redeyess
redeyess
  26 lutego 2010 (pierwszy post)

a właściwie.. która lepsza:
canon eos 450d
czy
nikon d3000?
bardziej jestem za tym pierwszym, ale chciałabym kupić ją poniżej 2 tys z kitem, może jakieś sprawdzone strony internetowe mają tańsze aparaty niż w sklepie?

pozdrawiam (;

Flo
Flo
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i czy te szkła w cenie 1000-1500 zł go posiadają? no i oczywiście czy zwykły kit go posiada..? bo w wakacje dorobiłabym na coś lepszego..

no ja mam tamrona 28-75 i nikkora 50 1.4, oba są za ok 1300zł i oba mają autofocusa
redeyess
redeyess
  3 marca 2010
Flo
Flo: no ja mam tamrona 28-75 i nikkora 50 1.4, oba są za ok 1300zł i oba mają autofocusa

aaa no to nie jest tak źle jak myślałam
Fieska
Fieska
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aaa no to nie jest tak źle jak myślałam


Tutaj masz mniej więcej ceny do porównania.
http://fotozakupy.pl/obiektywy-i-akcesoria/producent-nikon-nikkor,26k,47p/sortuj/ceny
redeyess
redeyess
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj masz mniej więcej ceny do porównania. http://fotozakupy.pl/obiektywy-i-akcesoria/producent-nikon-nikkor,26k,47p/sortuj/ceny

dzięki
może głupie pytanie i mnie wyśmiejecie.., ale czy wszystkie będą pasować do d3000?
Flo
Flo
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki może głupie pytanie i mnie wyśmiejecie.., ale czy wszystkie będą pasować do d3000?

tylko te które mają w nazwie af-s będą miały działający autofocus
redeyess
redeyess
  3 marca 2010
Flo
Flo: tylko te które mają w nazwie af-s będą miały działający autofocus

aha, no dzięki
HandOfFate
HandOfFate
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Udowodnij mi to tematem w którym pytałam się o to jaki mam wybrać aparat?

Udowadniac to ja Ci nic moja droga nie musze, nie mam zamiaru, i nie bede...ale widocznie nie tylko ja pamietam nieco inaczej niz Ty...dowod ponizej:

Konto usunięte
Konto usunięte: Potwierdzam pytała a i tak kupiła co chciała

...ale skoro wiesz lepiej to spoko, mnie to tam wali ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, dajmy spokój. Wy wiecie swoje i ja wiem swoje, prosiłam o radę to już wiem co kupić, więc koniec tematu.

bierz canona z tych dwoch, bez zastanowienia...i mowi Ci to osoba uzywajaca tylko nikonow :)
Fieska
Fieska
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ...ale skoro wiesz lepiej to spoko, mnie to tam wali ;]


To dobrze, bo wiem co piszę i nikogo o porady się tutaj nie pytałam.
redeyess
redeyess
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bierz canona z tych dwoch, bez zastanowienia...i mowi Ci to osoba uzywajaca tylko nikonow :)

hmm, to już sama nie wiem :woot: bo w sumie miałabym większy wybór obiektywów jakbym wzięła nikona..
Flo
Flo
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i mowi Ci to osoba uzywajaca tylko nikonow :)

dwie osoby :)

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm, to już sama nie wiem bo w sumie miałabym większy wybór obiektywów jakbym wzięła nikona..

akurat ten nikon jest kiepski, więc nie warto, duży wybór będziesz miała jak kupisz np używanego d80, ale że chcesz nówkę, to bierz canona
HandOfFate
HandOfFate
  4 marca 2010
Flo
Flo: akurat ten nikon jest kiepski, więc nie warto, duży wybór będziesz miała jak kupisz np używanego d80, ale że chcesz nówkę, to bierz canona

podpisuje sie pod tym, nie wiem czemu ludzie nie kupuja uzywanych lustrzanek, mozna je dostac za niezla kase, a taki d3000 jest bez porownania do d80-tki....ale skoro MUSI byc nowka, to lepiej nie d3000 ani d5000, dozbieraj do d90-tki, albo kup tego 450d czy 40d canona....
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm, to już sama nie wiem bo w sumie miałabym większy wybór obiektywów jakbym wzięła nikona..

kazdy system ma tyle obiektywow ze co bys nie wziela to i tak z oferty bedziesz miala tylko malutka czesc tego co oferuje
redeyess
redeyess
  5 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: podpisuje sie pod tym, nie wiem czemu ludzie nie kupuja uzywanych lustrzanek, mozna je dostac za niezla kase, a taki d3000 jest bez porownania do d80-tki....ale skoro MUSI byc nowka, to lepiej nie d3000 ani d5000, dozbieraj do d90-tki, albo kup tego 450d czy 40d canona....

może rzeczywiście mogłabym kupić używaną lustrzankę, ale skoro taką, to gdzie? bo na allegro to strach trochę kupować i oferty nie są korzystne.. prędzej mi do canona niż do d90 :-P
Flo
Flo
  5 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: może rzeczywiście mogłabym kupić używaną lustrzankę, ale skoro taką, to gdzie? bo na allegro to strach trochę kupować i oferty nie są korzystne.. prędzej mi do canona niż do d90 :-P

ja mojego d80 znalazłam na forum nikona
redeyess
redeyess
  5 marca 2010
Flo
Flo: ja mojego d80 znalazłam na forum nikona

i za jaką cenę i w jakim stanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.