DuRrex
DuRrex
  11 maja 2009 (pierwszy post)

Zastanawiam się nad kupieniem lustrzanki. Takie dwie propozycje aparatów mam SONY Alpha 300 lub NIKON D60. A może coś innego ?

Jacek80
Jacek80
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi się tam wszystko wyświetla, chyba, że Ci się coś spsuło

heh... to widocznie nie mi, ale znajomym :D chyba, że ten sprzęt ma jakąś opcję, ktora wyłącza nastawy w wizjerze
coolpourfemme
coolpourfemme
  11 maja 2009

swoją ,drogą to każdy z tych aparatów robi zdjęcia i daje możliwości kreatywnego wykorzystania tak że najlepiej je sobie wymacać który najlepiej leży w łapkach . to jak się sprawnie można poruszać nie odrywając oka od wizjera po funkcjach . Jednak lustrzanka to tak ,że wybór systemu patrz:obiektywy , lampy inne dodatki . Sczerze każdy system ma wady i zalety jakość optyczna jest w miarę podobna niektóre obiektywy danego systemu biją inne i na odwrót . wybór należy do ciebie ! ja sugeruję pentaxa bo to jest zdecydowanie najlepsze body w tej cenie i kitowego szkła nie musisz szybko zmieniać w razie poczucia szybkiej potrzeby skoku na wyższy poziom . W lustrzankach najważniejsze są szkła czyli optyka i możliwość wymiany optyki optyka plus materiał światłoczuły równa się zdjęcie i tu liczy się jakość pentax k200d nikon d60 czy sony alpha300 ma w środku jak się nie mylę i tak sensory firmy sony wiec jeśli chcesz inną matryce to jedynie canon w tym aspekcie lub Olympus.a obiektywy no to poszukaj w testach w rożnych serwisach internetowych .

Medyk
Medyk
  11 maja 2009

SONY Alpha 300 Miałem okazje robić zdjęcia i ogólnie jest lepszy .
Ja tak myślę ... ;/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.