DuRrex
DuRrex
  11 maja 2009 (pierwszy post)

Zastanawiam się nad kupieniem lustrzanki. Takie dwie propozycje aparatów mam SONY Alpha 300 lub NIKON D60. A może coś innego ?

DuRrex
DuRrex
  11 maja 2009

Tylko nowe

ArtuRFR
ArtuRFR
  11 maja 2009

ja alfy nie polecam , poza osobistymi odczuciami ze to aparat dla >>zniewiescialych kolesi albo canon :))

DuRrex
DuRrex
  11 maja 2009

Ja bym wybrał jednogłośnie Nikona D50 jednak :D

DuRrex
DuRrex
  11 maja 2009

Nikon D60 *

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  11 maja 2009

niko d700 :tak:

Flo
Flo
  11 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: niko d700

amatorowi, który sam nie potrafi zdecydować pół profesjonalny aparat za 8 tysięcy :ninja:
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  11 maja 2009
Flo
Flo: amatorowi, który sam nie potrafi zdecydować pół profesjonalny aparat za 8 tysięcy

on pyta czy moze jakis inny to ja pisze co ja bym wybrala wiec wez sie nie cisnij
coolpourfemme
coolpourfemme
  11 maja 2009

zależy co chcesz fotografować jeżeli chcesz się ograniczyć do jednego obiektywu nie kupuj lustrzanki kup fuji sf100 bodaj fajna konstrukcja jeżeli ma byc to dobra lustrzanka to w tej cenie jeżeli znajdziesz gdzieś jeszcze pentaxa k200d to kupuj żaden z wyżej wymienionych aparatów nie może sę z nimi równać a poza tym jak się nie mylę to dostaniesz za 2300 z obiektywem kitowym z którego jakością żaden inny tani obiektyw innych firm nie może się równać , jak chcesz robić fotki w studio lub na Saharze to chyba nawet k200d lepszy niż nikon d700 . Sorrka polityka nikona z programowym iso200 i bodaj w d700 obniżanym programowo do ISO lo 100 rozwali ci plener a przynajmniej utrudni pracę w studio i w plenerze w piękny słoneczny dzień .zaznaczam ,że iso 100 toteż zbyt wysoko . za k200d przemawia uszczelnienie korpusu sprawdzona matryca z rewelacyjnego k10d. limitedy i gwiazdki jak by cię to interesowało do tego tanie szkła manualne potwierdzanie ostrości względnie dobry pomiar światła .przy szkle manualnym stabilizacja w korpusie . choć nie wiem czy k200d można gdzieś jeszcze dorwać , a tak to nkiona nie polecam lepiej wziąć sony minolta miała świetne matryce .spadkobierca marki konica minolta czyli firma sony pomimo logotypu ma prawo do nazywania siebie dobrą firmą .Do tego ma w gamie obiektywy Carl Zeiss (vario) bo manualne spałki CZ są już dostępne i na F-mount bagnet K i nawet ostatnio na canona

Flo
Flo
  11 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: on pyta czy moze jakis inny to ja pisze co ja bym wybrala wiec wez sie nie cisnij

on pyta o propozycje dla siebie, a nie o to, co Ty byś wybrała, logiczne, że jeśli zastanawia się nad a300 a d60, to do d700 mu daleko
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  11 maja 2009
Flo
Flo: on pyta o propozycje dla siebie, a nie o to, co Ty byś wybrała, logiczne, że jeśli zastanawia się nad a300 a d60, to do d700 mu daleko

wez wez bo Ci zylka peknie;]
napisal "a moze cos jeszcze" wiec pisze co zabronisz mi
sie kazdego czepiasz co wieczny okres masz
Flo
Flo
  11 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: wez wez bo Ci zylka peknie;] napisal "a moze cos jeszcze" wiec pisze co zabronisz mi sie kazdego czepiasz co wieczny okres masz

ja nie wiem, argumentów masz brak czy co? piszesz rady z dupy wyciągnięte, dzieciom w pierwszej klasie też się chemii kwantowej nie daje, nie?
coolpourfemme
coolpourfemme
  11 maja 2009

PS: moja wypowiedź żadna z wyżej wymienionych nie może się równać z k200d nie dotyczy d700 bo nie wiem co d700 ma wspólnego z półką enter level , to tak by nie było nie jasności.

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  11 maja 2009
Flo
Flo: ja nie wiem, argumentów masz brak czy co? piszesz rady z dupy wyciągnięte, dzieciom w pierwszej klasie też się chemii kwantowej nie daje, nie?

znowu najmadrzejsza pani na forum ;)))
:zonk:
xRebelYell
xRebelYell
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i widoczne są dodatkowo w wizjerze (nie trzeba gały odrywać od niego) ;)


nie rozumiem. że niby czego nie ma w wizjerze d60?
mi się tam wszystko wyświetla, chyba, że Ci się coś spsuło.:mrgreen:
koltorel
koltorel
  11 maja 2009
Nikon D60 + AF-S DX 18-55mm G ED VR i będziesz zadowolony!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.