DywanStarego
Posty: 1 (po ~527 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
DywanStarego
  21 lutego 2020 (pierwszy post)

dlaczego moderatorzy blokuja nieslusznie ludzi , jedni wala , drudzy cpaja, a trzecie sobie siedza z glolymi cyckami ze prawie im widac , a inni sie masturbuja ij wie co jeszcze , ja wczoraj mialam maly dekold i od razu ban a jak zapytalam moderatora dlaczego mnie zablokowal a on wiesz ZA CO , a

skad moge wiedzec ? ze dokoldu malego nie moge miec , to trezba golfy na kamerke zakladac czy jaki , pilnujcie moderatorzy tych ktorych trzeba a nie na mnie sie uwzieliscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, zastanowcie sie

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  21 lutego 2020
https://fotka.com/regulamin/netykietakamerki tu jest wszystko napisane co i jak :) to po 1 po 2 Moderatorzy nie dają banów od tak se jeśli ktoś złamał regulamin to kara musi być
Avatar użytkownika hitminhitmin
Posty: 86 (po ~115 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 0
hitmin
  22 lutego 2020
DywanStarego
DywanStarego: jedni wala

A ty leżysz i w telefon palcami walisz w wyświetlacz
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 lutego 2020
DywanStarego
DywanStarego: dlaczego moderatorzy blokuja nieslusznie ludzi , jedni wala , drudzy cpaja, a trzecie sobie siedza z glolymi cyckami ze prawie im widac , a inni sie masturbuja ij wie co jeszcze , ja wczoraj mialam maly dekold i od razu ban a jak zapytalam moderatora dlaczego mnie zablokowal a on wiesz ZA CO , a skad moge wiedzec ? ze dokoldu malego nie moge miec , to trezba golfy na kamerke zakladac czy jaki , pilnujcie moderatorzy tych ktorych trzeba a nie na mnie sie uwzieliscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, zastanowcie sie

Oj Karolinka, Ty stary wyjadacz fotkowy i się banem przejmujesz. Takie histerie na forum zwykle nic nie dają. Wiesz kto jest globalnym moderatorem na kamerkach, wszelkie skargi lub rozmowy w celu wyjaśnienia sytuacji kieruj do nich na PW.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Apodyktyczny
Apodyktyczny
  1 marca 2020

Takie już są te mODERATORKI :/ Karolajn i nie pisz do nikogo :/ bo i tak z nimi nie da się rozmawiać :/ bez pozdrowień

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  1 marca 2020

Czepiacie się moderatorów jak by to był ten najgorszy tutaj, ale gdyby nie ten Moderator to z fotki zrobiłby się solidny bałagan

Apodyktyczny
Apodyktyczny
  1 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Czepiacie się moderatorów jak by to był ten najgorszy tutaj, ale gdyby nie ten Moderator to z fotki zrobiłby się solidny bałagan

Przepraszam nie chciałem Cię urazić :/ tylko chciałem się podzielić sytuacjami z własnego doświadczenia ;) Mam nadzieje :) ze nie masz mi tego za złe :) pozdrawiam serdecznie
Pietro199022
Pietro199022
  2 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: https://fotka.com/regulamin/netykietakamerki Moderatorzy nie dają banów od tak se jeśli ktoś złamał regulamin to kara musi być

Dostałem bana na 7 dni od tak na kamerkach ;) Nie złamałem żadnego punktu regulaminu i netykiety kamerek, nie napisałem nic na żadnej transmisji bo nie mam zdjęcia więc nie mogę pisać, wszedłem na jedną kamerkę i po 10 sekundach od razu banik na 7 dni więc już tych modów tak nie broń
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 marca 2020

Mod nie daje banów od tak se pisałem to wiele razy widocznie musiałeś coś zrobić że dostałeś bana

Pietro199022
Pietro199022
  2 marca 2020

Mod daje bany od tak se i twoje przekonanie o tym, że jest inaczej jest błędne. Co zrobiłem? Wszedłem na czyjąś kamerkę i to był mój "grzech".

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 marca 2020

Z tym problemem napisz do MG kamerek
https://fotka.com/profil/woland
https://fotka.com/profil/Nimrodel
https://fotka.com/profil/Zua
napisz do w/w osób i tyle będziesz wiedział za co bana dostałeś

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 marca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostałem bana na 7 dni od tak na kamerkach ;) Nie złamałem żadnego punktu regulaminu i netykiety kamerek, nie napisałem nic na żadnej transmisji bo nie mam zdjęcia więc nie mogę pisać


Tak nie można pisać na Kamerkach jeżeli się nie posiada zdjęcia. Piszesz że nie złamałeś żadnego punktu Regulaminu "Netykieta Kamerek" punkt 19 jest ci znany?
Mogłeś mieć takowe fejkowe zdjęcie/obrazek, Moderator to zauważył i to skutkowało nadaniem blokady. Po otrzymaniu Blokady usunąłeś takowe Fejk/obrazek zdjęcie żeby teraz być czystym. Moderator nie nadaję tak od siebie Ban za byle co, musiało być tak jak ja to pisze. Kolega po wyżej podał gdzie pisać, jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości. Pozdrawiam.
HardStyled83ddd0a
Pietro199022
Pietro199022
  2 marca 2020

Punkt 19 jest mi znany. Nie miałem żadnego zdjęcia na profilu, żadnego obrazka, nic. Następnym razem nagram tą sytuację po prostu i będzie czarno na białym.

Magda
Magda
  28 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Punkt 19 jest mi znany. Nie miałem żadnego zdjęcia na profilu, żadnego obrazka, nic. Następnym razem nagram tą sytuację po prostu i będzie czarno na białym.


Myślę, że Forum Przyjaciele nic tu nie zdziałają. Każdy dział ma swoich moderatorów i najlepiej zapytać kogoś kto jest z danego działu :)
LordMichalDuszek
Posty: 524 (po ~221 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 108
LordMichalDuszek
  12 kwietnia 2020

Ja was czasami nie czaje. Nie rozumiem co za problem dogadać się z moderatorem odnośnie zdjęć jakie się ma na profilu. Wiem jak tu działają moderatorzy. Wiele razy mi pomagali w rożnych sprawach. Różnie bywało ale zawsze da się z nimi dogadać. Dam taki przykład. Jakiś czas temu usunął któryś z moderatorów moje zdjęcia z profilu (nie dociekam kto to był bo nie o to chodzi). Napisałem na pv do FotkaTeam. Dostałem informacje co było powodem usunięcia zdjęć. Zweryfikowałem autentyczność zdjęć. Zrobiłem sobie zdjęcie i napisałem login osoby (moderatora) z którym pisałem. Wszystko przebiegło w porządku. Napisałem moderatorowi że dodam zdjęcia do profilu a on je zweryfikuje. Zaakceptował je. Czy to tak trudno się dogadać ? NIE. Dobra rada na przyszłość: Jeśli ktoś ci nałoży karę w postaci bana na pisanie, komentarzy, na oglądanie kamerek, dodawanie zdjęć to napisz do danego moderatora odpowiedzialnego za dział z którego dostałeś blokadę albo bana. Jeśli nie wiesz do kogo pisać pv napisz do FotkaTeam i uzyskasz wszystkie informacje. Może spóźnione życzenia świąteczne. Wesołych świąt. Pozdrowienia dla Moderatorów fotka.pl.

Buty Markoweᴮᴼᵀ: × Reebok × Puma × Adidas × Nike × Fila × NewBalance
Facebook ⟹ https://www.facebook.com/NikeReebokPumaAdidas
Instagram ⟹ https://www.instagram.com/buty_markowe_/?hl=pl
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.