Tomus
Tomus
  29 kwietnia 2017 (pierwszy post)
Cześć
, tu Tomek
Tak sobie siedzę i myślę i co .. ? Wymyśliłem powrót do przeszłości :)Jestem z "czasów" palemek na czacie, niebieskiej kropki przy nicku, pokoi wojewódzkich.... i tak się zastanawiam. Jest ktoś tutaj ze starej Gwardii Dumbledora ? :)Od roku 2009+ :) ?Jak żyjecie? Co nowego? Ile juz dzieci macie? :)

Jam nick:
Tomcio
Tomus
Tomus
  6 maja 2017

.... :D

Maryla
Maryla
  6 maja 2017
Tomus
Tomus: Kamilciu moja Kochana, ja widzę, że się zajaral...

To na pewno tylko chwilowe :mrgreen: Chociaż kurcze, szkoda wielka, swojego czasu działo się tutaj bardzo dużo (nie mówię wcale o tematach urodzinowych dla sław polskiego czatu :DDD), ale było z kim zmarnować nadmiar wolnego czasu. A teraz w kółko cycki, cycki, spam, szkalowanie. Co za czasy :nie:
Tomus
Tomus
  6 maja 2017
Maryla
Maryla: Tomus: Kamilciu moja Kochana, ja widzę, że się zajaral... To na pewno tylko chwilowe Chociaż kurcze, szkoda wielka, swojego czasu działo się tutaj bardzo dużo (nie mówię wcale o tematach urodzinowych dla sław polskiego czatu :DDD), ale było z kim zmarnować nadmiar wolnego czasu. A teraz w kółko cycki, cycki, spam, szkalowanie. Co za czasy

Od iskierki splinal las :D

Hm masz rację, jak na virtuala tetnilo tu życiem a te cycki i falusy to tak nudne.. Za prawdziwy sex by się wzięli.... :mrgreen:
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  6 maja 2017
Maryla
Maryla: Do której grupy się zaliczasz?
Zjaw przeszłości :ninja:.

Tomus
Tomus: Ustawieni :D
Jak zwał tak zwał :P.
Tomus
Tomus: Za prawdziwy sex by się wzięli....
O właśnie! No to kiedy? :mrgreen:
PS Sam się podstawiasz :jezyk2:

esquilo
esquilo: Tak! :D
Już byś chciała :P. :calusek:
esquilo
esquilo: ale zobaczyłam:
O-oł, @Tomus, chyba musimy przejść na priv :x :rotfl:
esquilo
esquilo: w schowku dzisiaj posprzątałam - więcej miejsca, będziesz miał ciepło i w towarzystwie swoje ulubione narzędzia ^^
O nie, w Pottera to ja się nie bawię :nie:. I jakie znowu narzędzia?! :wtf:
esquilo
esquilo: chcesz mnie ciągnąć za język :D
Ja? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: jeden pokój, w godzinach szczytu było ca. 50 osób.
Później zrobiła się moda na czata i było tysiące użytkowników, utworzono tysiące pokoi, a gdy to nie wypaliło i czatusie się wykruszyli, chyba znowu się wraca do idei jednego pokoju? ;)
Maryla
Maryla
  6 maja 2017
Tomus
Tomus: Hm masz rację, jak na virtuala tetnilo tu życiem a te cycki i falusy to tak nudne.. Za prawdziwy sex by się wzięli....

Połowa tylko mocna w palcach, żeby nabluzgać w internetach, nie liczę na sukces w realu :ziober2: Zresztą.. doskonale wiesz o co mi chodzi, rozmawialiśmy o tym ostatnio :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zjaw przeszłości .

Pojawiasz się i znikasz, Zjawo?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  6 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Już byś chciała

:szura nogo: - swoją! :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: O-oł, @Tomus, chyba musimy przejść na priv :x

ZONK
P.S. Ciekawe czy ten koteł jest biały czy czarny :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: O nie, w Pottera to ja się nie bawię

Kurde, jak mężczyzna (^^ d83ddc48) pisze nie, to znaczyyyy NIE. Rozumiem, taka jestem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: I jakie znowu narzędzia?!

Takie tam kilka śrubokrętów, młotków, spoooor śrubek, śrubeczek i gwoździ wszelakiej maści :zakochany:,wiertarka, nawet toporek jest :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja? :)

Nje, Twoje lustrzane odbicie :ninja:
Tomus
Tomus
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Maryla: Do której grupy się zaliczasz?Zjaw przeszłości .Tomus: Ustawieni :DJak zwał tak zwał :P.Tomus: Za prawdziwy sex by się wzięli....O właśnie! No to kiedy? PS Sam się podstawiasz esquilo: Tak! :DJuż byś chciała :P. esquilo: ale zobaczyłam:O-oł, @Tomus, chyba musimy przejść na priv :x esquilo: w schowku dzisiaj posprzątałam - więcej miejsca, będziesz miał ciepło i w towarzystwie swoje ulubione narzędzia ^^O nie, w Pottera to ja się nie bawię . I jakie znowu narzędzia?! esquilo: chcesz mnie ciągnąć za język :DJa? :)znajduch: jeden pokój, w godzinach szczytu było ca. 50 osób.Później zrobiła się moda na czata i było tysiące użytkowników, utworzono tysiące pokoi, a gdy to nie wypaliło i czatusie się wykruszyli, chyba znowu się wraca do idei jednego pokoju? ;)

Masz za małe cycki dla mnie... :D

Maryla
Maryla: Tomus: Hm masz rację, jak na virtuala tetnilo tu życiem a te cycki i falusy to tak nudne.. Za prawdziwy sex by się wzięli.... Połowa tylko mocna w palcach, żeby nabluzgać w internetach, nie liczę na sukces w realu Zresztą.. doskonale wiesz o co mi chodzi, rozmawialiśmy o tym ostatnio :-DKonradziqOryginal: Zjaw przeszłości . Pojawiasz się i znikasz, Zjawo?


Tak wiem.. CO zrobić jak facet to cipa a dziwczyna z sianem w glowie płonie... ;)
CuteNinja
CuteNinja
  7 maja 2017
Tomus
Tomus: Miałaś nick "Stalka" ?

Raz w życiu weszłam tutaj na czat, i to przypadkiem, bo nie trafiłam kursorem w FORUM :P
Tomus
Tomus
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomus: Miałaś nick "Stalka" ? Raz w życiu weszłam tutaj na czat, i to przypadkiem, bo nie trafiłam kursorem w FORUM :P

Ok, to Cie nie znamy :mrgreen:
Alight
Alight
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to jeszcze pamiętam czasy, kiedy czat stał na "naplecie" polchatu, kolorki nicków dla "elyty" czatowej. Czasy, kiedy to posiadaliśmy bota, jeden pokój, w godzinach szczytu było ca. 50 osób


Piękne czasy, a potem odbiła palma i kÓniec :and:
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  7 maja 2017
Maryla
Maryla: Pojawiasz się i znikasz, Zjawo?
Raczej nawiedzam, gdy nadchodzi pełnia :mrgreen:.

esquilo
esquilo: P.S. Ciekawe czy ten koteł jest biały czy czarny
Czorny :tak:
esquilo
esquilo: nawet toporek jest
Zastanowiło mnie to przez chwilę :X

Maryla
Maryla: A teraz w kółko cycki
Tomus
Tomus: Hm masz rację, (...) a te cycki (...) to tak nudne
Tomus
Tomus: Masz za małe cycki dla mnie... :D
Ech, narzekają, a sami robią to samo :P
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czorny

Mraśny? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanowiło mnie to przez chwilę :X

No właśnie :ninja:, dzisiaj to już bez czułości? Zdrada tak? AHA i w ogóle! :and:
Tomus
Tomus
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Maryla: Pojawiasz się i znikasz, Zjawo?Raczej nawiedzam, gdy nadchodzi pełnia .esquilo: P.S. Ciekawe czy ten koteł jest biały czy czarnyCzorny esquilo: nawet toporek jestZastanowiło mnie to przez chwilę :XMaryla: A teraz w kółko cyckiTomus: Hm masz rację, (...) a te cycki (...) to tak nudneTomus: Masz za małe cycki dla mnie... :DEch, narzekają, a sami robią to samo :P

.. ależ nigdy w życiu. Cyberki ewentualnie pod kolderka ale żadne cycki.
Tomus
Tomus
  9 maja 2017

Czatusie no nie umierajcie..

Maryla
Maryla
  10 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nawiedzam, gdy nadchodzi pełnia .
To kiedy można się teraz Ciebie spodziewać? Przyjemnie porozmawiać z kimś kto wyrwał się spod łap tego portalu :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech, narzekają, a sami robią to samo :P
Nie no, żartowałam. Teraz dziewuszki bardziej się szanują, coraz mniej wysyłają cycków na pw.
Tomus
Tomus: Czatusie no nie umierajcie..
Mówiłam! :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.