Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014 (pierwszy post)

Czemu są tacy ludzie którzy nas oceniają po Wyglądzie a nie spoglądają na Charakter?

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

Więc już wiem i Bardzo Dziękuję wszystkim a Najbardziej Moderatorom za tą pomoc :). W Razie problemów będę się kierować tym co napisaliście i będę kierowała się zgłaszaniem i blokowaniem ich :)

Sebuch
Sebuch
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak i realem

ucielo mi real , ale dobrze ze to napisalas :)
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ludzie wtedy niszcza nasza psychikę ;:)

w pewnym sensie tak :)
Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak i realem tym bardziej, bo ludzie wtedy niszcza nasza psychikę ;:)

Pamiętaj tylko, że w "realu" na czarną listę nie dodasz : D
Możesz zignorować albo odpowiedzieć na ewentualną zaczepkę (jak tam tylko chcesz), to już zależy od Ciebie.

Jak czujesz się faktycznie źle i boli Cię strasznie takie zachowanie "nie dajesz sobie z tym rady", to polecam jakiegoś specjalistę, bo wg. mnie, szkoda zdrowia.
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  6 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak i realem tym bardziej, bo ludzie wtedy niszcza nasza psychikę ;:)


Więc widocznie jesteś słabą osobą jeżeli takie coś niszczy Twoją psychikę - jeśli nie radzisz sobie z tym w realu może warto z kimś porozmawiać? Przyjaciel..w skrajnych przypadkach może psycholog - to raczej nie wstyd kiedy szukasz pomocy gdy coś Cię przerasta.

Albo może to tylko ja jestem taka twarda i nic mnie nie rusza? I don't know :sadface:
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

Wielkie Dziękuję ale obejdzie się bez Specjalisty, poradzę sobie czas by zacząć olewać na tej Fotce ludzi i przestać przejmować się ich opinią tylko dlatego że w życiu nie mieli lepiej i wyzywają się na słabszych. A tu nie chodzi o too by kogoś niszczyć lecz chodzi o tą Opnie i słuchanie bzdur na temat Własnej osoby gdzie wiadomo nikt tutaj poza realem mnie nie zna... Więc jeszcze raz Dzięki ;)

Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielkie Dziękuję ale obejdzie się bez Specjalisty, poradzę sobie czas by zacząć olewać na tej Fotce ludzi i przestać przejmować się ich opinią tylko dlatego że w życiu nie mieli lepiej i wyzywają się na słabszych. A tu nie chodzi o too by kogoś niszczyć lecz chodzi o tą Opnie i słuchanie bzdur na temat Własnej osoby gdzie wiadomo nikt tutaj poza realem mnie nie zna... Więc jeszcze raz Dzięki ;)

Oby to nie były tylko puste (literki), powodzenia.d83dde09
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielkie Dziękuję ale obejdzie się bez Specjalisty, poradzę sobie czas by zacząć olewać na tej Fotce ludzi i przestać przejmować się ich opinią tylko dlatego że w życiu nie mieli lepiej i wyzywają się na słabszych. A tu nie chodzi o too by kogoś niszczyć lecz chodzi o tą Opnie i słuchanie bzdur na temat Własnej osoby gdzie wiadomo nikt tutaj poza realem mnie nie zna... Więc jeszcze raz Dzięki ;)


cieszymy się, że mogliśmy w jakiś sposób pomóc :)
Sebuch
Sebuch
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc jeszcze raz Dzięki ;)

prosze bardzo :)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

Nie będę Obiecuję... :).. Będę Twarda i nie dam zniszczyć Sobie Psychiki Ludziom.. A to że faceci oceniają wygląd no cóż po to się urodziliśmy żeby pokazywać nasze piękno a nie je ukrywać... Nikt idealny z nas nie jest ale trzeba radzić sobie z naszym wyglądem i czasem nisko oceną :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.