Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014 (pierwszy post)

Czemu są tacy ludzie którzy nas oceniają po Wyglądzie a nie spoglądają na Charakter?

Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: I tutaj się zgadzam z tym, lecz nie wiecie jak to jest jak was obrażają na tej Fotce, mówią jacy jesteście i wogl...

Co do tego, jak jesteś niedojrzała i słabo znosisz presję, to jesteś z góry skazana na porażkę "na każdym froncie"

Jak nie dajesz sobie TUTAJ rady z takimi pierdołami, to szczerze współczuję i ubolewam..
Nie chce myśleć, co by się działo, jakby ktoś powiedział Ci to, co pisze tutaj, w oczy, LIVE o.O

:SADFACE:
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz popiszmy "na poważnie" + "z głową". Co mają ocenić ludzie, którzy zakładają konto na portalu niby społecznościowym, a jednak troszkę randkowym?


No i tu masz absolutnie rację! Ale jakby sięgnąć głębiej poza portale społecznościowo-randkowe (czyli do życia poza internetem) to jest tak jak napisałam powyżej :P
Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: No i tu masz absolutnie rację! Ale jakby sięgnąć głębiej poza portale społecznościowo-randkowe (czyli do życia poza internetem) to jest tak jak napisałam powyżej :P

50 / 50 się zgodzę.
Sęk w tym, że to Stworzenie pisze o NECIE i śmieję się tak bardzo, że ząb mnie rozbolał:zonk:
Jest to problem, bo nie mam już tabsów przeciwbólowych :D

1 rzecz, na którą patrzy Sebik albo Karyna na Fotka jest wygląd - to zrozumiałe i normalne.
Jak ktoś się podoba, to wtedy do niego zagajamy i coś się dzieje, jak się nie podoba, to olewamy, nie podoba mi się tylko to, że ludzie faktycznie tyrają za takie rzeczy, ale to normalne, niestety, nie każdy jest inteligentny i kulturalny.
Byłoby zwyczajnie nudno, gdyby wszyscy byli idealni :F

Pierwsza rzecz jaka się nasuwa na myśl, co taka dziewczyna zrobi w "realu", skoro tutaj wylewa na forum, bo ktoś jej napisał, że jest pasztetem itd. No smutne..
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Sęk w tym, że to Stworzenie pisze o NECIE i śmieję się tak bardzo, że ząb mnie rozbolał Jest to problem, bo nie mam już tabsów przeciwbólowych :D


:tramal, ketonal, nurofen: i sysko!

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza rzecz jaka się nasuwa na myśl, co taka dziewczyna zrobi w "realu", skoro tutaj wylewa na forum, bo ktoś jej napisał, że jest pasztetem itd. No smutne..


to już nie nasz problem .. d83dde31
Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: :tramal, ketonal, nurofen: i sysko!

Nie mam :smutny:
Konto usunięte
Konto usunięte: to już nie nasz problem ..

Jasne, że nie nasz, ale jak wylała już na forum i rozkreciliście temat, to pokutujcie i piszcie ze mną xDDD
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam


no to Ci daje właśnie żebyś miał ! :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne, że nie nasz, ale jak wylała już na forum i rozkreciliście temat, to pokutujcie i piszcie ze mną xDDD


no dobra, mogę popisać :ziober2:
Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no to Ci daje właśnie żebyś miał !

Nie pomaga d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: no dobra, mogę popisać

To chodź na PW :pavarotti:
Wuahahaha :D

Co do samego tematu, czekam z niecierpliwością na Twórczynie tego cosia.
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To chodź na PW Wuahahaha :D


śmieszek się znalazł :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do samego tematu, czekam z niecierpliwością na Twórczynie tego cosia.


ok..czekamy :P
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

no dobra choodzi mi o wirtual i real :D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

No dobra skoro temat się rozkręcił to może Kolega i Koleżanka a pewnie Moderatorzy mi napiszą.
Jak sobie radzicie z takimi problemami zazwyczaj jak toś ma podobny problem albo coś?..

Bo nie można sumie zlekceważyć takiego stosu że lepiej napisać nie ma co się przejmować ludźmi ii tyle lecz trzeba coś działać/...

Sebuch
Sebuch
  6 października 2014

jest taka opcja jak ignor , czarna lista i po kaczaku nie bedziesz musiala tego czytac skoro Cie obrazaja :)

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

no tak i sie zgadzam ;p ;>

Sebuch
Sebuch
  6 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak i sie zgadzam ;p ;>

nie ma co sie przejmowac wirtualem :tak:
Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra skoro temat się rozkręcił to może Kolega i Koleżanka a pewnie Moderatorzy mi napiszą. Jak sobie radzicie z takimi problemami zazwyczaj jak toś ma podobny problem albo coś?.. Bo nie można sumie zlekceważyć takiego stosu że lepiej napisać nie ma co się przejmować ludźmi ii tyle lecz trzeba coś działać/...

Taaaa, działaj, masz magiczną opcję "dodaj do czarnej listy".
Sebuch
Sebuch: jest taka opcja jak ignor , czarna lista


Jak nie dajesz sobie rady z krytyką, to ignoruj, jak ktoś Cię wyzywa - zgłaszaj.
Prostszej odpowiedzi nie otrzymasz.

Co do samego "reala", nic Ci nie poradzę, nie od tego jestem, a do dobrego człowieka mi daleko ^^ więc i rad złotych nie będzie.
Musisz ten problemik rozwiązać sama, tak byłoby najlepiej ;>
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

Tak i realem tym bardziej, bo ludzie wtedy niszcza nasza psychikę ;:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.