Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014 (pierwszy post)

Czemu są tacy ludzie którzy nas oceniają po Wyglądzie a nie spoglądają na Charakter?

Sebuch
Sebuch
  5 października 2014

wiekszosc ludzi ocenia po wygladzie a nie po charakterze tak to juz jest znajda sie tez tacy co beda oceniac charakter a na samym koncu wyglad , wiadomo ze wyglad tez jest wzany lecz nie najwazniejszy :)

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014

no właśnie to jest dziwne, bo albo cie oceniają za Wygląd albo charakter a pełno tutaj facetów co spoglądają czy Dziewczyna i ładna. Bo jak nie jest ładna to i obrażają.. Chore jak dla mnie :D

Sebuch
Sebuch
  5 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jak nie jest ładna to i obrażają.. Chore jak dla mnie :D

no zdeczka to jest chore d83dde37
TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  5 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie to jest dziwne, bo albo cie oceniają za Wygląd albo charakter a pełno tutaj facetów co spoglądają czy Dziewczyna i ładna. Bo jak nie jest ładna to i obrażają.. Chore jak dla mnie :D

To że obrażają to świadczy tylko o nich... A co do reszty tematu. Cóż, zawsze to wygląd wzbudza w nas zainteresowanie daną osobą to jest to pierwsze "ŁAŁ", które nas kieruje by poznać tą osobe bliżej czyli charakter tej osoby. Więc jeśli ktos napisze, że nie patrzy na wygląd wyśmieje go bo tak nie jest chociaż tak mówi skoro nie patrzy na wygląd czemu nie umówi sie z kimś kto wygląda jak ciota mimo tego, że może mieć dobre serce? No tak skąd może wiedzieć skoro wygląda jak menel, ciota itp i nie bo takiego nie chce. Tzw selekcja nasze typy, gusty to wszysto zawsze działa w dwie strony bez względu na płeć. To moim zdaniem działa na zasadzie hipokryzji coś w stylu "nie patrze na wygląd ale z byle kim nie będę". Ludze są jacy są, czas też jakie mamy takie mamy hipokryzja jest w każdym z nas :P. Nie warto sobie wmawiac, że nie patrzy sie na wygląd bo to bezsens, przeglądając tu nawet profile nie każdy zwróci wasze uwagi i nie każdy wzbudzi wasze zainteresowanie, czy własnie nie patrzycie na wygląd? d83dde09
:lol2:i'm out:crylol:
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014

ŁaŁ aleś to szczerze napisał kurczę, zaskoczyło mnie i nie wiem co mam powiedzieć... JA nie patrzę na wygląd lecz też jak napisałeś nikt nie będzie też z byle kim bo jednak ten wygląd ma w jakimś stopniu znaczenie...
Ale pojąć nie mogę jednego dlaczego przez to obrażają skoro nie wiem Ja ładna nie jestem a z innych ludzi potrafi być taka złość i nienawiść co do pisania mi że " Wypier" albo inne słowa które w jakimś stopniu robią mi przykrość....

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  5 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale pojąć nie mogę jednego dlaczego przez to obrażają skoro nie wiem Ja ładna nie jestem a z innych ludzi potrafi być taka złość i nienawiść co do pisania mi że " Wypier" albo inne słowa które w jakimś stopniu robią mi przykrość....

Przykrość? Czym sie przejmujesz? Daj spokój d83dde02 Niech gadają co chcą, robią co chcą. Ja na ten temat sie nie wypowiem szkoda mi czasu... :rotfl:
:lol2:i'm out:crylol:
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014

łatwo ci mówić ale dzięki :)

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  5 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: łatwo ci mówić ale dzięki :)

Czy ja wiem czy łatwo... Znasz siebie to wystarczy a oni niech sobie wiedzą "więcej" d83dde02
:lol2:i'm out:crylol:
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014

no tak nikt nie ma prawa nas oceniać jeśli nas nie zna, no ale cóż jednak znajdą się tacy "krytycy" i ludzie gdzie muszą się wyżyć na kimś

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  5 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak nikt nie ma prawa nas oceniać jeśli nas nie zna, no ale cóż jednak znajdą się tacy "krytycy" i ludzie gdzie muszą się wyżyć na kimś

Ci krytycy są tyle warci co fałsz w ich słowach.
:lol2:i'm out:crylol:
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 października 2014

Możliwe. Ja mam Tylko dość tego że zawsze jestem tutaj najgorsza na tej fotce i Kamerce tym bardziej, że ta ich opinia te słowa robią się na prawdę przykre... I Przykro to czytać czy dlatego przez to zawsze schodzę z kamerki,? Oni na prawdę robią mi przykrość a ja mam tego dość!!

BlackMoonLady
BlackMoonLady
  6 października 2014
TobiXywa
TobiXywa: Więc jeśli ktos napisze, że nie patrzy na wygląd wyśmieje go


I ja też go wyśmieję !
Nie bez powodu mówi się "przyciągnąć wyglądem i zatrzymać charakterem"

Trzeba też wziąć pod uwagę, że nie jest ładne to co jest ładne tylko to co się komuś podoba - różni ludzie, różne gusta ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam Tylko dość tego że zawsze jestem tutaj najgorsza na tej fotce i Kamerce tym bardziej, że ta ich opinia te słowa robią się na prawdę przykre


Chyba czas przestać przejmować się tym co mówią ludzie, których poznaje się w necie. Nołnejmy nie mogą powodować, że jest Ci przykro, podnieś głowę do góry, zaśmiej się i powiedz im gilajcie się :fakju: - Twoje przejmowanie się = ich wzmożony nacisk na robienie Ci rzekomej przykrości
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  6 października 2014

I tutaj się zgadzam z tym, lecz nie wiecie jak to jest jak was obrażają na tej Fotce, mówią jacy jesteście i wogl...

Paffeuu
Paffeuu
  6 października 2014
Ostatnio edytowany: za 1 maja 2834
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu są tacy ludzie którzy nas oceniają po Wyglądzie a nie spoglądają na Charakter?

Najodpowiedniejsze pytanie, chodzi Ci o "real" czy "virtual", bo to jest podstawowe pytanie :pavarotti:
Od tego trzeba zacząć, później można rozmawiać :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe. Ja mam Tylko dość tego że zawsze jestem tutaj najgorsza na tej fotce i Kamerce tym bardziej, że ta ich opinia te słowa robią się na prawdę przykre... I Przykro to czytać czy dlatego przez to zawsze schodzę z kamerki,? Oni na prawdę robią mi przykrość a ja mam tego dość!!

Po tej wypowiedzi - wnioskuję, że chodzi o "virtual"

Tutaj ciekawsze pytanie, a nawet dwa...

>Na prawdę interesuje Cię opinia ludzi, których nie znasz?
>Co mają tutaj ocenić, jak nie wygląd? "nie znając Cię" :zonk:

Następne będą później, o ile odpowiedź będzie prawidłowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bez powodu mówi się "przyciągnąć wyglądem i zatrzymać charakterem"

Teraz popiszmy "na poważnie" + "z głową".
Co mają ocenić ludzie, którzy zakładają konto na portalu niby społecznościowym, a jednak troszkę randkowym?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.