Booonus
Booonus
  20 marca 2014 (pierwszy post)

Chyba czas najwyzwszy przeprowadzic selekcje wsrod moderatorow. Daja bany wybaranym osobom inne zas sa nietylkalne. Ogarnijcie sie bo fotka jeszcze bardziej na psy..

Divine
Divine
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Welcome in Fotka.pl life

Brutal... Dobra moja znajomość angielskiego jest na poziomie niskim, przez co nie chce aby mnie ktoś pojechał za brak znajomości języka. d83dde2d
Paffeuu
Paffeuu
  23 marca 2014
Divine
Divine: Brutal... Dobra moja znajomość angielskiego jest na poziomie niskim, przez co nie chce aby mnie ktoś pojechał za brak znajomości języka.

Wuahahaha, wezmę Cię " pod skrzydło " i się nauczysz podstaw łaciny podwórkowej w ingliszu :lol:d83dde02
Divine
Divine
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: się nauczysz podstaw łaciny podwórkowej w ingliszu

Przy wszystkich nie będę się uczył Łaciny, bo mi wykręci język, ew. możliwość wysławiania się. Ze zgrabnymi Kózkami byłoby Ciekawiej, bo dresy słabo znają łacinę. :and: d83dde03
Paffeuu
Paffeuu
  23 marca 2014
Divine
Divine: Przy wszystkich nie będę się uczył Łaciny, bo mi wykręci język, ew. możliwość wysławiania się. Ze zgrabnymi Kózkami byłoby Ciekawiej, bo dresy słabo znają łacinę

Prawilniak prawdziwy zna 7 języków d83dde02
6 odmian Romskiego i łacinę w wersji polskiej d83dde2d
Divine
Divine
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawilniak prawdziwy zna 7 języków 6 odmian Romskiego i łacinę w wersji polskiej

Ja zbliżam się krokiem do odszukania tajnik języka urzędowego dzielnic, zwłaszcza Na Tym Betonie, kładę nogę na balkonie, żaden dres mi się nie oprze, bo mam Fiata zamiast Porshe.
Paffeuu
Paffeuu
  23 marca 2014
Divine
Divine: Ja zbliżam się krokiem do odszukania tajnik języka urzędowego dzielnic, zwłaszcza Na Tym Betonie, kładę nogę na balkonie, żaden dres mi się nie oprze, bo mam Fiata zamiast Porshe.


Prawdziwe życie z RPK w sercu :crylol: XDDD
Divine
Divine
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwe życie z RPK w sercu XDDD

RPK moim herbem i na zawsze w sercu.
Paffeuu
Paffeuu
  23 marca 2014
Divine
Divine: RPK moim herbem i na zawsze w sercu.

Idę kupić na allegro taką bluzę, zrobimy sobie jotpegi < 3
Divine
Divine
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę kupić na allegro taką bluzę, zrobimy sobie jotpegi < 3

Nike Air plus do tego jakiś spadochron i będziemy ekipa ekstremalna.
Paffeuu
Paffeuu
  23 marca 2014
Divine
Divine: Nike Air plus do tego jakiś spadochron i będziemy ekipa ekstremalna.

Prawie jak Ci z warsaw shore d83dde02
Divine
Divine
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawie jak Ci z warsaw shore

Krzycz póki jest przed 22. d83dde2d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.