Booonus
Booonus
  20 marca 2014 (pierwszy post)

Chyba czas najwyzwszy przeprowadzic selekcje wsrod moderatorow. Daja bany wybaranym osobom inne zas sa nietylkalne. Ogarnijcie sie bo fotka jeszcze bardziej na psy..

PawelSzawara
PawelSzawara
  20 marca 2014
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1175253,Destiny_-_Moderator_
poczytaj o niej
Konto usunięte
Konto usunięte: a ps
Booonus
Booonus
  20 marca 2014

PawelSzawara to tylko potwierdza ze mam racje ; D

Booonus
Booonus
  20 marca 2014

dzieciaczki do szkolki a nie na czat ; )

Konto usunięte
Konto usunięte: PawelSzawara to tylko potwierdza ze mam racje ; D dzieciaczki do szkolki a nie moderowac cokolwiek ; P
Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  20 marca 2014

Gdybyście byli takimi przykładnymi użytkownikami, trzymali się zasad, nota bene głównie wynikających z dobrego wychowania, to nie byłoby problemów z "niesłusznymi banami" i nieodpowiednimi modami.

Paffeuu
Paffeuu
  20 marca 2014
Edytaaa87
Edytaaa87: Gdybyście byli takimi przykładnymi użytkownikami, trzymali się zasad, nota bene głównie wynikających z dobrego wychowania, to nie byłoby problemów z "niesłusznymi banami" i nieodpowiednimi modami.

Częściowo racja, ale jednak wielu moderatorów zwyczajnie się nie nadaje, są niezdystansowani i potrafią wchodzić w otwarte, publiczne konflikty nawet między sobą... wdają się w "gierki słowne" z Użytkownikami reprezentującymi grupę[trolli] i to wcale nie jest fajne + ukarana jest zazwyczaj wtedy 1 osoba [TROLL], także jak to się ma do wzmianki w reg. o karaniu wszystkich uczestników takiej publicznej " burdy ".
Kolejny fakt jest taki, że skarg jest wiele, ale mino skarg nie dzieje się zupełnie nic.. bo jak każdy wie... po prostu nie macie już kogo wybierać..

Także ta końcówka wypowiedzi Edziu mi nie pasuje zwyczajnie do całej reszty, która jest jednak w 100% zgodna z prawdą ;>

Pozdrawiam
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Częściowo racja, ale jednak wielu moderatorów zwyczajnie się nie nadaje, są niezdystansowani i potrafią wchodzić w otwarte, publiczne konflikty nawet między sobą... wdają się w "gierki słowne" z Użytkownikami reprezentującymi grupę[trolli] i to wcale nie jest fajne + ukarana jest zazwyczaj wtedy 1 osoba [TROLL], także jak to się ma do wzmianki w reg. o karaniu wszystkich uczestników takiej publicznej " burdy ". Kolejny fakt jest taki, że skarg jest wiele, ale mino skarg nie dzieje się zupełnie nic.. bo jak każdy wie... po prostu nie macie już kogo wybierać.. Także ta końcówka wypowiedzi Edziu mi nie pasuje zwyczajnie do całej reszty, która jest jednak w 100% zgodna z prawdą ;> Pozdrawiam


plusik
a potem w grupie czat zdejmują komuś uprawnienia bo dał się ponieść xD
Paffeuu
Paffeuu
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a potem w grupie czat zdejmują komuś uprawnienia bo dał się ponieść

Standard :rotfl:
UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Standard


:ninja:
Paffeuu
Paffeuu
  20 marca 2014
UnaCreatura
UnaCreatura:

Chciałbym, abyś była jak ten ninja :D może znalazłbym Cię u siebie w np. kuchni :zakochany:

Pioronie jaśnisty XD
UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym, abyś była jak ten ninja :D może znalazłbym Cię u siebie w np. kuchni Pioronie jaśnisty XD


Ja tam nie wiem o co chodzi, Pieronie Łognisty :crylol:
Paffeuu
Paffeuu
  20 marca 2014
UnaCreatura
UnaCreatura: Ja tam nie wiem o co chodzi, Pieronie Łognisty

To zrób tak jak ninja, zakradnij mnie tu się i jak Cię zdemaskuję, to się przekonasz O SO KAMAN d83dde33

Pieronie Jaśnisty xD < 3
UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To zrób tak jak ninja, zakradnij mnie tu się i jak Cię zdemaskuję, to się przekonasz O SO KAMAN


d83ddc7c Nie chciałbyś zobaczyć mnie w roli ninja :lol:
Paffeuu
Paffeuu
  20 marca 2014
UnaCreatura
UnaCreatura: Nie chciałbyś zobaczyć mnie w roli ninja

Ahahahahd83dde02

Mimo tego forsuję dalej xD :kv3:
UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  20 marca 2014

Ciężka robota przed Tobą :lol: :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.