Malwin
Malwin
  15 września 2013 (pierwszy post)

Proszę o wskazanie listy osób (nicków), które nie otrzymują z Państwa strony za pełnione funkcję "Moderatorów czatów" żadnych wynagrodzeń, którzy pełnią swoją funkcję na zasadzie wolontariatu.

praksyda
praksyda
  23 września 2013

minęło 3 dni, Malwin wraca na nowym koncie, piszac nowy temat, czym tym razem nas zaskoczy, czy to będzie o tym, ze mody nie są opałace, o błędach na czacie, albo o tym, że pokoje są bez opieki, ale zapraszamy na to w następnym odciniu, "życie na serwerze 1450":zabawa:
dobra starczy, juz nic nie pisze d83dde37

marcini161
marcini161
  23 września 2013
Shaitan
Shaitan: Śmieszne jest to całe straszenie tefałenami i innymi instytucjami bez żadnych podstaw :D

Nie ma co straszyć, Oni (czytaj)tefałen, cba, cbś, abw, anonymus rpd,rpo itp. od dawna tu są i gdyby coś było nie halo z portalem, dawno by "nas" zamknęli d83dde1d.
Foczka
Foczka
  29 września 2013
Shaitan
Shaitan: Foczka: Shaitan no co Ty xD nie chcesz byc w tiwi?? + nieskonczonosc do fejmu na fotce Tak, marzyłem o wystąpieniu w jakiejś uwadze czy interwencji i shejtowaniu FT bo nie zarejestrowali mojej działalności i nie dali mi dyplomu wolontariusza


Jak narazie cala sprawa nadaje sie tylko i wylacznie do programu "kocham enter" xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Shaitan: Śmieszne jest to całe straszenie tefałenami i innymi instytucjami bez żadnych podstaw :D Nie ma co straszyć, Oni (czytaj)tefałen, cba, cbś, abw, anonymus rpd,rpo itp. od dawna tu są i gdyby coś było nie halo z portalem, dawno by "nas" zamknęli .


Zapomniales jeszcze o KFC i NBA :D

aaaaa i jeszcze do tego jestem JA :) Raz, dwa trzy, Focze oko patrzy <3
LazyBone
LazyBone
  3 października 2013

Hejka!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.