Malwin
Malwin
  15 września 2013 (pierwszy post)

Proszę o wskazanie listy osób (nicków), które nie otrzymują z Państwa strony za pełnione funkcję "Moderatorów czatów" żadnych wynagrodzeń, którzy pełnią swoją funkcję na zasadzie wolontariatu.

praksyda
praksyda
  16 września 2013
Malwin
Malwin: Proszę tylko jedną rzecz dostarczenie przez osoby, które dobrowolnie sprawują kontrolę na poszczególnymi pokojami w Czacie w serwisie fotka.pl, iż robią to dobrowolnie i są świadomi obowiązków wynikających z powierzonych funkcji, nic więcej. O nic więcej nie proszę naprawdę..

no to liste masz, pytaj sie o co chcesz, jeśli ktos w ogóle bedzie chciał odpisać;D http://www.fotka.pl/forum/czat/418812,Lista_moderatorow
Malwin
Malwin
  16 września 2013
praksyda
praksyda: no to liste masz, pytaj sie o co chcesz, jeśli ktos w ogóle bedzie chciał odpisać;D http://www.fotka.pl/forum/czat/418812,Lista_moderatorow


Sam to sobie sprawdzę. A co znaczy, że nie będzie mógł odpisać? Nie jest już moderatorem wskazanego czatu?
Malwin
Malwin
  16 września 2013

Praksyda nie mam już więcej czasu aby z Tobą rozmawiać. Dobranoc.

praksyda
praksyda
  16 września 2013
Malwin
Malwin: A co znaczy, że nie będzie mógł odpisać?

moze ale nie musi;D
Malwin
Malwin: Nie jest już moderatorem wskazanego czatu?

nie.
Malwin
Malwin: Praksyda nie mam już więcej czasu aby z Tobą rozmawiać. Dobranoc.

uff..dobranoc;p
Malwin
Malwin
  16 września 2013

Dobranoc

praksyda
praksyda
  17 września 2013

co ten Malwin xd

Bianka
Bianka
  17 września 2013

Pewnie założy podobny temat ale z nowego konta :crylol:

praksyda
praksyda
  17 września 2013
Bianka
Bianka: Pewnie założy podobny temat ale z nowego konta

weź mu nie podsuwaj takich pomysłów :rotfl:
Foczka
Foczka
  18 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

wtf o.O zaczelam sie zastanawiac czy mam sie smiac czy zaczac plakac. jak narazie ten temat wywoluje u mnie chec przybicia komus (osobie zakladajacej temat) piatki....
krzeslem...
w twarz...
Jestem wyjatkowo zniesmaczona pomyslem i wypowiedziami tego pana -.- bo to jest tak jakby przyczepic sie do klienta w supermarkecie czy zostalo mu wyplacone jakies wynagrodzenie tylko dlatego ze przykladowo podniosl z podlogi papierek lub odstawil produkt (ktory nie byl na swoim miejscu) na polke -.-

marcini161
marcini161
  18 września 2013
Malwin
Malwin: Nie wiem, czy ktoś myśli, że jestem jakimś idiotą co pisze bzdury, że chciałby coś mieć i coś mu się należy. W moim temacie nie ma nic śmiesznego. Czekam na pełną listę moderatorów na czacie Fotka.pl do 18 września, w przeciwnym wypadku zostanie skierowane pismo o udostępnienie jawności zajmowanych stanowisk do miasta stołecznego Warszawy z prośbą o upublicznienie każdego etatu, które Państwa firma ma u Siebie. Zaczynam małą krucjatę po tego typu serwisach...

Po przeczytaniu tego spadłem z krzesła. Szkoda Malwinie, że okazałeś się zwykłym kozakiem i napinaczem internetowym, który jak widać zbierał nie wiadomo po co informacje, w profilu nie miałeś zdjęcia i nagle usunąłeś konto. Proszę Cię (wiem, że czytasz to) napisz tu bądź prześlij na pw strony takie jak Fotka gdzie moderatorzy zarabiają kasę.
margotka
margotka
  18 września 2013

Boże, widzisz i nie grzmisz...

może jeszcze do ZUSu składki będa odprowadzać.

margotka
margotka
  18 września 2013

a odnośnie działalań prawnych... udzielanie informacji dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia jest zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem zakazane. Jedyną instytucją, która może o tego typu dane poprosić jest GUS (gdzie pracodawca wysyła dane), PIP ora US, ZUS podczas kontroli. Osoby, które są nagabywane do ujawnienia tego typu danych (tajnych) mogą zaskarżyć nagabywacza z powództwa cywilnego (kodeks cywilny). To dotyczy m.in. ustawy o ochronie danych osobowych.

Moderator to nie stanowisko pracy, a wolontariat.

Shaitan
Shaitan
  23 września 2013

Generalnie rzecz biorąc moderacja portalu nie jest chyba w żadnym stopniu czynem pomocy społecznej, stąd nie musi być rejestrowana jako wolontariat. Aczkolwiek mogłaby być, podejrzewam że dla administracji nie był by to wielki problem, ale to po prostu nie ma sensu ;) Śmieszne jest to całe straszenie tefałenami i innymi instytucjami bez żadnych podstaw :D

Foczka
Foczka
  23 września 2013

Shaitan no co Ty xD nie chcesz byc w tiwi?? + nieskonczonosc do fejmu na fotce <3

Shaitan
Shaitan
  23 września 2013
Foczka
Foczka: Shaitan no co Ty xD nie chcesz byc w tiwi?? + nieskonczonosc do fejmu na fotce

Tak, marzyłem o wystąpieniu w jakiejś uwadze czy interwencji i shejtowaniu FT bo nie zarejestrowali mojej działalności i nie dali mi dyplomu wolontariusza :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.