Malwin
Malwin
  15 września 2013 (pierwszy post)

Proszę o wskazanie listy osób (nicków), które nie otrzymują z Państwa strony za pełnione funkcję "Moderatorów czatów" żadnych wynagrodzeń, którzy pełnią swoją funkcję na zasadzie wolontariatu.

Eve
Eve
  16 września 2013

w sumie chciałabym wiedzieć, po co zbierasz, o zacny userze, te informacje?
może się przyznam, tylko nie wiem, czy warto :rotfl:

Malwin
Malwin
  16 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Szczerze mówiąc nie usłyszałem żadnej sensownej odpowiedzi oprócz pytania, które zadała mi Eve: "w sumie chciałabym wiedzieć, po co zbierasz, o zacny userze, te informacje? może się przyznam, tylko nie wiem, czy warto". Tak naprawdę to warto zadać i poprosić o listę takich osób w końcu żyjemy w kraju demokratycznym. To jest bardziej pytanie do osób, którym powierzono funkcję bycia moderatorami na poszczególnych "kanałach" czatu. Jestem publicystą i zbieram pewne informacje, które komuś mogą pomóc a komuś zaszkodzić. Proszę raz jeszcze o listę...

Malwin
Malwin
  16 września 2013

Proszę również sporządzić nietykietę (lub wskazać regulamin) odnośnie każdej osoby, której zostały przypisane poszczególne stanowiska i obowiązki wynikające z dobrowolnej woli powierzonych obowiązków na danym stanowisku, które pełni z dobrej woli. Na odpowiedź czekam do 18 września, informację można przesłać do mnie na adres obiekty3d@wp.pl

praksyda
praksyda
  16 września 2013
Malwin
Malwin: Proszę raz jeszcze o listę...

na 1 stronie dwie osoby dały namiary na liste moderatorów, ty nadal nie widzisz? moze scrobić screena i narysowac?:ziober2:
Malwin
Malwin: Tak naprawdę to warto zadać i poprosić o listę takich osób w końcu żyjemy w kraju demokratycznym. To jest bardziej pytanie do osób, którym powierzono funkcję bycia moderatorami na poszczególnych "kanałach" czatu. Jestem publicystą i zbieram pewne informacje, które komuś mogą pomóc a komuś zaszkodzić.

chyba kiedys już tu zakładałes podobny temat, tylko tamtem był o tym jakie czat ma błędy, o ile dobrze pamiętam .
Malwin
Malwin: 18 września, informację

wszystko jest tu na forum, tylko trzeba sie rozejrzeć.
Malwin
Malwin
  16 września 2013
praksyda
praksyda: na 1 stronie dwie osoby dały namiary na liste moderatorów, ty nadal nie widzisz, moze scrobić screena i narysowac?


Ok dziękuje za informacje, będę się trzymał tej listy, a każdej z tych osób zadam pytanie czy otrzymują i czy kiedykolwiek otrzymywały jakieś wynagrodzenie z tytułu pełnienia funkcji nadzoru nad osobami, które piszą na czacie.
praksyda
praksyda: chyba kiedys już tu zakładałes podobny temat, tylko tamtem był o tym jakie czat ma błędy, o ile dobrze pamiętam .


Był podobny ale nie tyczył się prawidłowości i regulacji skarbowych
praksyda
praksyda
  16 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Malwin
Malwin: Ok dziękuje za informacje, będę się trzymał tej listy, a każdej z tych osób zadam pytanie czy otrzymują i czy kiedykolwiek otrzymywały jakieś wynagrodzenie z tytułu pełnienia funkcji nadzoru nad osobami, które piszą na czacie.

tak a na innych serwisach moderatorzy je otrzymują i ty też robisz z nimi wywiady?
oni nie muszą się z niczego tłumaczyć jakiemuś userowi, który zbiera informacje dla siebie.
Malwin
Malwin
  16 września 2013
praksyda
praksyda: tak a na innych serwisach moderatorzy je otrzymują i ty też robisz z nimi wywiady? oni nie muszą się z niczego tłumaczyć, bo jakis user zbiera informacje dla siebie.


a więc, ktoś otrzymuje wynagrodzenie? Powiedz mi, kto i w jakim serwisie. Nie nie robię ze wszystkimi tymi ludźmi wywiadów nie chcę się szlajać po sądach aby po 2-3 latach dostać wynagrodzenie 20 tyś albo coś w tym stylu bo szkoda na to czasu. A zresztą jak coś wiesz to pogadajmy na wiadomościach priv
praksyda
praksyda
  16 września 2013
Malwin
Malwin: a więc, ktoś otrzymuje wynagrodzenie?

tego nie wiem, nie siedze na innych serwisach, ale raczej robią to dla przyjemnosci z dobrej nieprzymuszonej woli a nie dla korzyści, to nie jest obóz pracy, nikt nikogo do niczego nie zmusza, siedzą tyle ile chcą, każdy moze zrezygnować bez żadnych problemów, nie rozumiem, czy ty chcesz powiedzieć, ze ludzie są wykorzystywani?, bo ktos im dał jakąs funkcje na fotce?:szok:
Dobrze wiesz jak to działa, skoro sie choc troszke tym interesujesz, na innych serwisach jest podobnie.

Malwin
Malwin: A zresztą jak coś wiesz to pogadajmy na wiadomościach priv

jednak wole tu ;D
Malwin
Malwin
  16 września 2013
praksyda
praksyda: ego nie wiem, nie siedze na innych serwisach, ale raczej robią to dla przyjemnosci z dobrej nieprzymuszonej woli a nie dla korzyści, to nie jest obóz pracy, nikt nikogo do niczego nie zmusza, siedzą tyle ile chcą, każdy moze zrezygnować bez żadnych problemów, nie rozumiem, czy ty chcesz powiedzieć, ze ludzie są wykorzystywani?, bo ktos im dał jakąs funkcje na fotce? Dobrze wiesz jak to działa, skoro sie choc troszke tym interesujesz, na innych serwisach jest podobnie.


Nie tutaj chodzi o funkcjonowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zapraszam do lektury. Wolontariat powinien być zgłoszony i podpisany na piśmie oraz dostępny dla każdego obywatela, który się o to pyta lub za pośrednictwem osób upoważnionych.

Wiesz co, im więcej się uczę prawa funkcjonowania działalności osobowych lub w spółkach tych bardziej myślę ile z nich robi nieprawidłowości i przekrętów.
praksyda
praksyda
  16 września 2013
Malwin
Malwin: Wiesz co, im więcej się uczę prawa funkcjonowania działalności osobowych lub w spółkach tych bardziej myślę ile z nich robi nieprawidłowości i przekrętów.

taaaa, chcesz sie doszukac dziury na fotce?
Malwin
Malwin
  16 września 2013
Malwin
Malwin: praksyda: ego nie wiem, nie siedze na innych serwisach, ale raczej robią to dla przyjemnosci z dobrej nieprzymuszonej woli a nie dla korzyści, to nie jest obóz pracy, nikt nikogo do niczego nie zmusza, siedzą tyle ile chcą, każdy moze zrezygnować bez żadnych problemów, nie rozumiem, czy ty chcesz powiedzieć, ze ludzie są wykorzystywani?, bo ktos im dał jakąs funkcje na fotce? Dobrze wiesz jak to działa, skoro sie choc troszke tym interesujesz, na innych serwisach jest podobnie.


Tak, Twoja zwana przyjemność w prowadzeniu dyskusji i reprezentowaniu serwisu "może" podwajać zyski z przychodu dla firm, które chodź nie wysilają się w swój własny rozwój ale wykorzystują napęd nakazów ze strony wyższych osób, a kim one są jak nie przenosicielami o to, żebyś był ukoronowany a nic z tego nie miał???
Malwin
Malwin
  16 września 2013
praksyda
praksyda: taaaa, chcesz sie doszukac dziury na fotce?


Tutaj chciałbym tylko zacząć. Tak chciałbym się doszukać dziury w przepisach prawnych.
praksyda
praksyda
  16 września 2013
Malwin
Malwin: . Tak chciałbym się doszukać dziury w przepisach prawnych.

ehh,nie znam sie na tym d83dde0f
Malwin
Malwin
  16 września 2013

Proszę tylko jedną rzecz dostarczenie przez osoby, które dobrowolnie sprawują kontrolę na poszczególnymi pokojami w Czacie w serwisie fotka.pl, iż robią to dobrowolnie i są świadomi obowiązków wynikających z powierzonych funkcji, nic więcej. O nic więcej nie proszę naprawdę..

Malwin
Malwin
  16 września 2013

Nie wiem, czy ktoś myśli, że jestem jakimś idiotą co pisze bzdury, że chciałby coś mieć i coś mu się należy. W moim temacie nie ma nic śmiesznego. Czekam na pełną listę moderatorów na czacie Fotka do 18 września, w przeciwnym wypadku zostanie skierowane pismo o udostępnienie jawności zajmowanych stanowisk do miasta stołecznego Warszawy z prośbą o upublicznienie każdego etatu, które Państwa firma ma u Siebie. Zaczynam małą krucjatę po tego typu serwisach...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.