Malwin
Malwin
  17 maja 2013 (pierwszy post)

Taka jest atmosfera czatu..

Proponuje wprowadzenie kilku zmian aby czat na fotce mógł się wyróżniać z pośród innych burdelowych czatów jak na interii, wp itp.:

1. Opóźnienie wysyłanych wiadomości do 5-7 sek. w stosunku do wpisania następnej. Żeby nie było SPAMU...
2. Oznaczenie grup wiekowych w poglądzie dla każdego (np. aby komuś kto jest w tym samym wieku albo +- rok lub 2 starszy/młodszy podświetlały się nicki płci przeciwnej + możliwość takiej konfiguracji do wyświetlania na stałe.
3. Automatyczne powiększenie zdjęcie po najechaniu na nick w tabeli.

I jeszcze kilka innych. Bez urazy ale co za mało kreatywnych ludzi ten serwis zatrudnia ;/

Malwin
Malwin
  19 maja 2013

Lista opiekunów w temacie na czacie? Gratuluje

Malwin
Malwin
  19 maja 2013

Idę spać bo ja wiedzę albo ktoś chce mnie przychytrzyc wysyłaniem linków albo nie rozumie co mam na myśli, Boże (przepraszam za przekleństwo ;/ ), Dobranoc.

Shaitan
Shaitan
  19 maja 2013

Dobrej nocy, niech ci się dobre czaty przyśnią.

Malwin
Malwin
  19 maja 2013

Ap ropo, jeżeli serwis Fotka nie chce utrzymywać żadnych minimalnych obowiązujących standardów to nie jest to Serwis/Randkowo/Zapoznawczy, któremu bym zaufał. Tylko jedno wielkie zbiorowisko. Ktoś się pyta a co mi do tego/jaki mam problem? spadaj gościu i nie szukaj głupiej zaczepki A mam taki problem, ze:temat został rozpoczęty jakieś 4-6 dni wcześniej. Pani administrator wszystkich czatów jest chyba jakimś botem - Ela ma nick, nie wiem kto jej płaci za nic nie robienie i nie pisanie swojego zdania.

Po drugie nie ma promocji pomysłów. Ten czat to juz mam gdzieś. Komercja i jeszcze raz komercja, fotka miała być z założenia serwisem o własnych poglądach i zrozumieniu a tymczasem tylko pisza na priva ludzie od Was, wstyd dla P. Rafała.

Krzysiu
Krzysiu
  19 maja 2013

ten temat do niczego nie prowadzi , proponuje go zamknąć.

praksyda
praksyda
  19 maja 2013
:zabawa: ...
Malwin
Malwin
  19 maja 2013

a właśnie, ze prowadzi, tylko trzeba zrozumieć i umieć się zagłębić, ktoś bije kasę mając Was za narzędzie, i dalej, mogę to jeszcze rozwijać az się znajdzie mój dobry kumpel mówca.

gife
gife
  20 maja 2013

Malwin, z gówna bicza nie ukręcisz. Nie wiem, czego oczekujesz po fotce :D

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  20 maja 2013
Malwin
Malwin: a właśnie, ze prowadzi, tylko trzeba zrozumieć i umieć się zagłębić

Może i tak, tylko , że wypowiedziałeś sie i wiemy jakie masz zdanie na ten temat, reszta jest w Twojej gestii- możesz zawsze napisać do kogoś z adminów, a nie:
Malwin
Malwin: dalej, mogę to jeszcze rozwijać az się znajdzie mój dobry kumpel mówca.

To nie jest czat, jeżeli czekasz na kogoś, najszybciej znajdziesz takową osobę na którymś z pokoi Czat Fotka ;-)
Pamiętaj,m to jest Twoje zdanie,m wyraziłeś je, ale to nie znaczy, że zbiegnie się tu rzesza polemizujących z Tobą userów, może poszukaj, jak powyżej, bądź inny portal, czat, blog?
Malwin
Malwin: ktoś bije kasę mając Was za narzędzie

Każdy jakoś zarabia, tymbardziej portal - przecież te zmiany, serwery, udogodnienia czy też nie, to wszystko istnieje dzięki pieniądzu, więc...
d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, czego oczekujesz

:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.