Malwin
Malwin
  17 maja 2013 (pierwszy post)

Taka jest atmosfera czatu..

Proponuje wprowadzenie kilku zmian aby czat na fotce mógł się wyróżniać z pośród innych burdelowych czatów jak na interii, wp itp.:

1. Opóźnienie wysyłanych wiadomości do 5-7 sek. w stosunku do wpisania następnej. Żeby nie było SPAMU...
2. Oznaczenie grup wiekowych w poglądzie dla każdego (np. aby komuś kto jest w tym samym wieku albo +- rok lub 2 starszy/młodszy podświetlały się nicki płci przeciwnej + możliwość takiej konfiguracji do wyświetlania na stałe.
3. Automatyczne powiększenie zdjęcie po najechaniu na nick w tabeli.

I jeszcze kilka innych. Bez urazy ale co za mało kreatywnych ludzi ten serwis zatrudnia ;/

Mandarino
Mandarino
  18 maja 2013
Malwin
Malwin: stworze sobie blog taki mały i se będę pisał o różnych głupich rzeczach i nieprawidłowościach

Czymś się trzeba zająć nawet i tym d83dde0c
esquilo
esquilo: Zakładając konto na portalu Fotka,pl - zaakceptowałeś regulamin

Wszyscy go zaakceptowalismy nawet ty ! d83dde1c
Malwin
Malwin: I jeszcze kilka innych. Bez urazy ale co za mało kreatywnych ludzi ten serwis zatrudnia ;/
Możliwe ze były takie pomysły ale zostały obalone przez głosowanie nie oceniaj z góry że mało kreatywnych zatrudniają . Po prostu odrzucili ten pomysł :P i kilka innych które ty przedstawiłeś
Krzysiu
Krzysiu: lol :D

Krzysiu podsumował d83dde03
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  18 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy go zaakceptowalismy nawet ty !

To jakaś aluzja, czy raczej nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi?:and:
Mandarino
Mandarino
  18 maja 2013

[quote=esquilo]To jakaś aluzja, czy raczej nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi? tak to aluzja d83dde0c chciałem zaznaczyć że każdy zaakceptował to

Shaitan
Shaitan
  18 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: eh... nigdy nic nie zrozumiem :> tak to aluzja chciałem zaznaczyć że każdy zaakceptował to

Wiesz, gdyby w licencji Windowsa było info "instalując system zgadzasz się na wykorzystywanie seksualne przez słonie" to ludzie mieliby przekichane, bo tego nikt nie czyta :rotfl: Nie znam człowieka który instalując coś/rejestrując się gdzieś czyta regulamin bądź licencję. Dopiero w trakcie użytkowania, gdy coś jest nie tak. Oczywiście nie zwalnia to z odpowiedzialności, ale takie są fakty ;P
Mandarino
Mandarino
  18 maja 2013
Shaitan
Shaitan: Wiesz, gdyby w licencji Windowsa było info "instalując system zgadzasz się na wykorzystywanie seksualne przez słonie" to ludzie mieliby przekichane, bo tego nikt nie czyta Nie znam człowieka który instalując coś/rejestrując się gdzieś czyta regulamin bądź licencję. Dopiero w trakcie użytkowania, gdy coś jest nie tak. Oczywiście nie zwalnia to z odpowiedzialności, ale takie są fakty ;P

No tak nawet by nie zauważali tego że jest tak napisane na wstępie a korzystali by z tego a tu by byli dymani przez słonie masakra :P .Nie no jestem świadom że większość a nawet prawie nikt nie czyta tego to fakty dopiero w trakcie jak napisałeś użytkowania :) chodziło mi w tamtym zdaniu o to raczej że mimo nie czytania ;D akceptują wszyscy tak zeby ten krok został pominięty
Malwin
Malwin
  19 maja 2013
esquilo
esquilo: dyby rzeczywiście tak bylo, nie istniałby w ogóle ten portal - ktoś go przecież stworzył. ;-)


Tak, ktoś go stworzył co wcale nie znaczy, że Fotka spełnia jakieś standardy na dziś wśród innych potentatów społecznościowych, to chyba tylko Toja miłość do tego serwisu tak mówi. Nie będę się rozpisywał jak zwykla nikt mi za to nie zapłaci:D

Czasem myślę sobie, że ktoś żartuje ma forum ale czasem myślę sobie, że nie.

esquilo
esquilo: Zakładając konto na portalu Fotka,pl - zaakceptowałeś regulamin, jeżeli tak bardzo Ci on przeszkadza, możesz zrezygnować z użytkowania go. Co do propozycji - pisz pisz, może nawet twoje sugestie - wybrane - zostaną wzięte pod uwagę. ;-)


Ja tylko mam na myśli ulepszanie, kompromis musi być. Ostatnio napisał do mnie jeden z programistów fotki, pytając o rade. Nie powiem kto bo po co.

Lepiej proponujcie tutaj swoje pomysły. Kto ma coś co można wprowadzić? nowego, wyróżniającego się, coś nowego i akceptowalnego?
Malwin
Malwin
  19 maja 2013

Szczerze pisząc to mnie głowa boli od czytania Waszych jakichś zali. To zrobimy inaczej glosuje za zwolnieniem polowy programistów i mało inteligentnych osób pracujących w dziale PHP oraz opiekunów czatu. Co mnie tam Wasze ulepszenia obchodzą. Proszę o linki do treści i aktualizacji z updatami czatu, może być cały rok, wiele tego nie będzie.

Shaitan
Shaitan
  19 maja 2013
Malwin
Malwin: Szczerze pisząc to mnie głowa boli od czytania Waszych jakichś zali.


Kurcze, a mnie się wydawało, że to ty się tutaj żalisz :woot:

Malwin
Malwin: Proszę o linki do treści i aktualizacji z updatami czatu, może być cały rok, wiele tego nie będzie.


Zmian jest wbrew pozorom bardzo dużo, publikowane są tylko te ważniejsze i to od niedawna, pełnej listy raczej nie dostaniesz ;)
Malwin
Malwin
  19 maja 2013

Zaczyna mnie to powoli denerwować, jak ktoś zapoda dobry temat to jest kilka osób do dyskusji, a jak piszą na innych pokojach to robią swoiste Hi Hi HI (ja tez lobię jajecznice na śniadanie).

Shaitan
Shaitan: Zmian jest wbrew pozorom bardzo dużo, publikowane są tylko te ważniejsze i to od niedawna, pełnej listy raczej nie dostaniesz ;)


No to może jeszcze inaczej, DLACZEGO ?????
Shaitan
Shaitan
  19 maja 2013
Malwin
Malwin: No to może jeszcze inaczej, DLACZEGO ?????


Może dlatego, że nie o wszystkim użytkownicy muszą wiedzieć ;)

Oficjalną listę zmian na portalu masz tutaj http://www.fotka.pl/lista_zmian

Malwin
Malwin: Zaczyna mnie to powoli denerwować, jak ktoś zapoda dobry temat to jest kilka osób do dyskusji, a jak piszą na innych pokojach to robią swoiste Hi Hi HI


A słyszałeś o czacie na którym nie ma wygłupów a są tam tylko "ogarnięci" ludzie stale rozmawiający na p[oważne tematy? Bo ja szczerze mówiąc nie.
Malwin
Malwin
  19 maja 2013
Shaitan
Shaitan: Kurcze, a mnie się wydawało, że to ty się tutaj żalisz


Zal może być wspólny, tylko faktycznie nie mam z kim go podzielić z koro inni z pośród 3 tys osób na serwisie maja to w dupie :D
Malwin
Malwin
  19 maja 2013
Shaitan
Shaitan: A słyszałeś o czacie na którym nie ma wygłupów a są tam tylko "ogarnięci" ludzie stale rozmawiający na p[oważne tematy? Bo ja szczerze mówiąc nie.


Nie nie słyszałem, masz racje. Pisze do mnie ludzie od Php, mysql z fotki ale nikt po za tym chyba pobiłem rekord. 0 publiki a elita fotki zainteresowana
Malwin
Malwin
  19 maja 2013
Shaitan
Shaitan: Oficjalną listę zmian na portalu masz tutaj http://www.fotka.pl/lista_zmian


Dzieki za liste :) Moze byscie ja dodali do regulaminu tak np czytelnie. Wiem, ze innych ludzi to nie obchodzi ale ja chciałbym ja zobaczyć, nie lecac w dol za 100 zdaniami. Czy dalej marudzę?
Malwin
Malwin
  19 maja 2013
http://www.fotka.pl/team a gdzie opiekunowie czatu?
Shaitan
Shaitan
  19 maja 2013
Malwin
Malwin: http://www.fotka.pl/team a gdzie opiekunowie czatu?

Wystarczy się rozejrzeć..

http://www.fotka.pl/przyjaciele ogólny spis moderatorów

http://www.fotka.pl/forum/czat/418812,Lista_moderatorow - spis modów i adminów czatu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.