Malwin
Malwin
  17 maja 2013 (pierwszy post)

Taka jest atmosfera czatu..

Proponuje wprowadzenie kilku zmian aby czat na fotce mógł się wyróżniać z pośród innych burdelowych czatów jak na interii, wp itp.:

1. Opóźnienie wysyłanych wiadomości do 5-7 sek. w stosunku do wpisania następnej. Żeby nie było SPAMU...
2. Oznaczenie grup wiekowych w poglądzie dla każdego (np. aby komuś kto jest w tym samym wieku albo +- rok lub 2 starszy/młodszy podświetlały się nicki płci przeciwnej + możliwość takiej konfiguracji do wyświetlania na stałe.
3. Automatyczne powiększenie zdjęcie po najechaniu na nick w tabeli.

I jeszcze kilka innych. Bez urazy ale co za mało kreatywnych ludzi ten serwis zatrudnia ;/

Daginda
Daginda
  17 maja 2013

1. byłby większy burdel niż jest i ludzie zaczęli by się buntować
2. jak dla mnie to zbędne
3. tyle samo czasu by Tobie zajęło wejście na profil gdzie jest więcej informacji, jak wyszukanie nicku na czacie i najechanie na niego :)

Malwin
Malwin
  17 maja 2013

Ad. 1 A co kogoś obchodzi jakiś bunt, to walka z wszech panującym chaosem na czacie, maksymalnym spamem. Każdy by docenił, szczerze napisaną wiadomość a nie zaśmiecanie w kółko tej samej, czat to nie ogłoszenia to rozmowa, no chyba, że Wy wszyscy uważacie inaczej.
Ad. 2. Ludzie na fotce są zarejestrowani w bardzo różnym przedziale wiekowym, dla Ciebie może nie ale ktoś inny by to z pewnością polubił.
Ad. 3. No własnie, że nie. Część z użytkowników korzysta z internetu mobilnego, gdzie transfer danych się kończy. Szybki pogląd i widzisz fizycznie czy ktoś jest dla Ciebie fajny czy nie, to kwestia gustu ale przyciąganie fizyczne zawsze jest na 1szym albo 2gim miejscu, tego się ,nie da oszukać..winszuje:) potem to se gadaj ile chcesz

Shaitan
Shaitan
  17 maja 2013
Malwin
Malwin: to walka z wszech panującym chaosem na czacie


Właśnie twoja propozycja wprowadziłaby wielki chaos..

Malwin
Malwin: Każdy by docenił, szczerze napisaną wiadomość a nie zaśmiecanie w kółko tej samej, czat to nie ogłoszenia to rozmowa


No tak.. tylko odstęp kilkusekundowy (tzw antyflood) nie zmieni faktu, że to kilkadziesiąt osób "spamuje" więc widziałbyś dokładnie to samo. A zacznijmy banować za "kto popisze" to za tydzień zostaniemy na czacie sami. To nie ma sensu. Oczywiście banujemy gdy ktoś serio nawala tak co chwilę.

Malwin
Malwin: 2. Oznaczenie grup wiekowych w poglądzie dla każdego (np. aby komuś kto jest w tym samym wieku albo +- rok lub 2 starszy/młodszy podświetlały się nicki płci przeciwnej + możliwość takiej konfiguracji do wyświetlania na stałe.


To bym mógł poprzeć + ogólnie filtracja wiekowa/sortowanie według wieku. Ale jako opcja do wyboru.

Malwin
Malwin: 3. Automatyczne powiększenie zdjęcie po najechaniu na nick w tabeli.


NIE.
No chyba, że j.w. możliwość wyboru tego ustawienia aczkolwiek i tak uważam, że to dość głupi pomysł ;)

Malwin
Malwin: I jeszcze kilka innych. Bez urazy ale co za mało kreatywnych ludzi ten serwis zatrudnia ;/


No to wypisuj, wypisuj, może któryś twój pomysł zostanie zrealizowany ;)
Malwin
Malwin
  17 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: No tak.. tylko odstęp kilkusekundowy (tzw antyflood) nie zmieni faktu, że to kilkadziesiąt osób "spamuje" więc widziałbyś dokładnie to samo. A zacznijmy banować za "kto popisze" to za tydzień zostaniemy na czacie sami. To nie ma sensu. Oczywiście banujemy gdy ktoś serio nawala tak co chwilę.


A kto mówi o jakimś banowaniu ?:) Nie wiem czy grałeś kiedyś w gry mmorpg, np. AION. Tam w jednej chwili na czacie jest ok 5000 osób. Tutaj takich przypadków nie ma aby było 5tyś osób ale 200-300 wystarczy moim zdaniem w zupełności. Opóźnienie ma bardzo wielki sens. Są ludzie co kopiują to samo, żeby ktoś ich zauważył a są też tacy co wpadają jak tornado i nie dają się innym wysłowić itd. jestem na tyle normalnym gościem, że proponuje coś bardzo sensownego co może tylko pomóc a nie zaszkodzić.

No reszta to wg uznania. Szanuje Twoje zdanie:)

A co będę pisał.... o innych pomysłach, kopiuj wklej jak to robią pracownicy na fotce zasięgając opinii innych ludzi na forum. Implantujemy ten pomysł a za pomysł dostajesz NIC...0 :d Niech się głowią te kapuśniaki z fotki:D
Daginda
Daginda
  18 maja 2013
Malwin
Malwin: Ad. 1 A co kogoś obchodzi jakiś bunt, to walka z wszech panującym chaosem na czacie, maksymalnym spamem. Każdy by docenił, szczerze napisaną wiadomość a nie zaśmiecanie w kółko tej samej, czat to nie ogłoszenia to rozmowa, no chyba, że Wy wszyscy uważacie inaczej.

raczej na bieżąco takich wyłapują i banują bądź też blokują :)
Malwin
Malwin: Ad. 2. Ludzie na fotce są zarejestrowani w bardzo różnym przedziale wiekowym, dla Ciebie może nie ale ktoś inny by to z pewnością polubił.

w sumie racja przydałoby się to o czym wspomniał Shaitan
Shaitan
Shaitan: ogólnie filtracja wiekowa/sortowanie według wieku

Malwin
Malwin: Ad. 3. No własnie, że nie. Część z użytkowników korzysta z internetu mobilnego, gdzie transfer danych się kończy. Szybki pogląd i widzisz fizycznie czy ktoś jest dla Ciebie fajny czy nie, to kwestia gustu ale przyciąganie fizyczne zawsze jest na 1szym albo 2gim miejscu, tego się ,nie da oszukać..winszuje:) potem to se gadaj ile chcesz

nie przekonałeś mnie nadal uważam, że to byłaby zbędna opcja:)
Malwin
Malwin
  18 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej na bieżąco takich wyłapują i banują bądź też blokują :)


Widzę, że Was nie przekonałem. Tak sobie myślę po co kogoś wyłapywać, banować i zajmować adminowi czas. Admin powinien zajmować się porządkiem pod względem: kultury wysławiania się no i coś więcej. A jak wprowadzenie opóźnienia wysyłania wiadomości ma mu ułatwić pracę.... not to ja ni wiem co w tym złego. OK kończę z tym pomysłem jest za mało zdań tylko 2 osoby poruszyły ten wątek.

Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie racja przydałoby się to o czym wspomniał Shaitan


Filtrowanie + zapamiętanie ustawień na czacie <.< tzw kryterium doboru.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie przekonałeś mnie nadal uważam, że to byłaby zbędna opcja:)


No dobra a co powiesz, na to. np. "Włącz video-konferencje". Druga osoba zgadza się lub nie. To jest ok?:)
Malwin
Malwin
  18 maja 2013

Pisałem coś więcej al zjadło. Ok a może. Kliknij prawym przyciskiem na użytkownika>"Zapytaj o zgodę na video-konferencję"? To je ok?:)

ZlMNA
ZlMNA
  18 maja 2013

Burdel to był kiedys jak był jeden pokój flirt na ok 400 osób był jeden moderator.

Malwin
Malwin
  18 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Burdel to był kiedys jak był jeden pokój flirt na ok 400 osób był jeden moderator.


Standardy się zmieniają moja droga. Kiedyś to się cieszyłem jak miałem modem. Teraz nie do końca zadawała mnie łącze 60mbit.
Malwin
Malwin
  18 maja 2013

Czas iść spać, może ktoś z działu obsługi klienta zauważy kilka nie prawidłowości + coś zmieni. Bo burdel jest dalej na czacie. Dobranoc, miłych snów dla wszystkich.

Malwin
Malwin
  18 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A po za tym Fotka.pl na czacie nie stosuje się do norm 256bitowego szyfrowania danych przekazywanych do innych użytkowników czatu (może być nawet 64bitowy z kamieni epoki lodowcowej ale też go nie ma). W regulaminie nie spotkałem się z żadną obowiązującą normą regulująca poufność informacji a ni przyznanych certyfikatów dla Fotka.pl Sp. z o.o. w stosunku do tej regulacji. Jeden wielki burdel. Idę spać, szkoda czasu na wypisywanie:D Tak sobie myślę, że jako krytyk z natury stworze sobie blog taki mały i se będę pisał o różnych głupich rzeczach i nieprawidłowościach:D Dobranoc

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 664
esquilo
  18 maja 2013
Malwin
Malwin: mało kreatywnych ludzi ten serwis zatrudnia

Gdyby rzeczywiście tak bylo, nie istniałby w ogóle ten portal - ktoś go przecież stworzył. ;-)

Malwin
Malwin: kopiuj wklej jak to robią pracownicy na fotce

d83ddc47
Malwin
Malwin: zasięgając opinii innych ludzi

Sam sobie odpowiedziałeś.

Malwin
Malwin: stworze sobie blog

W tym przypadku, to najlepsze rozwiązanie. tam będziesz pisał co sobie chcesz.

Malwin
Malwin: regulamin

Zakładając konto na portalu Fotka,pl - zaakceptowałeś regulamin, jeżeli tak bardzo Ci on przeszkadza, możesz zrezygnować z użytkowania go.
Co do propozycji - pisz pisz, może nawet twoje sugestie - wybrane - zostaną wzięte pod uwagę. ;-)
Bianka
Bianka
  18 maja 2013

Uważam, że jest to całkowicie zbędne.

Krzysiu
Krzysiu
  18 maja 2013

lol :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.