Mandarino
Mandarino
  6 kwietnia 2013 (pierwszy post)
MandarinoNa samym początku chciałbym przeprosić wszystkich a że pojawiłem się na forum bez uprzedniego wpisania się na forum i powitania najpierw a wpierw odpisywania na posty forumowiczów a więc wielkie SORRY za niekulturalne zachowanied83dde14 A więc przechodzę dalej i Witam was serdecznie jako ,,Mandarino'' .
d83ddc48 Może ktoś będzie chociaż kojarzyć mnie z z tego avatarka lub poprzednich lat niekoniecznie z forum gdyż rzadko na nim przebywałem a więcej na czacie.
Skąd pomysł na taki nick ? z zamiłowania do mandarynek i pomysłu koleżanki.d83dde09 Po za tym nigdy nie miałem smykałki do tworzenia tematów na forum dlatego wolałem się zawsze wypowiadać na temat już założony.

Co do mej osoby sam o sobie nie będę dużo pisał kto zna to zna a ten kto nie zna to i tak pewnie nie będzie miał ochoty gdyż lepiej ponabijać posty o czymś ciekawszym niż kolejnym fotkowiczem.

Tak czy siak chciałem się tak jakoś przedstawić tu może z dobrej może tej złej strony ale zawsze to lepsze niż wcale nic nie zakładać chociaż raz na kilka miesięcy tematu o sobie...... Na czacie od 2008r. oczywiście z przerwami. Pokoje w jakich przebywałem to raczej wszystkie po kolei jakie leciały teraz po tych zmianach także ale przeważnie Główny najbardziej odpowiada.
Można powiedzieć nawet ze veteran czatu hehehe....
274c Jeśli chcecie tylko możecie mnie pytać o cokolwiek
274c Kto chce może mnie zhejtować w sumie znam to bardzo dobrze z czatu ale tutaj też można to zrobić także przyjmę to na klatę d83dde1c
Praktycznie zawsze staram się być ciepłym i przyjaznym człowiekiem choć nie zawsze to popłaca no ale cóż... taki już jestem.
Pytanie czy wniosłem coś nowego do tego forum pewnie uznacie że nie.
Chyba wystarczy już w tym wątku i tak za dużo napisałem pewnie połowa nie będzie wgl czytać tego ale i tak Pozdrawiam was forumowiczów d83ddc4b życzę udanego Weekendu chociaż Wiosny dalej nie ma i jeszcze trochę na nią poczekamy ....
LazyBone
LazyBone
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mandarino.

To Ty nie jestes Kobieta?
Mandarino
Mandarino
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To Ty nie jestes Kobieta?

Nie-e chociaż w poprzednim wcieleniu kto wie d83dde1c
pamiętam cię Lazy z poprzedniego wcielenia jak byłeś jeszcze z kropą d83dde09 ale kobietą też nie byłeś d83dde12
LazyBone
LazyBone
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale kobietą też nie byłeś

Zawsze mylilem Cie z mandaryną :ziober:
Mandarino
Mandarino
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mylilem Cie z mandaryną


No tak nie dziwię się . Ona nawet wizerunek potrafiła schrzanić d83dde14 a śpiewać to i tak nie umiała nawet z playbacku katastrofa d83dde1c
ZlMNA
ZlMNA
  10 kwietnia 2013

Mariola? hmmm bardzo trudne pytanie

Mandarino
Mandarino
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mariola? hmmm bardzo trudne pytanie

Jaką Mariole znasz ? d83dde1c
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.