Mandarino
Mandarino
  6 kwietnia 2013 (pierwszy post)
MandarinoNa samym początku chciałbym przeprosić wszystkich a że pojawiłem się na forum bez uprzedniego wpisania się na forum i powitania najpierw a wpierw odpisywania na posty forumowiczów a więc wielkie SORRY za niekulturalne zachowanied83dde14 A więc przechodzę dalej i Witam was serdecznie jako ,,Mandarino'' .
d83ddc48 Może ktoś będzie chociaż kojarzyć mnie z z tego avatarka lub poprzednich lat niekoniecznie z forum gdyż rzadko na nim przebywałem a więcej na czacie.
Skąd pomysł na taki nick ? z zamiłowania do mandarynek i pomysłu koleżanki.d83dde09 Po za tym nigdy nie miałem smykałki do tworzenia tematów na forum dlatego wolałem się zawsze wypowiadać na temat już założony.

Co do mej osoby sam o sobie nie będę dużo pisał kto zna to zna a ten kto nie zna to i tak pewnie nie będzie miał ochoty gdyż lepiej ponabijać posty o czymś ciekawszym niż kolejnym fotkowiczem.

Tak czy siak chciałem się tak jakoś przedstawić tu może z dobrej może tej złej strony ale zawsze to lepsze niż wcale nic nie zakładać chociaż raz na kilka miesięcy tematu o sobie...... Na czacie od 2008r. oczywiście z przerwami. Pokoje w jakich przebywałem to raczej wszystkie po kolei jakie leciały teraz po tych zmianach także ale przeważnie Główny najbardziej odpowiada.
Można powiedzieć nawet ze veteran czatu hehehe....
274c Jeśli chcecie tylko możecie mnie pytać o cokolwiek
274c Kto chce może mnie zhejtować w sumie znam to bardzo dobrze z czatu ale tutaj też można to zrobić także przyjmę to na klatę d83dde1c
Praktycznie zawsze staram się być ciepłym i przyjaznym człowiekiem choć nie zawsze to popłaca no ale cóż... taki już jestem.
Pytanie czy wniosłem coś nowego do tego forum pewnie uznacie że nie.
Chyba wystarczy już w tym wątku i tak za dużo napisałem pewnie połowa nie będzie wgl czytać tego ale i tak Pozdrawiam was forumowiczów d83ddc4b życzę udanego Weekendu chociaż Wiosny dalej nie ma i jeszcze trochę na nią poczekamy ....
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013

Jak na czacie nie potrafisz uszanować swojej prywatności,tym bardziej kogoś nie uszanujesz..
widać zresztą tam kto lubi byc w centrum uwagi niektórzy to chyba myslą tak .'byle jak niech gadają ..byle o mnie nie zapomnieli"

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  7 kwietnia 2013
praksyda
praksyda: miałam ale wywaliłam,po co mi cycki czatowiczek.


kogo?
zapostuj nicki
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: kogo? zapostuj nicki

haha.....
nie ,nie, większość z nich juz sie na czacie nie pokazuje ;D
Ty tam sobie pilnuj cycków marty1234
Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013
praksyda
praksyda: OK jesteś nołfejmem,mało Cie widac na czacie (chyba ,że teraz więcej),nie słyniesz z afer ,pojawiłeś sie od niedawna na forumie ..jaki jesteś nie wiem.
No tak masz racje jestem nołfejmemd83dde0c nie lubiłem się nigdy rzucać w oczy mało mnie widać ? raczej jestem ale więcej się przyglądam niż udzielam (obecnie) pewnie za sprawą że sporo osób znajomych znikło z fotki a nowych nie poznawałemd83dde1e. Kiedyś to aż za dużo mnie było dlatego z czasem w cień się usunąłem . Na szczęście chyba własnie nie słynę z afer raczej je unikałem choć powodów zawsze było sporo do tego. hehe Być może za mało mnie widać bo nie zostałem jeszcze zbanowanyd83dde1c
praksyda
praksyda: widzisz pamiętam nawet nicki jakie siedziały kiedys na pokojach regionalnych,hahahah ! otóż to dobrą masz pamieć trzeba przyznać jestem nołlajfem.
Przyznajesz się do bycia nołlajfemd83dde0f
praksyda
praksyda: na siłe nie szukamy rozmówców.
Jest niedobór rozmówców ? ze na siłe szukać trzeba d83dde1c
praksyda
praksyda: Jak na czacie nie potrafisz uszanować swojej prywatności,tym bardziej kogoś nie uszanujesz.. widać zresztą tam kto lubi byc w centrum uwagi niektórzy to chyba myslą tak .'byle jak niech gadają ..byle o mnie nie zapomnieli"

Otóż to, dlatego chyba lepiej czasem przemilczeć sprawę niż gadać bez sensu i nic z tego nie wynieść na przyszłość . A robiących sztuczny szum było, jest i będzie zawsze więcej niż konkretnych ludzi d83dde09

Sprawdza się powiedzenie tu ?? ''jak cię widzą tak cię piszą''
praksyda
praksyda: nie ,nie, większość z nich juz sie na czacie nie pokazuje ;D

Ze wstydu ? d83dde1c
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdza się powiedzenie tu ?? ''jak cię widzą tak cię piszą''

Cos w tym jest,każdy po sobie jakis obraz tu zostawia ,ale czy prawdziwy? tego to nikt nie wie ,nie wnikać za bardzo w życie czatusiów ,nie opowiadać o sobie wszystkim w koło
nie interesować sie pierdołami..to masz wtedy święty spokój ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze wstydu ?

a nie wiem;D
_______________________________________________
wam tez pogląd postów nie działa?
Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013
praksyda
praksyda: Cos w tym jest,każdy po sobie jakis obraz tu zostawia ,ale czy prawdziwy?

Własnie czy prawdziwy czy też nie to zależy chyba już od samego człowieka który decyduje się na to.
praksyda
praksyda: nie wnikać za bardzo w życie czatusiów ,nie opowiadać o sobie wszystkim w koło

Mieć dystans do tego i czatusiÓw fajnie to określilaś d83dde0f
praksyda
praksyda: nie interesować sie pierdołami..to masz wtedy święty spokój ;D

Ale zawsze się ktoś znajdzie kto się przyczepi do czegoś i wielkie halo z tego tworzy czeka na rozgłos ? czy może nie ma co robić tylko ludzi zaczepiać d83dde0c

praksyda
praksyda: wam tez pogląd postów nie działa?

Tak. na dole w lewym rogu mi pisze javascript:void(0) coś jest nie tak z podglądem
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zawsze się ktoś znajdzie kto się przyczepi do czegoś i wielkie halo z tego tworzy czeka na rozgłos ? czy może nie ma co robić tylko ludzi zaczepiać

możliwe,możesz być towarzyskim rozmawiać z każdym o wszystkim,ale
gdzieś granice trzeba sobie postawić,inaczej będziesz na językach;D
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  7 kwietnia 2013
praksyda
praksyda: Ty tam sobie pilnuj cycków marty1234


znudzila mi sie
poza tym jej cycki wszyscy widzieli nawet ty;p
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym jej cycki wszyscy widzieli nawet ty;p

etam cycki jak cycki ...
Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym jej cycki wszyscy widzieli nawet ty;p

Ja nie ale to chyba dobrze d83dde1c
praksyda
praksyda: etam cycki jak cycki ...

czyli szału nie ma ? d83dde0f głowy nie urywa
praksyda
praksyda: gdzieś granice trzeba sobie postawić,inaczej będziesz na językach;D
tzn w obroty zostanie się wzięty ? d83dde1c
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli szału nie ma ?

nie no ładne duże C ma..były na forum,więc każdy mógł je widzieć.
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn w obroty zostanie się wzięty ?

żeby to sprawdzić ,puśc jakieś swoje 3 wersje zyciowe na czacie...oczywiście nie prawdziwe,
zobaczysz jak się tym szybko karmią;D
Tylko nie zapomnij co komu pisałeś,bo zaś możesz sie pogubić :crylol:
______________________________________________________
Ja spadam, do wieczora,miłego.
Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013
praksyda
praksyda: żeby to sprawdzić ,puśc swoje 3 wersje zyciowe na czacie...oczywiście nie prawdziwe, zobaczysz jak się tym szybko karmią;D

hahahha ! blefy 3 wersje i nakarmią się tym d83dde09 jeszcze nawet dopiszą własne wersje do tego także modyfikacja będzie ogromna.
praksyda
praksyda: Tylko nie zapomnij co komu pisałeś,bo zaś możesz sie pogubić

dokładnie ! będę pamiętał chociaż nie chciałbym w tym zginąć po prostu lepiej 1 wersja ;D
Miłego ! d83ddc4b
ZlMNA
ZlMNA
  9 kwietnia 2013

Jak ma na imie Monika Brodka?

Mandarino
Mandarino
  9 kwietnia 2013

Ciekawe pytanie d83dde09 Hmm.... muszę się zastanowić chyba Monika nie ?

Shaitan
Shaitan
  9 kwietnia 2013

No siema :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.