Mandarino
Mandarino
  6 kwietnia 2013 (pierwszy post)
MandarinoNa samym początku chciałbym przeprosić wszystkich a że pojawiłem się na forum bez uprzedniego wpisania się na forum i powitania najpierw a wpierw odpisywania na posty forumowiczów a więc wielkie SORRY za niekulturalne zachowanied83dde14 A więc przechodzę dalej i Witam was serdecznie jako ,,Mandarino'' .
d83ddc48 Może ktoś będzie chociaż kojarzyć mnie z z tego avatarka lub poprzednich lat niekoniecznie z forum gdyż rzadko na nim przebywałem a więcej na czacie.
Skąd pomysł na taki nick ? z zamiłowania do mandarynek i pomysłu koleżanki.d83dde09 Po za tym nigdy nie miałem smykałki do tworzenia tematów na forum dlatego wolałem się zawsze wypowiadać na temat już założony.

Co do mej osoby sam o sobie nie będę dużo pisał kto zna to zna a ten kto nie zna to i tak pewnie nie będzie miał ochoty gdyż lepiej ponabijać posty o czymś ciekawszym niż kolejnym fotkowiczem.

Tak czy siak chciałem się tak jakoś przedstawić tu może z dobrej może tej złej strony ale zawsze to lepsze niż wcale nic nie zakładać chociaż raz na kilka miesięcy tematu o sobie...... Na czacie od 2008r. oczywiście z przerwami. Pokoje w jakich przebywałem to raczej wszystkie po kolei jakie leciały teraz po tych zmianach także ale przeważnie Główny najbardziej odpowiada.
Można powiedzieć nawet ze veteran czatu hehehe....
274c Jeśli chcecie tylko możecie mnie pytać o cokolwiek
274c Kto chce może mnie zhejtować w sumie znam to bardzo dobrze z czatu ale tutaj też można to zrobić także przyjmę to na klatę d83dde1c
Praktycznie zawsze staram się być ciepłym i przyjaznym człowiekiem choć nie zawsze to popłaca no ale cóż... taki już jestem.
Pytanie czy wniosłem coś nowego do tego forum pewnie uznacie że nie.
Chyba wystarczy już w tym wątku i tak za dużo napisałem pewnie połowa nie będzie wgl czytać tego ale i tak Pozdrawiam was forumowiczów d83ddc4b życzę udanego Weekendu chociaż Wiosny dalej nie ma i jeszcze trochę na nią poczekamy ....
praksyda
praksyda
  6 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chcecie tylko możecie mnie pytać o cokolwiek

to Ty miales zadac nam pytania żebyśmy mieli o czym rozmawiać, tak ciezko sie temat rozwinie:and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Praktycznie zawsze staram się być ciepłym i przyjaznym człowiekiem choć nie zawsze to popłaca no ale cóż... taki już jestem.

dzięki za życiorys,teraz prosze o C.V,zapisze.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam was forumowiczów życzę udanego Weekendu chociaż Wiosny dalej nie ma i jeszcze trochę na nią poczekamy ....

pozdro;D
kwaseksmok
kwaseksmok
  6 kwietnia 2013

Czy masz dobrze rozbudowaną klate..? Wiesz chodzi o to czy wytrzymasz napór hejterów :D

Arwena27
Arwena27
  6 kwietnia 2013

O nie wierzed83dde31 zapomniałeś napisać Andrzej że, za 5 dni masz urodziny =D

Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013
praksyda
praksyda: to Ty miales zadac nam pytania żebyśmy mieli o czym rozmawiać, tak ciezko sie temat rozwinie
na twój wniosek zostanie to zmienione i coś ''konkretnego wymyślę'' w najbliższym czasie.
praksyda
praksyda: dzięki za życiorys,teraz prosze o C.V,zapisze.
ahahahah ! to innym razem może co
kwaseksmok
kwaseksmok: Czy masz dobrze rozbudowaną klate..? Wiesz chodzi o to czy wytrzymasz napór hejterów :D
Myślę że tak jeszcze powinna wytrzymać od naporów potencjalnych hejterów ale wszystko możliwe .... to aż tylu moze ich być ?
Konto usunięte
Konto usunięte: O nie wierze zapomniałeś napisać Andrzej że, za 5 dni masz urodziny =D
To akurat najmniej interesująca sprawa z tego wszystkiego ;D
Johnson
Johnson
  7 kwietnia 2013

Witam nieznajomego :) i milo jest nam Cie poznac mandarinie :kv3:

praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013

Mandarynek,czy to nie Ty kiedys przesiadywałeś na pokoju Małopolskie ?

Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013

Na wniosek praksydy zamieszczam jeszcze pytania może nie są zbyt wybitnie dobrane ale no tak czy siak nie oszczędzajcie słów na mnie d83dde0f

2b55 Co według was jest głównym powodem konfliktów na czacie ?? piszę tu może raczej o przyjaciołach dobrze znających się a jednak zaistniał pewien konflikt miedzy nimi obojętnie z jakiego powodu.
2b55Jak byście wybrneli z takiej sytuacji np. gdybyście mieli taką sytuację ??

2b55Jak sądzicie czy człowiek jest w stanie wybaczyć drugiemu na prawdę wszystko ??

2b55Co myślicie o młodzieży siedzącej na na pokojach +18, +15 ?? czy są gorsi pod względem inteligencji niż 3-4lata temu ??

2b55 Takie pytanie : Co sądzicie o mnie ? pierwsze wrażenie (bez skrupułów proszę) d83dde09

Johnson
Johnson: Witam nieznajomego :) i milo jest nam Cie poznac mandarinie

Witaj Johnson być może z widzenia już wczesniej ale teraz i pisania hehe d83dde0f
praksyda
praksyda: Mandarynek,czy to nie Ty kiedys przesiadywałeś na pokoju Małopolskie ?

Tak to ja jeden i ten sam niezmienny d83dde09 prześiadywałem na pokoju małopolskie aż wstyd się przyznać że na innych też i to ładny czas d83dde1e
supaant
supaant
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co według was jest głównym powodem konfliktów na czacie ?? piszę tu może raczej o przyjaciołach dobrze znających się a jednak zaistniał pewien konflikt miedzy nimi obojętnie z jakiego powodu.

osoby które sie przyjaźnią i szanuja swoją prywatność na pewno nie bedą prać brudów na czatach.
takie konflikty rodza sie pomiedzy ludzmi mający iloraz inteligencji orzeszka.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak byście wybrneli z takiej sytuacji np. gdybyście mieli taką sytuację ??

pasem po dupie na uspokojenie ;-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sądzicie czy człowiek jest w stanie wybaczyć drugiemu na prawdę wszystko ??

wszystko to chyba nie możliwe...no chyba ,że ktoś jest bardzo zakochany i naiwny to wybaczy wszystko.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o młodzieży siedzącej na na pokojach +18, +15 ?? czy są gorsi pod względem inteligencji niż 3-4lata temu ??

nie obchodzi mnie, to ich sprawa gdzie siedzą byle by się zachowywali odpowiednio.
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie pytanie : Co sądzicie o mnie ? pierwsze wrażenie (bez skrupułów proszę)
z tematem to wyskoczyłeś jak filip z konopi :-D login kojarzę ale nic po za tym wybacz ;-)
Konto usunięte
Konto usunięte: życzę udanego Weekendu chociaż Wiosny dalej nie ma i jeszcze trochę na nią poczekamy ....

wzajemnie a co do wiosny to podobno pogoda ma sie poprawic w przyszlym tygodniu.... trzymam kciuki za wiosne i lato ;-(
Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: osoby które sie przyjaźnią i szanuja swoją prywatność na pewno nie bedą prać brudów na czatach. takie konflikty rodza sie pomiedzy ludzmi mający iloraz inteligencji orzeszka.
Zgadzam się to głupota nawet stwarzać konflikty na tle czatowym i to przyjaciółd83dde0f. Dobre Porównanie iloraz inteligencji orzeszka albo nawet groszka.
Konto usunięte
Konto usunięte: pasem po dupie na uspokojenie ;-D
Ostro ale skutecznied83dde09 . Dać sobie po razie
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko to chyba nie możliwe...no chyba ,że ktoś jest bardzo zakochany i naiwny to wybaczy wszystko.
Dużo takich osób jest naiwność jest powszechna wybaczają najgorsze rzeczy tylko żeby ta osoba ich nie opuszczała to jest przykre...d83dde1e
Konto usunięte
Konto usunięte: z tematem to wyskoczyłeś jak filip z konopi :-D login kojarzę ale nic po za tym wybacz ;-)
heheh no tak dosłownie jak Filip z Konopi ale nic bardziej na POCZĄTEK sensownego nie wymyśliłem może z czasem poprawię to.d83dde0f Ja twój także kojarzę (skakałaś po pokojach) .Nie no spoko nic się nie dzieję nie było okazji to nie ma co wybaczać dzięki i za tod83dde09
Konto usunięte
Konto usunięte: trzymam kciuki za wiosne i lato ;-(
ja również bo też mam dość270a
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  7 kwietnia 2013

po co siedzisz na czacie?
czy na czacie latwo jest sie ustawic na seks?
masz jakies nagie fotki czatowiczek?

Eve
Eve
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sądzicie czy człowiek jest w stanie wybaczyć drugiemu na prawdę wszystko ??


nie
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie pytanie : Co sądzicie o mnie ? pierwsze wrażenie (bez skrupułów proszę)

Dobry chłopak jesteś Endrju.
Mandarino
Mandarino
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: po co siedzisz na czacie?

Po co ? Przyglądam się jak społeczeństwo się dogaduje... ale częściej z zwykłej nudy i w wolnym czasie siedzę d83dde09
Konto usunięte
Konto usunięte: czy na czacie latwo jest sie ustawic na seks?

Tak, myślę że łatwo jest się ustawić na seks. Zwłaszcza z młodymi ....(paranoja) . Im więcej się da tym większa szansa na to jest d83dde09
Konto usunięte
Konto usunięte: masz jakies nagie fotki czatowiczek?

hahahaha !! miałem okazję tylko sprawdzając profile trafiałem na takie a tak to nigdy raczej nie zbierałem. A co zbierasz takie foty ??d83dde09
Eve
Eve: Dobry chłopak jesteś Endrju.

Dzięki Ewelino d83dde0a
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co według was jest głównym powodem konfliktów na czacie jQuery18208207360070664436_1365324613984
ludzie sami sobie stwarzają problemy,rozmawiają o sobie z nieodpowiednimi osobami,nie wiem po co w sumie ,później lament ,bo cały czat gada o mnie eh... w sumie to dobra kara,może sie czegoś nauczy po jakiejś aferze.
Konto usunięte
Konto usunięte: piszę tu może raczej o przyjaciołach dobrze znających się a jednak zaistniał pewien konflikt miedzy nimi obojętnie z jakiego powodu.
prawdziwi przyjaciele nie stwarzają sobie problemów,tym bardziej na czacie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak byście wybrneli z takiej sytuacji np. gdybyście mieli taką sytuację jQuery18202763793591875583_1365324843728
Bardzo sie ciesze,że nie miałam takiej sytuacji i raczej mieć nie będę :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o młodzieży siedzącej na na pokojach +18, +15 ?? czy są gorsi pod względem inteligencji niż 3-4lata temu ??
Inteligencja?tam niektórzy wchodzą tylko trolowac,maja innych zdanie gdzieś .. i raczej ja nie oceniam nikogo po tym co pisze na czacie ;Da czy jest inteligenty,to też jest mi obojętne.
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie pytanie : Co sądzicie o mnie ? pierwsze wrażenie (bez skrupułów proszę)
OK jesteś nołfejmem,mało Cie widac na czacie (chyba ,że teraz więcej),nie słyniesz z afer ,pojawiłeś sie od niedawna na forumie ..jaki jesteś nie wiem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to ja jeden i ten sam niezmienny
widzisz pamiętam nawet nicki jakie siedziały kiedys na pokojach regionalnych,jestem nołlajfem.:and:
praksyda
praksyda
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: po co siedzisz na czacie?

z tego samego powodu co Ty na hajdzie..tyle ze my nie zakładamy
takich samych tematów na tym dziale i na forum gwiazd,na siłe nie szukamy rozmówców.d83dde1c
Konto usunięte
Konto usunięte: masz jakies nagie fotki czatowiczek?

miałam ale wywaliłam,po co mi cycki czatowiczek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.