esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  14 marca 2013 (pierwszy post)

Dlaczego niektóre pokoje są oblegane przez "strażników", a na innych są braki... np: pokój Główny - 5 - ciu pilnujących, a pokój 18+ - 0 -,- ?

Rozumiem, nieraz "ręce" opadają na spam, głupotę, tępotę, analfabetyzm itp. , ale...

Podczas rozmów da się zauważyć, że czasem brak podziału na pokoje i tego, że były przydzielone osoby do konkretnych czatów.

Rozumiem też, wiadomo, obecność modów uzależniona jest od czasu, jaki mogą poświecić na portal.

Niechęć?
"Nuda"?
Monotonia?

A co z sytuacją, kiedy ktoś pomimo wszystko chce coś zmienić, na przekór...przeważnie jest wyśmiewany i uznany za "głupiego" - "no bo po co się starać, jak to i tak nic nie da"?...
Podcinanie skrzydeł -,-

Niereformowalny
Niereformowalny
  15 marca 2013
Sandra
Sandra: To na pewno Boguś, tak obstawiam,

]

:ziober2:
Shaitan
Shaitan
  15 marca 2013
Sandra
Sandra: To na pewno Boguś, tak obstawiam,


Akurat nie ja :D

Samczysko
Samczysko: esquilo pucuj się dalej, może dostaniesz moda.


Odpuść już sobie, niejedna osoba pamięta jakie ty miałeś parcie na tą funkcję ;)
praksyda
Samczysko
Samczysko
  15 marca 2013
Shaitan
Shaitan: Odpuść już sobie, niejedna osoba pamięta jakie ty miałeś parcie na tą funkcję ;)


To był mój fejk :ziober2:
LazyBone
LazyBone
  15 marca 2013
esquilo
esquilo: Więc skoro sobie siedzą wszyscy na jednym, to tak samo, mogą iść w kilku tam, gdzie przydałby się nadzór , więc ELOO -,-


Samczysko
Samczysko: a jak jest jakiś przypał to zawsze można moda zawołać.


Więc Elo!!

Po co to roztrzasac? Komenda "/mod" sluzy po to, zeby w razie potrzeby mozna bylo sprowadzic moda na pokoj w ktorym dzieje sie cos niezgodnego z regulaminem.
Proste. Moderator tez czlowiek, na czat wchodzi po to, zeby porozmawiac ze znajomkami a nie wisiec na pokoju samotnie i ogarniac chołotę. Odwieczny problem ebanego czata, poprzydzielac modow w taki sposob, zeby kazdy pokoj byl obstawiony. Tak sie po prostu nie da. A siedziec na czacie tylko po to, zeby yebac bany jeden po drugim to zadna przyjemnosc - dlatego wiekszosc po jakim sczasie sie wypala i woli zrezygnowac z funkcji.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: poprzydzielac modow w taki sposob, zeby kazdy pokoj byl obstawiony.

Da się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moderator tez czlowiek, na czat wchodzi po to, zeby porozmawiac ze znajomkami a nie wisiec na pokoju samotnie i ogarniac chołotę.

Oczywiście, taki sam user, jak inni, nikt mu nie zabroni rozmawiać ze znajomymi.
ALE moderator, z racji pełnionej funkcji, której dobrowolnie się podjął, jest od ogarniania hołoty . -,-
d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: siedziec na czacie tylko po to, zeby yebac bany jeden po drugim to zadna przyjemnosc

Nikt nie pisał, że siedzenie na czacie i pilnowanie porządku, to tylko dawanie banów.

MOD y potrafią pilnować porządku i rozmawiać. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: po jakim sczasie sie wypala i woli zrezygnowac z funkcji.

I tak też bywa, ale nie tylko dlatego, że samotnie pilnują porządku, są też inne aspekty takiego stanu rzeczy. :)
LazyBone
LazyBone
  15 marca 2013
esquilo
esquilo: ALE moderator, z racji pełnionej funkcji, której dobrowolnie się podjął, jest od ogarniania hołoty

Wiec sugerujesz, ze dotychczasowi moderatorzy po prostu nie nadaja sie na Swoje funkcje?
leser
leser
  15 marca 2013

więc pozdrawiam pasażerów

Konto usunięte
Konto usunięte: Elo!!
d83dde97
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec sugerujesz, ze dotychczasowi moderatorzy po prostu nie nadaja sie na Swoje funkcje?


xDDDDDDD
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 marca 2013
leser
leser: xDDDDDDD

xDDDDDDDDDDD :rock:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  15 marca 2013
Samczysko
Samczysko: esquilo pucuj się dalej

Tak, dzisiaj zrobiłam sobie ładny makijaż. :D

Łajza, wyrywasz z kontekstu, więc ponownie i przytoczę:
Konto usunięte
Konto usunięte: Moderator tez czlowiek, na czat wchodzi po to, zeby porozmawiac ze znajomkami a nie wisiec na pokoju samotnie i ogarniac chołotę.

d83ddc47
esquilo
esquilo: Oczywiście, taki sam user, jak inni, nikt mu nie zabroni rozmawiać ze znajomymi. ALE moderator, z racji pełnionej funkcji, której dobrowolnie się podjął, jest od ogarniania hołoty . -,-

WIĘC GDZIE TU NIBY SUGESTIA, ŻE JA UWAŻAM:
d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: ze dotychczasowi moderatorzy po prostu nie nadaja sie na Swoje funkcje

275427542754

Co ma pytanie o pokoje bez opieki i wspomniany brak funkcji MR, do opinii, której tak na prawe nie wydałam?

Jakie to męskie łapać za słówka i wyrywać z kontekstu wypowiedzi. -,-

leser
leser: więc

Konto usunięte
Konto usunięte: xD

A Wy nie głupczcie.
Znaki, no tak, to taka nowa moda. :and:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  15 marca 2013

prawdę*

LazyBone
LazyBone
  15 marca 2013
esquilo
esquilo: WIĘC GDZIE TU NIBY SUGESTIA, ŻE JA UWAŻAM:

esquilo
esquilo: Dlaczego niektóre pokoje są oblegane przez "strażników", a na innych są braki... np: pokój Główny - 5 - ciu pilnujących, a pokój 18+ - 0 -,- ? Rozumiem, nieraz "ręce" opadają na spam, głupotę, tępotę, analfabetyzm itp. , ale... Podczas rozmów da się zauważyć, że czasem brak podziału na pokoje i tego, że były przydzielone osoby do konkretnych czatów.


Wydaje Mi sie, ze caly ten temat jest jedna wielka sugestia. Nie wnikam...
praksyda
praksyda
  15 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

emocje jak na rybach ;D
(nawet ciekawie was się czyta tak z boku)

:gothiclady:

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wnikam...

Chyba nie jesteś w stanie nawet. :D

praksyda
praksyda: emocje jak na rybach

Lubię wędkować. :ziober2:
praksyda
praksyda
  15 marca 2013
esquilo
esquilo: Lubię wędkować

Ja nawet nie mam wędki.
Fajny demot znalazłam;D

______________________________________
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.