esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  14 marca 2013 (pierwszy post)

Dlaczego niektóre pokoje są oblegane przez "strażników", a na innych są braki... np: pokój Główny - 5 - ciu pilnujących, a pokój 18+ - 0 -,- ?

Rozumiem, nieraz "ręce" opadają na spam, głupotę, tępotę, analfabetyzm itp. , ale...

Podczas rozmów da się zauważyć, że czasem brak podziału na pokoje i tego, że były przydzielone osoby do konkretnych czatów.

Rozumiem też, wiadomo, obecność modów uzależniona jest od czasu, jaki mogą poświecić na portal.

Niechęć?
"Nuda"?
Monotonia?

A co z sytuacją, kiedy ktoś pomimo wszystko chce coś zmienić, na przekór...przeważnie jest wyśmiewany i uznany za "głupiego" - "no bo po co się starać, jak to i tak nic nie da"?...
Podcinanie skrzydeł -,-

Shaitan
Shaitan
  14 marca 2013
esquilo
esquilo: Dlaczego niektóre pokoje są oblegane przez "strażników", a na innych są braki... np: pokój Główny - 5 - ciu pilnujących, a pokój 18+ - 0 -,- ?

Ten akurat pokój wyjątkowo trudno się moderuje, jest na nim masakrycznie spory ruch, a to bardzo męczy. Plus to, że nowy czat jest czuły na stabilność neta i przy słabszym łączu nie odpala się wcale bądź są takie lagi że wisi 20 sekund a potem nagle wywala 1675761576541 wypowiedzi i weź tu ogarnij cokolwiek - to tak z mojej strony wyjaśnienie, aczkolwiek wiem że nie tylko ja mam z tym problem. Ale staramy się tam siedzieć kiedy/ile się da ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  14 marca 2013
Shaitan
Shaitan: nowy czat jest czuły na stabilność neta

To też racja :and:

Shaitan
Shaitan: nagle wywala 1675761576541 wypowiedzi

Tak masakra nieraz jest i dla jednej osoby jest to wręcz niemożliwe do ogarnięcia.
d83ddc47
Shaitan
Shaitan: staramy się tam siedzieć kiedy/ile się da ;)

Wiem o tym, może źle ujęłam pytanie. Chodziło mi o to, że nieraz tutaj nie ma nikogo, a na innym pokoju kilka osów.

btw. W sumie nie chodzi mi tylko o ten pokój, a nowe "twory" typu 'sex", 'seeexik", seeeeeex" i takie tam określniki. -,-
Cukierkowa
Cukierkowa
  14 marca 2013
esquilo
esquilo: Dlaczego niektóre pokoje są oblegane przez "strażników", a na innych są braki... np: pokój Główny - 5 - ciu pilnujących, a pokój 18+ - 0 -,- ?

Ja 18+ moderuję bardzo chętnie, ale niestety najczęściej nocami, gdyż za dnia wchodzę na czat na krótkie chwile, a tam trzeba się zagłębić w wypowiedzi hejterów x3 :D
ronaldo518
Posty: 1 (po ~53 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 11
ronaldo518
  14 marca 2013

cześć pokocha jakaś pisać na fotke w wiadomości

Niereformowalny
Niereformowalny
  14 marca 2013

być modem na czacie [*] :D

Shaitan
Shaitan
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: być modem na czacie [*] :D


A chciałeś być modem na tv :ziober2: Byś sobie penisy oglądał xDD
Samczysko
Samczysko
  14 marca 2013
esquilo
esquilo: A co z sytuacją, kiedy ktoś pomimo wszystko chce coś zmienić, na przekór...przeważnie jest wyśmiewany i uznany za "głupiego" - "no bo po co się starać, jak to i tak nic nie da"?... Podcinanie skrzydeł -,-


Teraz zmiana taktyki i przyszłaś na forum zwrócić uwagę na swoją "użyteczność" żeby moda wyżebrać? Od kiedy tak Ci doskwiera brak moderatora na czacie? I tak praktycznie w ogóle na mainie nie piszesz.

Żałosne lizodupstwo :nie:
Niereformowalny
Niereformowalny
  14 marca 2013
Shaitan
Shaitan: Byś sobie penisy oglądał xDD

banowałbym,ale cipy bym oglądał non stop xD
praksyda
praksyda
  14 marca 2013
Nie filozuj za duzo Madzia,;*

esquilo
esquilo: Niechęć? "Nuda"? Monotonia?

raczej nie,mody są aktywne ,tyle ze każdy oczywiscie w innym czasie,są chwile,ze jest ich 5 a zaraz jest ich 15,
oczywiscie ,ze sa takie chwile gdzie nie ma moda na pokoju ale na pewno nie na długo.
Masz troche racji z tym,ze siedzą na swoich ulubionych pokojach,wiadomo że kazdy chce sobie porozmaiac ze znajomymi
i są takie momenty,ze siedza w kupie przez jakis czas.
Dostałam pozwolenie od góry,na pokazanie wam czasu
spędzonego na czacie ,zliczany czas jest z wszystkich pokoi ,prócz tych prywatnych..seksikii...mryy i inne wymysły userów.
czas liczony od wtorku do dzisiaj,czyli 3 dni d83dde1c

od góry najaktywniejsze mody,nicków wam nie pokaze ,bo to info raczej jest mniej ważne.
No moim zdaniem na 3 dni to i tak dobry wynik;D
praksyda
praksyda
  14 marca 2013

ps,czas jest zliczany tygodniowo,wiec pod koniec tygodnia te wyniki w rankingu przeważnie są podwójne ;D

Niereformowalny
Niereformowalny
  14 marca 2013

14 godzin,to doopiero przegryw :zonk:

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  14 marca 2013
Samczysko
Samczysko: przyszłaś na forum

Od dawna tu jestem. :rotfl:

praksyda
praksyda: Nie filozuj za duzo

JestĘ filozofĘ :-*

praksyda
praksyda: kazdy chce sobie porozmaiac ze znajomymi

To też racja, w sumie mod, to taki sam user, jak inni. :)

praksyda
praksyda: dobry wynik

Łojesu. Nieźle.
praksyda
praksyda
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 14 godzin,to doopiero przegryw

no Ty potrafiłeś dziennie grać w Quake po kilka godzin, czy tam w inne duperele,to tez przegryw:rotfl:
praksyda
praksyda
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 14 godzin,to doopiero przegryw
no Ty potrafiłeś kilka godzin dziennie grac w Quake,czy tam w inne duperele,to tez przegryw:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.