Maryla
Maryla
  24 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam, w dzisiejszym odcinku moich jakże ciekawych przemyśleń. Pozdrawiam Marcina 270b, jego zamknięty temat, w ogóle nie rozumiem dlaczego, przecież andrzejki są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego młodego człowieka. Pamiętam czasy podstawówki jeszcze, gdzie chadzało się na dyskoteki na sali gimnastycznej, danzel na bicie, wróżby w salach, wiecie lanie woskiem, jakieś horoskopy czy coś, jakieś ciasteczka i tak dalej. Pewnie mój ukochany katecheta Przemysław (którego pozdrawiam, bo równy gość z niego) powiedziałby, że to istny przejaw okultyzmu czy czegoś tam, że to czysta astrologia i generalnie jest to bez sensu. :(

d83ddc51 Leo za kilka dni się zestarzeje, kto zakłada mu temat urodzinowy?
d83ddc51 Jak to u Was jest z tymi andrzejkami? Bawicie się tak jak za czasów gimbazy czy niżej? A może impreza w klubie albo dobry film w domowym zaciszu? Bądź tomik poezji w rękę i tak do rana? 263a
d83ddc51 Robimy zlot, żeby porobić sobie wspólne jpg? Kto jest za, kto przeciw? + proszę propozycję miast.
d83ddc51 Niedługo sylwester: ostry melanż z czatem, hajdem czy może wygryw?

Pozdrawiam, M.

Sebuch
Sebuch
  25 listopada 2012
Marlens
Marlens: Przepraszam : (

nie wiem czy Ci wybacze ... ;c
MARYJAwSANDALACH
MARYJAwSANDALACH
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Robimy zlot, żeby porobić sobie wspólne jpg? Kto jest za, kto przeciw? + proszę propozycję miast.

daj każdy zdjecie to zrobie wam sklejke i wtedy wszyscy bendom.
PoetaHydeparku
PoetaHydeparku
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Tak? Gdzie?

u Ciebie skarbie w lozku
Maryla
Maryla
  26 listopada 2012
Marlens
Marlens: Zainwestuje, obiecuje! ;D

Weź, zacznij się uczyć już, a nie, same dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie, takie. :ninja:
:rotfl:

Marlens
Marlens: Widzisz... Stosunki rozwijają wyobraźnię... :D Muszą, bo np, jako kierownik w KyFyCy, będę musiała sobie wmawiać, że jestem za granicą w jakiejś ambasadzie albo cuś :D hahaha

HAHAHAHAHAH no widzę już tą Twoją ambasadę 2764. Będziesz biednym robolem przy zmywaku w jakimś podmiejskim mc :rotfl:, ale spoko, będę Cię odwiedzać!

Marlens
Marlens: Słownik języka Marylowego tom 3/4 : Zwierzęta SKRZELOPŁUCNE hahahahaha ;* Ta nie widziała. Ryby boją się orek po prostu ;|

No co, nie wiedziałam jak mam go nazwać, a słowotwórstwo zawsze spoko :rotfl: Pamiętaj o tym! :kv3:

Marlens
Marlens: Nie piję, myślę... :*

Przecież Ty nie istniejesz.. :nielapie: Dlaczego Ty mnie znowu kłamiesz, kłamco?

Marlens
Marlens: Trochę wyglądasz :| To chociaż przytul go ode mnie

Oszalałaś? :rotfl:
Zaraz go wyrzucam do szkoły i tyle mi po nim.
Maryla
Maryla
  26 listopada 2012

O, zapomniałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: daj każdy zdjecie to zrobie wam sklejke i wtedy wszyscy bendom.

Gut ajdija, na pewno odezwę się Magdaleno w tej sprawie. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: u Ciebie skarbie w lozku

A to dobre :rotfl:
MARYJAwSANDALACH
MARYJAwSANDALACH
  26 listopada 2012
Maryla
Maryla: Gut ajdija, na pewno odezwę się Magdaleno w tej sprawie.

w sumie mam już zjęcie grupowe zarzuc tylko kilka twarzy d83ddcf7
Lensia
Posty: 64 (po ~44 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
Lensia
  26 listopada 2012
Maryla
Maryla: Robimy zlot, żeby porobić sobie wspólne jpg? Kto jest za, kto przeciw? + proszę propozycję miast.

Jpg zawsze i wszędzie!
Maryla
Maryla: Pozdrawiam, M.

Pozdrawiam, L.
Maryla
Maryla: Lenosławo
:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.