Maryla
Maryla
  24 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam, w dzisiejszym odcinku moich jakże ciekawych przemyśleń. Pozdrawiam Marcina 270b, jego zamknięty temat, w ogóle nie rozumiem dlaczego, przecież andrzejki są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego młodego człowieka. Pamiętam czasy podstawówki jeszcze, gdzie chadzało się na dyskoteki na sali gimnastycznej, danzel na bicie, wróżby w salach, wiecie lanie woskiem, jakieś horoskopy czy coś, jakieś ciasteczka i tak dalej. Pewnie mój ukochany katecheta Przemysław (którego pozdrawiam, bo równy gość z niego) powiedziałby, że to istny przejaw okultyzmu czy czegoś tam, że to czysta astrologia i generalnie jest to bez sensu. :(

d83ddc51 Leo za kilka dni się zestarzeje, kto zakłada mu temat urodzinowy?
d83ddc51 Jak to u Was jest z tymi andrzejkami? Bawicie się tak jak za czasów gimbazy czy niżej? A może impreza w klubie albo dobry film w domowym zaciszu? Bądź tomik poezji w rękę i tak do rana? 263a
d83ddc51 Robimy zlot, żeby porobić sobie wspólne jpg? Kto jest za, kto przeciw? + proszę propozycję miast.
d83ddc51 Niedługo sylwester: ostry melanż z czatem, hajdem czy może wygryw?

Pozdrawiam, M.

Maryla
Maryla
  25 listopada 2012
Sebuch
Sebuch: to są runy moja droga xD

Naoglądałeś się za dużo Harrego Pottera, mój drogi alkusie. :-*

Sebuch
Sebuch: ciekawe jakie :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Bydgoszcz

:zabawa:.

Sebuch
Sebuch: byłem i pół piwa tam piłem xD

No, nie wiem czy pamiętasz, ale podobno się wspólnie nawaliliśmy.
Sebuch
Sebuch
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Naoglądałeś się za dużo Harrego Pottera, mój drogi alkusie. :-*

nic z tego , nie lubie tego badziewia :*

Maryla
Maryla: No, nie wiem czy pamiętasz, ale podobno się wspólnie nawaliliśmy.

pamieta ta pyszna kawusie z almy :zakochany:
Eve
Eve
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Niedługo sylwester: ostry melanż z czatem, hajdem czy może wygryw?

nie chce o tym pamiętać nawet, skonczy sie moje ostatnie naście [*]
Maryla
Maryla
  25 listopada 2012
Sebuch
Sebuch: pamieta ta pyszna kawusie z almy

Kawa mrożona, mmm :zakochany:

Eve
Eve: nie chce o tym pamiętać nawet, skonczy sie moje ostatnie naście [*]

Spoko, mnie też już to boli, mimo, że dopiero w kwietniu. :smutny:
praksyda
praksyda
  25 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kto jest modem na czacie?rozwale mu czaszke

wracaj na hajda!!

Aie
Aie
  25 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kto jest modem na czacie?rozwale mu czaszke
Powodzonka :rotfl:
KaEs
Posty: 220 (po ~65 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 30
KaEs
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Jak to u Was jest z tymi andrzejkami? Bawicie się tak jak za czasów gimbazy czy niżej? A może impreza w klubie albo dobry film w domowym zaciszu? Bądź tomik poezji w rękę i tak do rana?


Jakos nie zwracam uwagi na to świeto w obecnych czasach;d

Maryla
Maryla: Robimy zlot, żeby porobić sobie wspólne jpg? Kto jest za, kto przeciw? + proszę propozycję miast.


Łorsoł;D

Maryla
Maryla: Niedługo sylwester: ostry melanż z czatem, hajdem czy może wygryw?


Chyba wygram życie, ale nie wiem gdzie będę;D
Sebuch
Sebuch
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Kawa mrożona, mmm

lubimy to samo :zakochany:
gaillard
gaillard
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Jak to u Was jest z tymi andrzejkami? Bawicie się tak jak za czasów gimbazy czy niżej? A może impreza w klubie albo dobry film w domowym zaciszu? Bądź tomik poezji w rękę i tak do rana?

Nic z powyższych. Zwykłe spotkanie ze znajomymi przy soku. :ninja: Z klubów jak na razie się wyleczyłam, więc spotkanie obędzie się u kogoś w domu. Zobaczy się jeszcze. :ziober2:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: Sprawdź. :)


ale chodzi mi o forum czatu;p
Maryla
Maryla: Jestem za.


bo mam gdzie spać
praksyda
praksyda
  25 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chodzi mi o forum czatu;p

forum czat,nie ma swoich moderatorów, Efpeki czasem tu zaglądają;D
Marlens
Marlens
  25 listopada 2012
Maryla
Maryla: A obiecujesz, że to zrobisz? Nie możesz mnie zawieść, pamiętaj.

Kurde, jest opcja że zabraknie dla mnie internetu w akademiku, więc nie obiecuje! :(

Maryla
Maryla: Wszystko spoko, tylko pragnę Ci moja droga Marleno przypomnieć, że Ty mi tu nawet do mieszczaństwa nie należysz, a co dopiero do szlachty . Ale zrozumiałam przekaz! :D Pół piwa za salą gimnastyczną zawsze spoko, tak?

Do mieszczaństwa nie, jednak rodzina królewska już owszem! d83ddc51
No i pół piwa jak najbardziej, zwłaszcza z Tobą! :piwo: :podlizuje się:

Maryla
Maryla: Marlens:TAK, w Szczecinie, nad morzem!Kurde mać, zwariowała.

Nie zwariowałam, tak mi się tylko przypomniało jak jedna ryba chciała nad morze do Szczecina przyjechać hahahahahahahahahahahahahaha!26f5

Konto usunięte
Konto usunięte: tak Bydgoszcz
O w sumie, tu też byłabym ZA! :D

Sebuch
Sebuch: mnie tez juz nie kocha

Sebuś, Ciebie nikt nie kocha :| d83ddc94

Maryla
Maryla: No siema. Twój mąż Cię pozdrawia.
Siema! :* Też go pozdrów i ucałuj!
d83dde0d
Sebuch
Sebuch
  25 listopada 2012
Marlens
Marlens: Sebuś, Ciebie nikt nie kocha :|

nie łam mojego biednego 2764
Maryla
Maryla
  25 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo mam gdzie spać

Tak? Gdzie?

Marlens
Marlens: Kurde, jest opcja że zabraknie dla mnie internetu w akademiku, więc nie obiecuje! :(

Ty biedaku, wieczny studencie stosunków erotycznych i międzynarodowych, zainwestowałabyś czasem w jakąś kafejkę internetową, a Ty nic, zupełnie nic..

Marlens
Marlens: Do mieszczaństwa nie, jednak rodzina królewska już owszem! No i pół piwa jak najbardziej, zwłaszcza z Tobą! :podlizuje się:

Czasem jak Cię czytam, zazdroszczę Ci aż tak bogatej wyobraźni i tak nierealnych marzeń.. :ziober2:
Lizuska :*

Marlens
Marlens: Nie zwariowałam, tak mi się tylko przypomniało jak jedna ryba chciała nad morze do Szczecina przyjechać hahahahahahahahahahahahahaha!

Aż się zaśmiałam. Widziałam ostatnio pewną rybę, ale chyba nie zwróciła na mnie większej uwagi, bądź po prostu nie widziała, bądź po prostu udawała, że nie widzi. Jakkolwiek bym sobie tego nie wytłumaczyła, muszę przyznać, że nie zabiegam o względy skrzelopłucnych :DDD

Marlens
Marlens: O w sumie, tu też byłabym ZA! :D

A widzisz, widzisz? Od razu jakoś mądrze gadasz. :D

Marlens
Marlens: Siema! :* Też go pozdrów i ucałuj!

Czy ja wyglądam na przedstawiciela jakiegoś pck? Nie będę go całować, zapomnij. :ninja: :*
Marlens
Marlens
  25 listopada 2012
Sebuch
Sebuch: nie łam mojego biednego

Przepraszam : (

Maryla
Maryla: Ty biedaku, wieczny studencie stosunków erotycznych i międzynarodowych, zainwestowałabyś czasem w jakąś kafejkę internetową, a Ty nic, zupełnie nic..

Zainwestuje, obiecuje! ;D
Maryla
Maryla: Czasem jak Cię czytam, zazdroszczę Ci aż tak bogatej wyobraźni i tak nierealnych marzeń.. Lizuska :*

Widzisz... Stosunki rozwijają wyobraźnię... :D Muszą, bo np, jako kierownik w KyFyCy, będę musiała sobie wmawiać, że jestem za granicą w jakiejś ambasadzie albo cuś :D hahaha
Maryla
Maryla: Aż się zaśmiałam. Widziałam ostatnio pewną rybę, ale chyba nie zwróciła na mnie większej uwagi, bądź po prostu nie widziała, bądź po prostu udawała, że nie widzi. Jakkolwiek bym sobie tego nie wytłumaczyła, muszę przyznać, że nie zabiegam o względy skrzelopłucnych :DDD

Słownik języka Marylowego tom 3/4 : Zwierzęta SKRZELOPŁUCNE hahahahaha ;*
Ta nie widziała. Ryby boją się orek po prostu ;| 2764
Maryla
Maryla: A widzisz, widzisz? Od razu jakoś mądrze gadasz. :D

Nie piję, myślę... :*

Maryla
Maryla: Czy ja wyglądam na przedstawiciela jakiegoś pck? Nie będę go całować, zapomnij. :*

Trochę wyglądasz :| To chociaż przytul go ode mnie d83dde14
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.