Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za wszystko... za to co dobre i złe ! ;-) PS: Idźcie zawsze pod prąd! Z prądem płyną tylko śmieci... PPS: Nigdy mnie tutaj nie było... to tylko iluzja. Clear? ;-)


Mateusz pousuwał wszystkich znajomych, bla bla bla i tak dalej, i tak dalej. No ale to nie znaczy, że dorósł. Wiele osób tak ma, że jak zauważa nadmiar swojej obecności na czacie, to usuwa konta, albo tylko czyści, itp a potem i tak wraca. Głównie są to człowieki, które zapowiadają że zmykną. Może się mylę, ale nie wydaje mi się, żeby po pewnym czasie nie zechciał znowu popierniczyć z nami głupot ;)

Nie znam Cię Mateuszku tak dobrze, ale nie wydajesz mi się typem człowieka, który z dnia na dzień mógłby się zmienić. Rozumiem, że na każdego kiedyś przychodzi czas. Sprawy ważniejsze, które wymagają odwrócenia uwagi od indolencji pseudospołecznościowej itp, ale jeśli w ciągu roku nie zajrzysz na czat, to serio wszyscy o Tobie zapomną (prócz tych, którzy naprawdę chcieliby żebyś dziś został). Wesołych świąt, bla bla bla i tak dalej, i tak dalej.
Wypistasz
Wypistasz
  21 listopada 2012
Shaitan
Shaitan: kazdy wraca... Na stale albo i na moment ale jednak :p swoja droga, zapewne i tak czyta ten temat xd

A tam przezywasz... Mowisz jedynie o jego wadach, ale ma sporo wiecej zalet.
Bianka
Bianka
  21 listopada 2012

cześć Damianku :D :mrgreen:

Wypistasz
Wypistasz
  21 listopada 2012

Ale co znowu ja nabroilem?

Bianka
Bianka
  22 listopada 2012

Witam się. :ninja:

MARYJAwSANDALACH
MARYJAwSANDALACH
  22 listopada 2012

rzycie rzycie jest nobelom raz przyjaznol a raz wrogol

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.