Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za wszystko... za to co dobre i złe ! ;-) PS: Idźcie zawsze pod prąd! Z prądem płyną tylko śmieci... PPS: Nigdy mnie tutaj nie było... to tylko iluzja. Clear? ;-)


Mateusz pousuwał wszystkich znajomych, bla bla bla i tak dalej, i tak dalej. No ale to nie znaczy, że dorósł. Wiele osób tak ma, że jak zauważa nadmiar swojej obecności na czacie, to usuwa konta, albo tylko czyści, itp a potem i tak wraca. Głównie są to człowieki, które zapowiadają że zmykną. Może się mylę, ale nie wydaje mi się, żeby po pewnym czasie nie zechciał znowu popierniczyć z nami głupot ;)

Nie znam Cię Mateuszku tak dobrze, ale nie wydajesz mi się typem człowieka, który z dnia na dzień mógłby się zmienić. Rozumiem, że na każdego kiedyś przychodzi czas. Sprawy ważniejsze, które wymagają odwrócenia uwagi od indolencji pseudospołecznościowej itp, ale jeśli w ciągu roku nie zajrzysz na czat, to serio wszyscy o Tobie zapomną (prócz tych, którzy naprawdę chcieliby żebyś dziś został). Wesołych świąt, bla bla bla i tak dalej, i tak dalej.
praksyda
praksyda
  20 listopada 2012

Emocje jak na rybach,2 temat dla Pyrusia.d83cdf46

Konto usunięte
Konto usunięte: Wypistasz

Po tym co napisałeś,chyba za sobą nie przepadaliście ?
Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012
praksyda
praksyda: Po tym co napisałeś,chyba za sobą nie przepadaliście ?

To byl moj kolega od seksu i przytulania :lol:
praksyda
praksyda
  20 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To byl moj kolega od seksu i przytulania

nie ma co teraz obgadywac, wróci do nas ,nie był taki złyd83dde1c
Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012
praksyda
praksyda: nie był taki zły

zwłaszcza w kamasutrze :rotfl:
Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012

Baj de łej, ja nie obgaduje, tylko chce tu zwolac ludzi z szerszym do niego entuzjazmem, zeby wiedzial, ze im mniej pojetnych ludzi na czacie, tym bardziej Imperium Poke napiera na mury stabilnosci psychicznej naszych tegich glow.

praksyda
praksyda
  20 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tym bardziej Imperium Poke napiera na mury stabilnosci psychicznej naszych tegich glow.

Wybrał sobie taki sposób bycia na czacie,ironizował mocno,
łapał nieprzemyslane odpowiedzi przeważnie kobiet
ale nawet jak będzie takich 100 Pyrysiów i tak niczego nie zmieni.
Czat sie dzieli na kilka grup.
-Ci co sie ogłaszają.
-Ci co ich krytykują.
-napinacze(cwaniaki klawiszowe)
-pseudointelektualiści
-flirciarze
- znajomi ,którzy wchodzą pogadac o niczym.
-kółka wzajemnej adroracji,łażą po pokojach w grupie( w kupie siła)
______________________________________________________________
ale i tak lubimy tam być d83ddc4d
gaillard
gaillard
  20 listopada 2012

Hahahah. :rotfl:

praksyda
praksyda: Wybrał sobie taki sposób bycia na czacie,ironizował mocno, łapał nieprzemyslane odpowiedzi przeważnie kobiet ale nawet jak będzie takich 100 Pyrysiów i tak niczego nie zmieni. Czat sie dzieli na kilka grup. -Ci co sie ogłaszają. -Ci co ich krytykują. -napinacze(cwaniaki klawiszowe) -pseudointelektualiści -flirciarze - znajomi ,którzy wchodzą pogadac o niczym. -kółka wzajemnej adroracji,łażą po pokojach w grupie( w kupie siła)

Właśnie.

//Mam nadzieje, że niedługo wróci, bo flirty +18 straci swój urok bez jego inteligentnego sarkazmu, porównań biologiczno-chemicznych oraz wyszukanych i umiejętnie dobranych komplementów :3 [ Klik ] Jest specyficznym człowiekiem, ale i tak bardzo go lubię :D
KaEs
Posty: 220 (po ~65 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 30
KaEs
  20 listopada 2012
gaillard
gaillard: Jest specyficznym człowiekiem, ale i tak bardzo go lubię :D


I ja tez:D
wróci kochani :DD
Shaitan
Shaitan
  20 listopada 2012

Alleluja, jednego trolla mniej.

Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012
gaillard
gaillard: Mam nadzieje, że niedługo wróci, bo flirty +18 straci swój urok bez jego inteligentnego sarkazmu, porównań biologiczno-chemicznych oraz wyszukanych i umiejętnie dobranych komplementów :3 [ Klik ] Jest specyficznym człowiekiem, ale i tak bardzo go lubię :D
Mateusz ma u mnie wielki szacunek tylko dlatego ze nie jest glupi chlopak.
Shaitan
Shaitan: Alleluja, jednego trolla mniej.

To ja tez sobie ide, skoro bez trolli ma byc lepiej.

Rotacja na czacie byla, jest i bedzie. Ja chcialem tylko posmiac sie z tej decyzji, bo i tak wiem ze wroci :D Nie pierwszy raz takie rzeczy sie dzieja na czacie. Ja odchodzilem wiele razy.
gaillard
gaillard
  20 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rotacja na czacie byla, jest i bedzie. Ja chcialem tylko posmiac sie z tej decyzji, bo i tak wiem ze wroci :D Nie pierwszy raz takie rzeczy sie dzieja na czacie. Ja odchodzilem wiele razy.

Ogólnie na tym portalu tak jest. Czy to chodzi o czat, czy forum, to stali bywalcy zawsze wracają prędzej czy później. Tylko czasami zwyczajnie siedzą na fejkach jakiś i obserwują stare śmiecie, nie dając o siebie znać :P
Maryla
Maryla
  20 listopada 2012

Poproszę o streszczenie tej zawiłej chistorii, bo nie zrozumiałam chyba. :zabawa:

Niereformowalny
Niereformowalny
  20 listopada 2012
Shaitan
Shaitan: Alleluja, jednego trolla mniej.

Troll nie troll,Tobie nikt tematu nie założył jak wyjechałeś i nas zostawiłeś,tym bardziej dwóch tematów ;d XD
Maryla
Maryla
  20 listopada 2012

Jak ja usunęłam fotunie, nikt nawet nie zauważył. Boże, chcę taki fejm jak Mateusz d83dde31

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.