Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za wszystko... za to co dobre i złe ! ;-) PS: Idźcie zawsze pod prąd! Z prądem płyną tylko śmieci... PPS: Nigdy mnie tutaj nie było... to tylko iluzja. Clear? ;-)


Mateusz pousuwał wszystkich znajomych, bla bla bla i tak dalej, i tak dalej. No ale to nie znaczy, że dorósł. Wiele osób tak ma, że jak zauważa nadmiar swojej obecności na czacie, to usuwa konta, albo tylko czyści, itp a potem i tak wraca. Głównie są to człowieki, które zapowiadają że zmykną. Może się mylę, ale nie wydaje mi się, żeby po pewnym czasie nie zechciał znowu popierniczyć z nami głupot ;)

Nie znam Cię Mateuszku tak dobrze, ale nie wydajesz mi się typem człowieka, który z dnia na dzień mógłby się zmienić. Rozumiem, że na każdego kiedyś przychodzi czas. Sprawy ważniejsze, które wymagają odwrócenia uwagi od indolencji pseudospołecznościowej itp, ale jeśli w ciągu roku nie zajrzysz na czat, to serio wszyscy o Tobie zapomną (prócz tych, którzy naprawdę chcieliby żebyś dziś został). Wesołych świąt, bla bla bla i tak dalej, i tak dalej.
Hyacintho
Hyacintho
  20 listopada 2012
Maryla
Maryla: Jak ja usunęłam fotunie, nikt nawet nie zauważył. Boże, chcę taki fejm jak Mateusz

Mateusz to mistrz ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Troll nie troll,Tobie nikt tematu nie założył jak wyjechałeś i nas zostawiłeś,tym bardziej dwóch tematów ;d XD

Doskonale wiesz jak będzie tym razem, ale wcześniej jak go nie było, to nie usuwał żadnych zdjęć i znajomych. :)
Sebuch
Sebuch
  20 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: potem i tak wraca

z tym sie zgodze :tak:
Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012
gaillard
gaillard: Ogólnie na tym portalu tak jest. Czy to chodzi o czat, czy forum, to stali bywalcy zawsze wracają prędzej czy później. Tylko czasami zwyczajnie siedzą na fejkach jakiś i obserwują stare śmiecie, nie dając o siebie znać :P
Mądra kobieto :) :piwo:
Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012
gaillard
gaillard: Ogólnie na tym portalu tak jest. Czy to chodzi o czat, czy forum, to stali bywalcy zawsze wracają prędzej czy później. Tylko czasami zwyczajnie siedzą na fejkach jakiś i obserwują stare śmiecie, nie dając o siebie znać :P
Mądra kobieto :) :piwo:
Hyacintho
Hyacintho
  20 listopada 2012

Ten spam, to pewnie zasługa aktualizacji bazy danych. :>

leser
leser
  20 listopada 2012

PYRO!!!!!! DLACZEGO PODALES FALSZYWE DANE? DLACZEGO PLANOWALES ZAMACH NA SEJM, SENAT I PREZYDENTA? CZY TO WLASNIE DLATEGO ODSZEDLES?

OPPAN GANGNAM STYLE d83cdfa4

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  20 listopada 2012

znicz dla Pyrcia [*]

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Niereformowalny
Niereformowalny
  20 listopada 2012
leser
leser: PYRO!!!!!! DLACZEGO PODALES FALSZYWE DANE? DLACZEGO PLANOWALES ZAMACH NA SEJM, SENAT I PREZYDENTA? CZY TO WLASNIE DLATEGO ODSZEDLES?

Ty bez kitu jak powiedzieli o jakimś chemiku od razu mi się pyro skojarzył :D
Shaitan
Shaitan
  20 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Troll nie troll,Tobie nikt tematu nie założył jak wyjechałeś i nas zostawiłeś,tym bardziej dwóch tematów ;d XD

Mam sie poplakac? ;>
A o pyrocwaniaku mam zdanie jakie mam i go nie zmienie, za duzo jege kretynskiego zachowania widzialem ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  20 listopada 2012
Shaitan
Shaitan: pyrocwaniaku

mój brat w końcu :D
Wypistasz
Wypistasz
  20 listopada 2012
Szpila
Szpila: znicz dla Pyrcia [*]

Jedyny czlowiek godzacy sie okazac choc troche empatii w strone mojego ubolewania :/
Shaitan
Shaitan: Mam sie poplakac? ;> A o pyrocwaniaku mam zdanie jakie mam i go nie zmienie, za duzo jege kretynskiego zachowania widzialem ;)
Nazwales go kretynem wlasnie, wiesz?
Shaitan
Shaitan
  20 listopada 2012

Nie trzeba byc kretynem by sie kretynsko zachowywac, on po prostu wielokrotnie przesadzal i wprowadzal niepotrzebne zamieszanie, stad wcale nie ubolewam nad jego odejsciem. Owszem bywalo smiesznie i dalo sie czasem normalnie pogadac, ale niemal zawsze po chwili pojawiala sie irytacja tym co wypisuje.

Niereformowalny
Niereformowalny
  20 listopada 2012
Shaitan
Shaitan: nie ubolewam nad jego odejsciem.

i tak wróci :zakochany:
Shaitan
Shaitan
  20 listopada 2012

kazdy wraca... Na stale albo i na moment ale jednak :p swoja droga, zapewne i tak czyta ten temat xd

Niereformowalny
Niereformowalny
  20 listopada 2012
Shaitan
Shaitan: swoja droga, zapewne i tak czyta ten temat xd

toteż napisałem,że przeczyta go od dechy do dechy;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.