Maryla
Maryla
  14 listopada 2012 (pierwszy post)

Jakoś ostatnio taka moda na zakładanie słodkich tematów, nie chcę być w tyle. Ostatnio spełniłam marzenie Barmanki, teraz chcę, żebyście spełnili moje. Również chciałabym mieć chociaż jeden temat hot:(((
Od razu piszę, że Krzysztof nie ma tu prawa wstępu, ponieważ nie uznaje mnie jako królową tego działu! 261dTo prawda, że Marcin vel pszystojniak chce podbić czat niczym pinki i musk?

Oglądam DDTV, zadali bardzo fajne pytanie, chciałabym zadać takie samo.
261d Jesteś słoikiem?
261d Święta za pasem, planujecie już prezenty i zajadacie się mandarynkami?
261d Doszły mnie słuchy, że sylwester jest w tym roku 31grudnia, organizujemy coś?
261d Potrzebuję inspiracji, znajdę tu mężczyznę zafascynowanego literaturą?

Pozdrawiam,
M.

Maryla
Maryla
  14 listopada 2012
Sebuch
Sebuch: dlaczego

bo śnieg :ziober2:
Kasia widziała, styknie.
KaEs
Posty: 220 (po ~65 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 30
KaEs
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Kasia widziała, styknie.


no, sie ma fory:D
Sebuch
Sebuch
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: bo śnieg

nie ma sniegu i nie klam ;c
Sebuch
Sebuch
  14 listopada 2012
KaEs
KaEs: no, sie ma fory:D

dobrze wiedziec xD
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Jesteś słoikiem? Święta za pasem, planujecie już prezenty i zajadacie się mandarynkami? Doszły mnie słuchy, że sylwester jest w tym roku 31grudnia, organizujemy coś? Potrzebuję inspiracji, znajdę tu mężczyznę zafascynowanego literaturą?

nie
nie
nie
nie, na hajdzie szybciej

Maryla
Maryla: Pozdrawiam, M.

Pozdrawiam,
S.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

gaillard
gaillard
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Święta za pasem, planujecie już prezenty i zajadacie się mandarynkami?

Nie, nie myślę jeszcze o świętach. Wiem, że święta wiążą się z przyjazdem mojej rodziny z Austrii.. :and: Zatem nie chce na razie myśleć o tym zabieganym czasie, bo pasuje mi spakój jaki teraz panuje w moim domu :) Hm, mandarynkami się nie zagadam, ale pomarańcze oczywiście poszły w ruch :3
Maryla
Maryla: Potrzebuję inspiracji, znajdę tu mężczyznę zafascynowanego literaturą?

A kobiety nie chcesz? Myślę, że Marta z hajdu chętnie wzięłaby Cię pod swoje skrzydła i uraczyła poezją :zabawa:
Znam dietetyka oraz pana, który specjalizuje się w chemii, więc jakbyś była zainteresowana..
Maryla
Maryla
  14 listopada 2012
gaillard
gaillard: Nie, nie myślę jeszcze o świętach. Wiem, że święta wiążą się z przyjazdem mojej rodziny z Austrii.. Zatem nie chce na razie myśleć o tym zabieganym czasie, bo pasuje mi spakój jaki teraz panuje w moim domu :)

Uciążliwa rodzinka, która wszystko wie lepiej?

gaillard
gaillard: A kobiety nie chcesz? Myślę, że Marta z hajdu

Z Martą założę lesbijski klub literatury i poezji czytanej, dlatego szukam kogoś innego!
gaillard
gaillard
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Uciążliwa rodzinka, która wszystko wie lepiej?

W sumie to nie.. Ciocia jest baaaardzo w porządku, uwielbiam z nią rozmawiać. Wujek tylko rozumie co się mówi do niego po polsku, ale mówi potrafi mówić tylko po niemiecku, zatem też mi nie przeszkadza - choć czasami sobie tam z nim szprecham. Ale moja kuzynka i kuzyn.. jezu. Jedno i drugie rozpieszczone. Myślą, że jak przyjechali do Polski w gościnę to wolno im wszystko. :and:
Maryla
Maryla: Z Martą założę lesbijski klub literatury i poezji czytanej, dlatego szukam kogoś innego!

Myślę, że Marta nie będzie chciała współpracować z jakimkolwiek samcem.
Swoją drogą myślałam, że już jej przeszło to lesbijkowanie :and:
praksyda
praksyda
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: o prawda, że Marcin vel pszystojniak chce podbić czat niczym pinki i musk?

On chce zostać zauważony, tylko nie wie jak sie tu wbić,
czasami wyskoczy z tekstem jak paparzony,ale dobry troglodyta z Niego d83ddc4d
Maryla
Maryla: Jesteś słoikiem?

musztardą.
Maryla
Maryla: Doszły mnie słuchy, że sylwester jest w tym roku 31grudnia, organizujemy coś?

jeszcze o tym nie mysle.

Maryla
Maryla: Potrzebuję inspiracji, znajdę tu mężczyznę zafascynowanego literaturą?

nie,a musi to być męzczyzna? ,moze to byc marta12345678910 z hyde?
Maryla
Maryla
  14 listopada 2012
praksyda
praksyda: On chce zostać zauważony, tylko nie wie jak sie tu wbić, czasami wyskoczy z tekstem jak paparzony,ale dobry troglodyta z Niego

Owszem, ale trzeba zauważyć, że jego starania z dnia na dzień przynoszą coraz większe rezultaty, poznaje to coraz szerszą grupę czatowiczek d83dde31

praksyda
praksyda: musztardą.

Od razu widać, że nie oglądałaś DDTV!

praksyda
praksyda: moze to byc marta12345678910 z hyde?
Maryla
Maryla: Z Martą1234 założę lesbijski klub literatury i poezji czytanej, jednak nadal szukam natchnienia.
Maryla
Maryla: Z Martą założę lesbijski klub literatury i poezji czytanej, dlatego szukam kogoś innego!
261d.

gaillard
gaillard: W sumie to nie.. Ciocia jest baaaardzo w porządku, uwielbiam z nią rozmawiać. Wujek tylko rozumie co się mówi do niego po polsku, ale mówi potrafi mówić tylko po niemiecku, zatem też mi nie przeszkadza - choć czasami sobie tam z nim szprecham. Ale moja kuzynka i kuzyn.. jezu. Jedno i drugie rozpieszczone. Myślą, że jak przyjechali do Polski w gościnę to wolno im wszystko.

Rzuciłabym takich ścianą :nielapie:. Nie możesz za włosy i o beton?

gaillard
gaillard: Myślę, że Marta nie będzie chciała współpracować z jakimkolwiek samcem. Swoją drogą myślałam, że już jej przeszło to lesbijkowanie

Bo to na razie luźny(:rotfl:) pomysł, muszę z nią porozmawiać na ten temat czy jest zainteresowana moją propozycją.
gaillard
gaillard
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Rzuciłabym takich ścianą . Nie możesz za włosy i o beton?

Wiesz, na święta przyjeżdżają na max. 2 tygodnie, potem sobie jadą, zatem chyba nie zdążą się zadomowić Ale jak na wakacje przyjeżdżają to siedzą bite dwa miesiące i zaczyna im obijać, bo się przyzwyczajają. Na szczęście na wakacje więcej mnie nie ma jak jestem w domu :zabawa:
Maryla
Maryla: Bo to na razie luźny() pomysł, muszę z nią porozmawiać na ten temat czy jest zainteresowana moją propozycją.

:rotfl:.
Na pewno będzie zainteresowana. Po 5ciu spotkaniach z Martą, będziesz władała tak kwiecistym słownictwem, że nie będziesz w stanie ze mną rozmawiać, bo nie będę Cię w ogóle rozumiała :tak:.
praksyda
praksyda
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Od razu widać, że nie oglądałaś DDTV!

co to ;O :woot:
Maryla
Maryla
  14 listopada 2012
gaillard
gaillard: Wiesz, na święta przyjeżdżają na max. 2 tygodnie, potem sobie jadą, zatem chyba nie zdążą się zadomowić Ale jak na wakacje przyjeżdżają to siedzą bite dwa miesiące i zaczyna im obijać, bo się przyzwyczajają. Na szczęście na wakacje więcej mnie nie ma jak jestem w domu

Czasem to ja się nawet cieszę, że nie mam rodziny, która mi się zjeżdża na głowę, bo w sumie utrzymuję kontakt tylko z dziadkami :). A wakacje, półpiwaoldetajm, Aga wraca nawalona o 20, ja nie moge :rotfl:

gaillard
gaillard: Na pewno będzie zainteresowana. Po 5ciu spotkaniach z Martą, będziesz władała tak kwiecistym słownictwem, że nie będziesz w stanie ze mną rozmawiać, bo nie będę Cię w ogóle rozumiała

Ależ nie, jestem pewna, że mimo rozwinięcia artystycznej części mojej duszy, nadal będę tym samym pokemonem, co jestem teraz :zabawa:.

praksyda
praksyda: co to ;O

dzień dobry tvn
Barmaniasta
Barmaniasta
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Ostatnio spełniłam marzenie Barmanki, teraz chcę, żebyście spełnili moje.

Slodziusio:D:*******

Maryla
Maryla: Jesteś słoikiem?

Sloik mam w dupie:D
gaillard
gaillard
  14 listopada 2012
Maryla
Maryla: Czasem to ja się nawet cieszę, że nie mam rodziny, która mi się zjeżdża na głowę, bo w sumie utrzymuję kontakt tylko z dziadkami :).

A masz rodzinę rozrzucona po świecie? Czy gdzieś w Polsce koczują?
Wiesz, fajnie tak spotkać się z rodziną zobaczyć na żywo, a nie tylko na zdjęciach z fejsbóka, porozmawiać.. wziąć prezenty i ewentualną kasę. Ale żeby przyjeżdżali tak na kilka dni i wio do domu, ech. Chyba jestem mało gościnna. :x
Nie, po półpiwaoldetajm (:rotfl:) z reguły nawet nie wracam do domu, bo albo śpię u koleżanki, albo siedzę w Szczecinie. Acz to tylko z reguły, bo wiadomo życie zaskakuje i nigdy nie wiesz czy jest okazja do picia czy nie :zabawa: Jednakże Kamilo moja droga, teraz prawie w ogóle nie piję (chyba się starzeję), także proszę już przestać oczerniać mnie na forum. :D
Maryla
Maryla: Ależ nie, jestem pewna, że mimo rozwinięcia artystycznej części mojej duszy, nadal będę tym samym pokemonem, co jestem teraz

Kamień z serca.
Nie wiem czy byłabym w stanie polubić nową Kamilę. Przyzwyczaiłam się do starej, a ja nie lubię zmian. :zabawa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.