Maryla
Maryla
  9 września 2012 (pierwszy post)

Dzień dobry. Temat nijak się ma filozoficznie do wersji #1, aczkolwiek patrząc na biedę i ubóstwo panujące na tym dziale, a przyuważyłam, że moje denne i idiotyczne tematy cieszą się powodzeniem i wielką popularnością, no musiałam! 263a

Mamy dziewiąty dzień września, gimbaza poszła do szkoły, czat świeci pustkami mniej więcej między godziną ósmą, a (przynajmniej) czternastą, w porywach do szesnastej, jeżeli odrobią zadania domowe tego samego dnia!
Q. Czy to wygryw życia czy zwykła konieczność? Proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi i omówienie jej na wybranym przykładzie.
Q. Co robisz, kiedy czat świeci pustakami i nie masz z kim dbać o swój pokepoziom?
Q. Mamy weekend, co wybierasz: czat vs spacer?
Q. Mecz na czacie czy przy telewizorze?

Pozdrawiam moje misiaczki. d83ddc99

praksyda
praksyda
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Obchód w pracy

i spanie na biurku xd
gaillard
gaillard
  9 września 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Jestem inny i przyjalem go optymistycznie. Czy to znaczy, ze jestem inny niz inni?

Hm, no nie do końca, ponieważ najpierw zapytałeś się gdzie podział się złoty.. :ziober2:
LuznyGosc
LuznyGosc: A ja bym powiedzial tak dla bajery, ze przeciez sama w sobie jestes zlotem

Raczej skałą.. dlatego nikt jeszcze mnie nie przerobił na obrączki :D
gaillard
gaillard
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Aruś! :*
LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012
gaillard
gaillard: Hm, no nie do końca, ponieważ najpierw zapytałeś się gdzie podział się złoty..

Bylas do niego przywiazana, dlatego sie zdziwilem, ze zmienilas. Stad tez pytanie moje. :P

gaillard
gaillard: Raczej skałą.. dlatego nikt jeszcze mnie nie przerobił na obrączki :D

Chce takie skaly w swoim krajobrazie miejskim. :ziober2:
gaillard
gaillard
  9 września 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Bylas do niego przywiazana, dlatego sie zdziwilem, ze zmienilas. Stad tez pytanie moje. :P

Całe 5 lat :hlp,hlp: :D
LuznyGosc
LuznyGosc: Chce takie skaly w swoim krajobrazie miejskim.

Bezczel :ziober2:
Sebuch
Sebuch
  9 września 2012

Maryla oj dobra to pol piwa ;c

LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012
gaillard
gaillard: Całe 5 lat :hlp,hlp: :D

Przychodzi w zyciu czas, ze trzeba cos zmienic. :P

gaillard
gaillard: Bezczel

Nie bezczel, tylko szczerosc. W sumie to chodzilo mi o taka jedna skale. :P
bas
bas
  9 września 2012
Maryla
Maryla: Co robisz, kiedy czat świeci pustakami i nie masz z kim dbać o swój pokepoziom?

wychodze z niego i robie milion innych różnych rzeczy
Maryla
Maryla: Mamy weekend, co wybierasz: czat vs spacer?

w weekendy najczęściej jestem u chłopaka, jak ma wolne wiadomo, spędzam czas z nim, jak nie to wstaje rano, pije z teściową kawke, jemy śniadanko, jak jest ładna pogoda idziemy na działeczke, jak jest brzydko, oglądamy filmy albo zabijam jakoś inaczej te kilka godzin jak go nie ma ;)
Maryla
Maryla: Q. Mecz na czacie czy przy telewizorze?

w pubie albo przez TV
margotka
margotka
  9 września 2012
Maryla
Maryla: Q. Co robisz, kiedy czat świeci pustakami i nie masz z kim dbać o swój pokepoziom?


prawidłowa odp. brzmi: wzywam moderatora, żeby rozruszał pokój:> ...w końcu do tego zostali powołani.
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  9 września 2012

Arek daj spokoj i chodz na hyde

Czeriii
Czeriii
  9 września 2012
Maryla
Maryla: Q. Mamy weekend, co wybierasz: czat vs spacer?

nie mam czasu zaglądać na czacik ani spacery.. :c
gaillard
gaillard
  10 września 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Przychodzi w zyciu czas, ze trzeba cos zmienic. :P

Ano. U mnie właśnie te moment nastał - i wcale nie mam tu na myśli kolor gwiazdki :]
LuznyGosc
LuznyGosc: Nie bezczel, tylko szczerosc. W sumie to chodzilo mi o taka jedna skale. :P

Dobsz, zatem nie wnikam :D
margotka
margotka: brzmi: wzywam moderatora, żeby rozruszał pokój:> ...w końcu do tego zostali powołani.

Regiony już dawno umarły (tylko w weekendy żyją), a flirty i Główny nie trzeba rozruszać :P
LuznyGosc
LuznyGosc
  10 września 2012
gaillard
gaillard: Ano. U mnie właśnie te moment nastał - i wcale nie mam tu na myśli kolor gwiazdki :]

Wyprowadzasz sie?
Maryla
Maryla
  10 września 2012

Wprowadziliście tu chaos i nieład, nie rozmawiam z Wami.

Abaddon
Abaddon
  10 września 2012
Maryla
Maryla: nie rozmawiam z Wami.

Ok, zapisałem :smutny:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.