Maryla
Maryla
  9 września 2012 (pierwszy post)

Dzień dobry. Temat nijak się ma filozoficznie do wersji #1, aczkolwiek patrząc na biedę i ubóstwo panujące na tym dziale, a przyuważyłam, że moje denne i idiotyczne tematy cieszą się powodzeniem i wielką popularnością, no musiałam! 263a

Mamy dziewiąty dzień września, gimbaza poszła do szkoły, czat świeci pustkami mniej więcej między godziną ósmą, a (przynajmniej) czternastą, w porywach do szesnastej, jeżeli odrobią zadania domowe tego samego dnia!
Q. Czy to wygryw życia czy zwykła konieczność? Proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi i omówienie jej na wybranym przykładzie.
Q. Co robisz, kiedy czat świeci pustakami i nie masz z kim dbać o swój pokepoziom?
Q. Mamy weekend, co wybierasz: czat vs spacer?
Q. Mecz na czacie czy przy telewizorze?

Pozdrawiam moje misiaczki. d83ddc99

LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012
Maryla
Maryla:


I tak powinno byc. Dziekuje. :ziober2:
gaillard
gaillard
  9 września 2012
Maryla
Maryla: No dobra, bezpieczniej nie ufać, ale kiedy jesteś z kimś jakiś czas (nie myślę tu o miłości na dwa tygodnie, bądź po miesiącu "kocham Cię, na zawsze"), to żeby zazdrość i społeczeństwo niczego nie zepsuło, no kurcze, mimo wszystko trzeba sobie ufać, bo inaczej nie ma sensu w ogóle ze sobą zaczynać. Bo co, po pół roku nadal robić sobie jazdy "bo kolega napisał"?

Wszystko przychodzi z czasem. Jednakże jeśli ktoś wcześniej nadwyrężył Twoje zaufanie to ciężej zaufać kolejnej osobie i nabieramy pewnej ostrożności. Wiadomo jak się kogoś kocha - nie mówię to o zauroczeniu czy lekkim zakochaniu to wiadomo, że zaufanie to podstawa dojrzałego i szczęśliwego związku :) To fundament, bez którego ani rusz :ninja:
Maryla
Maryla: Pokazywanie światu jak bardzo się kochamy jest swojego rodzaju buntem przeciwko wszystkim na zasadzie "patrz, mam dziewczynę, kochamy się, jest zajebiście". Sama w ogóle tego nie rozumiem, bo jakieś lowe powinno być "nasze", w zaciszu domowego ogniska (), a nie na szkolnych korytarzach. Młodzież, cóż.

Dokładnie, jestem tego samego zdania :)
Albo w zaciszu privka, a nie tak na mainie, by cały czat widział :rotfl:
praksyda
praksyda
  9 września 2012
gaillard
gaillard: Wszystko przychodzi z czasem. Jednakże jeśli ktoś wcześniej nadwyrężył Twoje zaufanie to ciężej zaufać kolejnej osobie i nabieramy pewnej ostrożności. Wiadomo jak się kogoś kocha - nie mówię to o zauroczeniu czy lekkim zakochaniu to wiadomo, że zaufanie to podstawa dojrzałego i szczęśliwego związku :) To fundament, bez którego ani rusz

powiedział Psycholog Gej-Lord.
gaillard
gaillard
  9 września 2012
praksyda
praksyda: powiedział Psycholog Gej-Lord.

Paszła won, krowy doić.
:D
praksyda
praksyda
  9 września 2012
gaillard
gaillard: Paszła won, krowy doić. :D

wydojone!
LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012

Witam nasze polskie, piekne panie. :ziober2:
Gdzie zloto?

gaillard
gaillard
  9 września 2012
praksyda
praksyda: wydojone!

Zatem co teraz robisz? Czym jesteś tak zajęta, że na gg nawet nie piszesz? :D
LuznyGosc
LuznyGosc: Gdzie zloto?

Stało się ono zbyt popularne - musiałam się go pozbyć :ninja:
praksyda
praksyda
  9 września 2012

Niestety złota brak.

LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012
gaillard
gaillard: Stało się ono zbyt popularne - musiałam się go pozbyć

Nie chcesz byc popularna? :P

praksyda
praksyda: Niestety złota brak.

Ropa bym nie pogardzil rowniez. :P
praksyda
praksyda
  9 września 2012
gaillard
gaillard: Czym jesteś tak zajęta, że na gg nawet nie piszesz? :D

no przecie jestem :ninja:
mam całe 7 osób na GG i tak sie ukrywam jak szczur.
gaillard
gaillard
  9 września 2012
praksyda
praksyda: Niestety złota brak.

:rotfl:.
Ech, nawet soli kamiennej nie mam :and:
LuznyGosc
LuznyGosc: Nie chcesz byc popularna? :P


A po co mi to dziadostwo? :ziober2: Ten też wydaje mi się ładny, choć inni nie przyjęli tego nowego koloru optymistycznie :|
praksyda
praksyda
  9 września 2012
gaillard
gaillard: Ech, nawet soli kamiennej nie mam

u nas to chociaż gaz ziemny jest ;p
LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012
gaillard
gaillard: A po co mi to dziadostwo? Ten też wydaje mi się ładny, choć inni nie przyjęli tego nowego koloru optymistycznie :|

Jestem inny i przyjalem go optymistycznie. Czy to znaczy, ze jestem inny niz inni? :ziober2:
LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012

A ja bym powiedzial tak dla bajery, ze przeciez sama w sobie jestes zlotem. :ziober2:

Alucard
Alucard
  9 września 2012
Maryla
Maryla: Mamy weekend, co wybierasz: czat vs spacer?

Obchód w pracy :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.