cinek162
Posty: 37 (po ~233 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 125
cinek162
  31 sierpnia 2012 (pierwszy post)

siema co i kto sądzi o amber gold a ludźmi. Co sądzę o AMBER GOLD to że kto to założył to jest kozakiem w parę dni można powiedzieć tyle ludzi okradł i to w biały dzień he i okradł to jest za dużo powiedziane bo oni nie kradli ludzie sami przynosili piniądze do amber gold to ludzie się dali sami okrasc nikt dla ludzi nie kazał przynosić kasy sami się wkrecili w reklamy i w naiwność. no to z mojej strony AMBER GOLD VS LUDZIE 1-0

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  1 września 2012

Temat zajebisty, nie ma co.

PyroManiac
PyroManiac
  1 września 2012
cinek162
cinek162: siema co i kto sądzi o amber gold a ludźmi. Co sądzę o AMBER GOLD to że kto to założył to jest kozakiem w parę dni można powiedzieć tyle ludzi okradł i to w biały dzień he i okradł to jest za dużo powiedziane bo oni nie kradli ludzie sami przynosili piniądze do amber gold to ludzie się dali sami okrasc nikt dla ludzi nie kazał przynosić kasy sami się wkrecili w reklamy i w naiwność. no to z mojej strony AMBER GOLD VS LUDZIE 1-0


Elokwencja, składnia i interpunkcja... umarły wraz z Twoim postem [*]
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  1 września 2012

O ile w ogóle żyły...

Eve
Eve
  1 września 2012
cinek162
cinek162: AMBER GOLD

rzygam tym już.
Chociaż, ludzie są dziwni, wierzą w tak wysokie oprocentowanie, jak wszędzie jest kryzys. Rzekłoby się łałałiła :ziober2:
cinek162
cinek162: nikt dla ludzi nie kazał przynosić kasy sami się wkrecili

co Ty to, jakiś obrońca? Marcin P. kazał Ci nawracać świat? ;woot:
barylaidzpofrugo
barylaidzpofrugo
  1 września 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Temat zajebisty, nie ma co.

Lepszy taki niż urodzinowy i Lepsze to niż dramaturgi o nie działającym chacie z winny restart
cinek162
Posty: 37 (po ~233 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 125
cinek162
  1 września 2012

powiem tak że jestem obrońca AMBER GOLD a wiesz dla czego bo taki dureń jak ty by czegoś takiego nigdy nie wymyślił a dla gościa sami piniądze przynosili potrawisz tak :-):-):-):-):-):-):-).

Jagdtiger
Jagdtiger
  1 września 2012

Następny analfabeta.
http://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4

Ja powiem tak, za naiwność się płaci i jeżeli ktoś dał się nabrać, to już jego problem. No ale bronić oszustów to też nie jest normalne. Tym bardziej uważać ich za geniuszy zła. Serio myślisz, że oszukać ludzi jest trudno? Spróbuj sam, może w pierdlu Ci się spodoba.

PyroManiac
PyroManiac
  1 września 2012
cinek162
cinek162:




Sięgnij do słownika i sobie przetłumacz...
Twoja wiedza, sposób pisania, tok rozumowania oraz Twoje słit focie potwierdzają, że mam racje....
Eve
Eve
  1 września 2012
cinek162
cinek162: a wiesz dla czego bo taki dureń jak ty

A TY byś wymyślił? :rotfl:
cinek162
Posty: 37 (po ~233 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 125
cinek162
  1 września 2012

a ją powiem tak szacunek mam do złodzieji do ulicy a taki typek jak ty to pewnie siedzi w domu i boi się wyjść na ulice bo za twarzowe leci odrazu. A co do tematu i tak uważam że to ludzi wina sami dali się oszukać a i nie wiem czy zauważyłes że co pół roku jest nowa afera przeciesz te amber gold to jest wystawione bo nic się nie działo przez politykę myślisz że ten Marcin to będzie siedział w Polsce ty będziesz myślał że on tu siedzi ale tak na prawdę będzie na wakacjach za granicą to wszystko jest tak udawane że palę ściska he

Shaitan
Shaitan
  1 września 2012
cinek162
cinek162: a ją powiem tak szacunek mam do złodzieji do ulicy a taki typek jak ty to pewnie siedzi w domu i boi się wyjść na ulice bo za twarzowe leci odrazu.

Ciekawa teoria, napisana przez człowieka który zapewne pyskuje do ludzi w necie bo w realu właśnie się boi...
Shaitan
Shaitan
  1 września 2012

Chociaż jak patrzę na twoje zdjęcia to zmieniam zdanie, widać że niejednokrotnie oberwałeś. Szkoda, że niczego cię to nie nauczyło ;)

cinek162
Posty: 37 (po ~233 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 125
cinek162
  1 września 2012

he he he to może byś chciał przyjechać na białystok się spotkać np na miasta np lub na nowym mieście i wtedy bym zobaczył chętnie jak uciekasz he dobre sobie :). A tak wogle to tu rozmawiamy o amber gold synu he he he

Eve
Eve
  1 września 2012
cinek162
cinek162: synu

:rotfl: ahahahahahahahah
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.