Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: Matko i córko jakie ściany płaczu

nie sciana płaczu, tlumacze dwom pozbawionym logicznej oceny sytuacji gościom dlaczego wlasciwie klocimy sie na tym forum i dlaczego to przez nich bo to oni odwalaja najgorsze babole
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Panthera
Panthera: nie dogodzisz....


Brak szans. Prawda jest taka że jak facet nie dostanie obiadu w domu, to pójdzie zjeść na miasto...To stwierdzenie mające drugie dnod83dde09
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Panthera
Panthera: e sciana płaczu, tlumacze dwom pozbawionym logicznej oceny sytuacji gościom dlaczego wlasciwie klocimy sie na tym forum i dlaczego to przez nich bo to oni odwalaja najgorsze babole


To sa samce alfa d83dde02 kobiety widzieli na obrazku i nawet za rękę nie trzymali a tutaj takich groźnych i władczych maczo udają d83dde02
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017

Ale nie wrzucam do jednego worka, są tacy co i zrobią sobie kanapki, samid83dde0f

niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak szans. Prawda jest taka że jak facet nie dostanie obiadu w domu, to pójdzie zjeść na miasto...To stwierdzenie mające drugie dno


mój "guru" tak zwykł mawiać d83dde02 Dobrze cię wyszkolił d83dde02
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017

W sumie, to szkoda że go nie ma:) ale miałby polewę d83dde02

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Jeśli to o mnie to w którym momencie udawałem groźnego i władczego maczo?

niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017

Nie ma się co spinać na forum, bo w realu i tak każda z pań pójdzie umyć gary a pan wyrzucić śmieci. Każde będzie utyskiwać pod nosem ale i tak to zrobi:)

niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Jeśli to o mnie to w którym momencie udawałem groźnego i władczego maczo?


Akurat nie Ciebie miałam na myśli tylko zvisa
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017

Nie wiem czy komuś to coś przypomina:
Pani w szkole pytała dzieci
*Kim chcesz zostać w przyszłości Aniu?
-Ania odpowiada: Baletnicą
To ja się teraz pytam dlaczego Ania nie została baletnicą, tylko stoi przed biurowcem, jara szlugi i narzeka na cały ten świat??d83dde09
Ach Ci zdobywcy...

niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy komuś to coś przypomina: Pani w szkole pytała dzieci *Kim chcesz zostać w przyszłości Aniu? -Ania odpowiada: Baletnicą To ja się teraz pytam dlaczego Ania nie została baletnicą, tylko stoi przed biurowcem, jara szlugi i narzeka na cały ten świat?? Ach Ci zdobywcy...


I z czym to zjeść i nie wściec się ?d83dde09
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: I z czym to zjeść i nie wściec się ?


Bułeczkę polecam...d83dde02.Faktem jest że jak chcą trafić na kobiety za które osobiście się wstydzę, na takie właśnie trafią..ponoć są Panami własnego losu...
Pjotrek
Pjotrek
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pjotrek: Hej Piotrek co tam u ciebie mało tu jesteś obecny :)

Pracuje teraz we Francji na zmiany trochę meczące ale jak sie nie udzielam to sledze ;)
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: Prawdziwa dama pali, pije, przeklina i naturalnie ogląda się za mężczyznami a nie cipkami

mowa, w końcu jest niezależna, no nie?

niezalezna
niezalezna: Jezusicku, ona naprawdę to czyta mało tego że czyta to jeszcze w to wierzy

ojejaaa!!! zostałam wkręcona, będę płakać i wszystko powiem mamie

eh Lodzia ty masz takie pojęcie o prowokacji jak ja o astronomii
niezalezna
niezalezna: Ożywiłeś już tą swoją lodzie? W paincie ją sobie narysowałeś jak kiedyś upiorną kolorowankę tylko.... zapomniałes o krawędziach.... od jednej wziąłeś oczy od innej usta a jeszcze od kolejnej tułów i tak stworzyłeś swoją modnisię :)))))))) ale natępnym razem jak chcesz by inni się nie połapali to popracuj nad rozmyciem

"siostro" to do mnie? o czym ty pitolisz?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: Matko i córko jakie ściany płaczu

dorzuć teściową, powinien być komplet, niezależnie od sytuacji

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.