Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

IHSI
IHSI
  15 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: Matko


Login zmienny:)
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Panthera
Panthera: oni chcą ją bo liczą na sex.


Taka ich natura, oddadzą wszystko żeby zamoczyć, a potem żale że jakaś paniusia ich wyrolowała.263a jak się nie panuje nad żądzami to takie są konsekwencje.d83dde02 Niestety, trzeba użyć mózgu. Pewnie są takie które to wykorzystują, ale nie wszystkie
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

No i to wszystko co napisałaś to prawda ale sama też pisałaś, że kobiety są oceniane przez facetów przez pryzmat wyglądu. Ale może nie wszyscy? Może mnie w dyskusji interesują argumenty a nie twarz? Obie strony tutaj wrzucają wszystkich do jednego wora, w ogóle to ten temat chyba nie ma już sensu

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Adrian3303
Zacytuj bo robisz burdel d83dde09

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Obie strony tutaj wrzucają wszystkich do jednego wora


No niestety ale Panowie zaczeli, wzajemność to ciekawa strategiad83dde0f
Kamil97X
Kamil97X
  15 stycznia 2017

Wisienka na torcie..

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Biadolicie chłopaki bo wam w podrywie nie idzie. Ani tych wolnych nie potraficie wyrwać, ani tych zajętych, ani tych samotnych ze smokami. I żale swe i frustracje wylewacie. :)))
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017

No. Najlepiej gdybyś się zabujał na maxa d83dde02

Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: Adrian3303: Kilka postów wyżej była mowa o tym, że kobieta zawsze jest kobieca, nieważne czy wygląda jak seksbomba czy jak babo-chłop. Teraz faceta nazywa się "metroseksualnym gównem w rurkach". O co tu do diabła chodzi, ktoś mi wyjaśni? Tak wygląda współczesny mężczyzna a wy hipokryci dyskutujecie o tapetach kobiet. Świat się kończy, czas umierać


Oj tam, ladne ma oczy :) w szmince wygląda co prawda jak clown, ale jednak oczy są ok :D Ale ja to ja, a ja mam inne upodobania niż większość kobiet.

Adrian3303
Adrian3303: Tylko, że jest też wiele kobiet, które wyglądają jak faceci. To działa w obie strony, też mogę powiedzieć, że świat się kończy. Najłatwiej widzieć tylko jedną stronę medalu :)


Ale czym ty sie przejmujesz? Jesli juz ci nie pasuje zdanie jednej babki, to odnies sie do niej, a nie, obrywa sie teraz wszystkim kobietom bo jedna uważa A a druga B. Mnie np wkurza, że kobiety muszą być kobiece, posłuszne, delikatne, co jest sprzeczne z moją naturą. Natomiast nie uwazam, ze facet ma być meski i ze nie moze sie malować. Niech robi co chce, ma prawo, nie oceniam i nie gardzę. Szkoda tylko ze panowie mają to głęboko w zadzie i dalej uwazają ze skoro inne kobiety chcą meskich facetow to oni,zeby robic im na zlosc, krzyczą ze chca kobiecych kobiet, i wieszają na mnie psy bo ja mowie jedno, panie drugie, a wiec wszystkie jestesmy hipokrytkami.

AIVAS
AIVAS: Serio?! Związałabyś się ze zniewieściałym kolesiem, którego nieporadne zachowanie by Cię irytowało?


Wy tez chcecie tylko brać, a dajecie rzadko, najchętniej pisiora do ust.

Nieporadne = zniewieściałe? NO WTF? Nieporadne to jest małe dziecko a nie dorosły facet. Zniewieściały facet nie jest cofnięty w rozwoju. Bycie zniewieściałym wcale nie wyklucza bycia poradnym, odpowiedzialnym itp. W koncu kobiety, też takie są a męskimi ich to nie czyni. Sprecyzuj więc pytanie.

A poza tym co maja do tego moje osobiste upodobania? Facet ma byc taki jaki sam chce byc, czyli ma sie nie ogladac na mnie, na inne laski czy innych facetow, ma byc sobą. Nigdzie nie napsaialm ze ma byc taki dla mnie. Kolejny raz wkladasz w moje usta slowa ktorych nie powiedzialam.
I jak my mamy dyskutować?
Eh a potem taki DarekRiddle mi pisze ze mam sie za inteligentną a jestem pusta, a to wszystko dlatego, ze z wami to sie dyskutowac nie da.

Adrian3303
Adrian3303: Ja już nie wiem kto jest facetem a kto kobietą na tych zdjęciach, zresztą nie tylko na nich :D zgadzam się z wami, że facet, który się maluje, ubiera i zachowuje jak baba to zwykła pipka i to jest chore. Zgadzacie się, że kobieta, która ubiera się, wygląda i zachowuje jak facet to zwyczajny babo-chłop i nie ma w niej nawet krzty kobiecości?


No i co w związku z tym?

A wiesz ze makijaz to wytwor kultury a co oznacza, to ze przypisuje sie go kobietom ma tylko znaczenie symboliczne? Bo np w Afryce u dzikch plemion to mężczyźni się malują, zdobią itp. Więc przypisanie makijazu oraz sukienek do kobiet jest zwyczajnie umowne.
A co do zachowania, to czym sie rozni zachowanie meskie od kobiecego?
Kobiety też robią kupę i walą bąki.
Panowie tez płaczą, boją się czy lubią piec ciasta.
Są kobiety ktore nie chca dzieci i panowie ktorzy kochają dzieci.
Wszystkie cechy kobiece i meskie są umowne.
Wiec dla mnie nie ma znaczenia, dla mnie są po prostu ludzie, ktorzy robią to co uwazają za zgodne z ich sumieniem, z ich ja.
Jeden facet jest bojaźliwy, drugi uwoelbia sie tłuc. Jedna kobieta jest posłuszna a druga jest typową dominą. I co? Ma sie tych nie [asujących do umownego opisu płci utylizować czy co? Zmuszać do czegoś?
Zyjcie i dajcie zyc innym ludziom.
Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Ale tutaj nikt nikomu niczego nie wytłumaczy bo nikt nie przyzna racji drugiej stronie żeby tylko nie przegrać tej wojenki. Chore..


Nikt nie przyzna racji, bo zwyczajnie jak my mamy przyznac racje komus, kto nas wyzywa albo uwaza za materialistki, zdradliwe szmaty, gdy nimi nie jesteśmy?
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisienka na torcie.. WisienkaNaTorcie: Biadolicie chłopaki bo wam w podrywie nie idzie. Ani tych wolnych nie potraficie wyrwać, ani tych zajętych, ani tych samotnych ze smokami. I żale swe i frustracje wylewacie. :)))


Do tego zmierzamy,mozolnie od wielu dnid83dde02
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

NaNaXxX ja nie umiem takich rzeczy robić, nie wymagaj tyle od głupiego faceta :D

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017

Ale niestety każdy argument kobiet jest traktowany jak ciosd83dde09

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: NaNaXxX ja nie umiem takich rzeczy robić, nie wymagaj tyle od głupiego faceta :D


Przeceniasz swoje możliwościd83dde0f
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017

O co w ogóle ten bój? Kobiety do kołowrotków, a mężczyźni krowy paś d83dde02

Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Panthera: AIVAS: Boją się silnych kobiet? Nie, my z takimi nie mamy co robić. Mam pralko-suszarkę, więc dzięki za troskę, ale żadna kobieta nie będzie łapy pchała mi do sprzętu za tyle kasy. "skoro tego nie potrzebujecie to po co ta cała afera? Nie ja pisałem co innego. My nie potrzebujemy stałych związków z Wami. Jak to co robić? to samo co z innymi kobietami. Też można oglądać filmy, uprawiać sex, iść na spacer, do resauracji, do kina, na kręgielnie, do klubu itp. CO kto lubi. I nie trzeba sie z taką kobietą użerać że nie wie jak to naprawić a tamto podłączyć i że sie wszystkiego boi.Ale zrozum, że ta "silna kobieta" jest zwyczajnie aseksualna. Silne kobiety ściągają facetów, którzy potrzebują opieki, mamy "bis". I nie jest to mój wymysł bynajmniej, lecz słowa jednego z najbardziej znanych seksuologów. I nie uwierzę, że facet, który nie inicjuje sam, nie ma pomysłu na życie, ma takie same szanse, jak ten opiekuńczy, podejmujący wyzwania.


kobiety te sa aseksualne? niby dlaczego? bo sa samowystarczalne i nie potrzebuja waszego rycerzowania?
woz albo przewoz.
a wy chcecie i rybki i akwarium
baby zle, bo trzeba za nie robic wszystko. a jak nie trzeba, to sa aseksualne
sami nie wiecie czego chcecie
nie dogodzisz....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.