Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
GrupaO grze Galeria (6)Forum (8)Gracze (8665)Podpisy (12)

Czarodzieje kręgu

Odznaczający się wyjątkową inteligencją, poświęcili całe swoje życie studiowaniu tajników magii. Potrafią korzystać z esencji elementów ognia, lodu i pioruna, aby wzmocnić potencjał siły swojego umysłu.

Czarodzieje, po zdaniu egzaminu u swojego mistrza, potrafią konsekwentnie rozwijać przekazaną na szkoleniach wiedzę podstawową. Dążąc do wiedzy i magicznej władzy podlegają jednak surowemu kodeksowi, którego złamanie jest surowo karane.

Do niedawna czarodzieje Kręgu nie wtrącali się w sprawy ludzkie. Pracowali jako doradcy, nauczyciele, bibliotekarze i alchemicy. Ale osiem głosów Wewnętrznego Kręgu, które rozstrzygają losy zakonu, wzywają teraz najodważniejszych ze swych czarodziejów do wyjścia z tej izolacji. Teraz należy zdobyć ponownie utraconą wiedzę o starym wrogu, zbliżyć się do niego na odpowiednią, dobrze wykalkulowaną odległość i użyć swoich umiejętności w ofensywnej walce z przebudzonym zagrożeniem.

"Najpotężniejszą bronią jest wiedza."

Czarodzieje Kręgu są wspaniałymi wojownikami na odległość. Używając many panują nad elementarnymi siłami, jakimi są ogień, lód i piorun lub manifestują siłę swojego ducha w formie arkanowych czarów. Czarodziej Kręgu nie wytrwa długo w walce wręcz, ale może w łatwy sposób uciec z pola walki za pomocą teleportacji.