Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
GrupaO grze Galeria (15)Forum (11)Gracze (26734)Podpisy (18)

Wielkanoc w Farmeramie!

Witajcie Farmerzy!

Nadchodzi Wielkanoc i Królik Bugs, jako główny Zając Wielkanocny, osobiście zadba o to, aby wszyscy mieszkańcy farmy mogli cieszyć się na świąteczne koszyki pełne pysznych jajek.Dobrze, że kurka Helenka aktywnie wspiera go podczas tych przygotowań. O nie, niestety nie liczyli się z przebiegłym złodziejem jaj, Kaczorem Daffy?, który ukradł wszystkie pisanki i ukrył je w mieście. Wielkanoc bez pisanek? To dopiero byłby skandal! Udajcie się więc czym prędzej do miasta i poszukajcie wszystkich, zbierzcie je i dostarczcie je Królikowi Bugsowi?. W nagrodę na wszystkich pracowitych kolekcjonerów jaj czekają wspaniałe nagrody i wielkanocne niespodzianki!
Sadźcie wiosenne żonkile i wpłaćcie je wraz z jajkami na placu, aby zdobyć wspaniałe nagrody. Na mistrzów zbierania jaj, którym uda się dojść do końcowego etapu akcji, czeka już pożądana naklejka wielkanocna i wyjątkowe, nowe zwierzę: królik lotny!
I to jeszcze nie wszystko: aktywujcie czym prędzej cudowne pnącze i ustawcie tam Wasze dekoracje na pokaz, a w nagrodę przez 6 godzin hodowla zwierząt w Waszych zagrodach będzie trwała o 5% krócej.

Oczywiście, także baranek Shaun nie zapomniał o Was i ma dla Was w prezencie wspaniały pakiet wielkanocny, w którym znajduje się 50x cukier żelujący i 50x sól.
Nie czekajcie, tylko odbierzcie go już teraz!

Start Eventu już dzisiaj: 4.04.2012 r.

Wesołych Świąt i udanej zabawy podczas polowania na jajka!