MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Rooney: Razem z Javierem zawojujemy ligę!


Powrót do gry po kontuzji Javiera Hernandeza cieszy wszystkich, lecz najbardziej uradowany wydaje się Wayne Rooney, który liczy na równie owocną współpracę jak w minionym sezonie.
Końcówka poprzednich rozgrywek była niezwykle udana dla duetu Roo-Chicharito, co sprawiło, iż kibice Manchesteru United oczekiwali jeszcze lepszych występów w sezonie 2011/12. Niestety podczas przedsezonowego tournee Hernandez doznał urazu, który wyeliminował go z gry w pierwszych spotkaniach.

Obecnie Javier wraca do pełnej dyspozycji, a dobry występ w towarzyskim spotkaniu z Polską pozwala przypuszczać, że to właśnie on w sobotnim meczu przeciwko Boltonowi wybiegnie obok Rooneya w podstawowej jedenastce.

Javier trafił do nas jako bardzo młody chłopak i nie sądziłem, że w swoim pierwszym sezonie zagra w tylu spotkaniach - wyznaje Wayne.

- Jednak gdy tylko otrzymał szansę, wykorzystał ją w 100%, przez co menadżer postanowił mu zaufać. Hernandez odpłacił się mu niezwykle ważnymi bramkami i to w dużej mierze jego zasługa, że udało nam się wygrać ligę w zeszłym sezonie.

- Nie mogę się już doczekać kiedy znów zagramy razem. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i jestem przekonany, że zdobędziemy razem mnóstwo bramek w tym sezonie.

- Oczywiście teraz obrońcy będą wiedzieli jak Javier gra, ale jeśli spojrzysz na najlepszych piłkarzy na świecie to każdy doskonale zna ich styl, a i tak ciężko jest ich zatrzymać - zakończył Anglik.