MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Nani żałuje odejścia dwójki obrońców


Nani wyraził swoje ubolewanie z powodu odejścia z klubu dwójki obrońców - Wesa Browna oraz Johna O'Shea - do Sunderlandu.

- Uważam, że Wes miał wspaniałą karierę w Manchesterze United. Brown był bardzo ważnym zawodnikiem dla United, wspaniałym profesjonalistą oraz dobrym przyjacielem - komentował Nani.

- Pomagał bardzo młodszym chłopakom i zawsze był gotowy do gry z kolegami z drużyny. To bardzo przyjacielski zawodnik i byłem z nim blisko. Cieszyłem się czasem, gdy razem graliśmy w United.

Nani zapytany o to, czy w nadchodzącym sezonie Brown będzie go ostro traktował na blisko powiedział: - Na 100%! Zawsze kopał mnie na treningach. To sposób w jaki zawsze grał i dlatego jest fantastycznym zawodnikiem.

Nani żałuje również, że klub po wielu latach opuszcza John O'Shea: - Cieszyłem się grą z wieloma zawodnikami a ta dwójka była dla mnie bardzo dobra, ze względu na swoje doświadczenie. Pomogli mi bardzo, organizowaliśmy przyjęcia, razem wychodziliśmy się bawić i cieszyliśmy się życiem poza futbolem.

- To wspaniali ludzie i mam nadzieję, że nadal będzie odwalać kawał świetnej roboty, teraz w Sunderlandzie - zakończył skrzydłowy Manchesteru United.