MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Chicharito: Czuję się w Manchesterze United jak w

Chicharito: Czuję się w Manchesterze United jak w domu

Javier Hernandez nie zamierza spoczywać na laurach i chce być jeszcze lepszy. Chicharito po urlopie wrócił do treningów z pierwszą drużyną i będzie do dyspozycji sir Aleksa Fergusona na najbliższe spotkanie z Gwiazdami MLS.

Hernandez ma za sobą znakomity sezon. Chicharito dla Czerwonych Diabłów zdobył 20 bramek i znacząco pomógł drużynie w zdobyciu historycznego, dziewiętnastego tytułu mistrza Anglii.

? Swoje pierwsze spotkanie dla Manchesteru United rozegrałem przeciwko Gwiazdom MLS, więc jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany, że znów jestem w drużynie ? mówi Hernandez.

? Jedyna rzecz, na której się koncentruje to ciężka praca każdego dnia, nauka i poprawa swoich umiejętności. Jeśli będę strzelał gole, to dla drużyny, to wysiłek całego zespołu.

? Jestem w Manchesterze United bardzo szczęśliwy. Spełniły się moje marzenia, chcę nadal podnosić moje umiejętności.

? Czuję się tak samo jak przed rokiem. Zmieniło się tylko to, że gram sporo spotkań dla najlepszej drużyny na świecie i zdobyłem mistrzostwo Anglii. Chcę, aby w przyszłym sezonie było podobnie.

? Menadżer oraz koledzy z drużyny sprawiają, że czuję się tu jak w domu. Cieszę się, że jestem częścią Manchesteru United ? dodaje Chicharito.