ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

ja chcę deszczu a jutro znowu może być ciepło :p
hehe ;d
ja deszczu nie lubie -.-
ja lubię burze :kv3:
a ja się boje burzy .. -.-
syllcia:
ze jak? ;DD


tak mi się skojarzyło :D

powitać nowe, blade twarze ;)
kobiety jakoś boja się burzy, ciekawe dlaczego?
dziś ja wygrałem :d
ja ;d
ja . ; p
hej ho!
hej ho :P na piwo by sie szlo :D
oj pewno!
pogoda taka barowa!
nooo :D
%%%
raczej kawowa
a to znowu wypadłem zajrzeć co tu się dzieje
skąd wypadłeś?
WzleciecKuChmurom:
skąd wypadłeś?

na pewno z ciekawszej dziury niż ty ;p
?? juz cie nie lubie ...
Hejo nie spać mi tu :P,jest jeszcze wczesny ranek xD
raczej późny wieczór
1 448 449 450 451 452 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.