ja chcę deszczu a jutro znowu może być ciepło :p
ostatni post wygrywa
hehe ;d
ja deszczu nie lubie -.-
ja deszczu nie lubie -.-
ja lubię burze :kv3:
a ja się boje burzy .. -.-
ze jak? ;DD
tak mi się skojarzyło :D
powitać nowe, blade twarze ;)
kobiety jakoś boja się burzy, ciekawe dlaczego?
dziś ja wygrałem :d
ja ;d
ja . ; p
hej ho!
hej ho :P na piwo by sie szlo :D
oj pewno!
pogoda taka barowa!
pogoda taka barowa!
nooo :D
%%%
raczej kawowa
a to znowu wypadłem zajrzeć co tu się dzieje
skąd wypadłeś?
skąd wypadłeś?
na pewno z ciekawszej dziury niż ty ;p
?? juz cie nie lubie ...
Hejo nie spać mi tu :P,jest jeszcze wczesny ranek xD
raczej późny wieczór
Aby dodać post, musisz się zalogować.