ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

;p
witam!
siemskoo ;d
co tam?
no nic ;d
nudno mi troche ;d
a tu?
no w miare ;d
:)
;d
WzleciecKuChmurom:
witaj reporterko z wielkiego lasu :D

ze jak? ;DD
haha;d
wszędzie tak gorąco jak u mnie? pada gdzieś?
u mnie nie pada..
u mnie miało padać w nocy a tu lipa, ale troszkę chłodniej jest niż wczoraj chociaż
u mnie też jest chłodniej niż wczoraj .
ale i tak mogłoby być jakoś 30 stopni , coś tędy..
30 mamy w mieszkaniu od paru dni więc nawet tutaj nie da się ochłodzić, ale za to w piwnicy z 15 :D
hahah ;d
tylko że w piwnicy nie da się mieszkać :/
no nie .-.-
chociaż u mnie zaczyna grzmieć .. ;x
to może bd padać ..
1 447 448 449 450 451 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.