ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

xD
:P
Nie sposób wysiedzieć w miejscu ;)
Ja tam potrafię ;D
ciężko ^^
No jak mus to mus
nie ma musu...
ale tak jakos
No nie ma no to jak tam każdy chce,ale ja jak trzeba to wytrzymam
np u ciotki na imieninach, gdy zasypiam za stołem... x.
heh,nie ładnie tak :P
ale mus to mus
no dokładnie :)
:P
:D
co tam
Nuda :P
Sawannah:
zęba?


to jest specjalny ząb
tzn jak specjalny??
taki do uzyskiwania energii ;)
Natalii gratulujemy napisania ponad 2000 postów.
Zostajesz mianowana królową postu :D
a co on robi?
1 444 445 446 447 448 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.