ale cięzko było wstać xD
ostatni post wygrywa
to co wy robicie po tych nocach??
zbieramy energię na następny dzień :D
taaa...siedząc tak do pozna??
bez endu, bez endu, bez endu, bez endu
xD
xD
reklama :P
Siostry Bez Endu wydzielają energię, byś mógł bez endu esemesować xD
taaa...siedząc tak do pozna??
wystarczy do tego jeden ząb :D
ząb?
a spalam do 12 :D masakra .
jak zab?:P
jak zab?:P
nie rozumiem, co z tym zębem...
a ja do 10:43 :D
a ja do 10:43 :D
uF jak gorąco.
w tekście zawarto wskazówkę
w tekście zawarto wskazówkę
nie jestem dobra w szyfrach...
chodziło mi o zbieranie energii w nocy za pomocą...
zęba?
Ja tez za bardzo
chyba jestem blondynką ....
Ja jestem ciemnym blondynem :D
xD
;P
Aby dodać post, musisz się zalogować.