;) ale ja tańcze na 3 xd
ostatni post wygrywa
tzn jak na 3??;>
hm no wiesz xd tak jak sie tańczy na weselach przeważnie chyba ;d
aha,ja tam nie wiem,bo się nie znam :P
;p tylko nie wiem czy nadaje sie na nauczyciela ;d
Pewnie,że się nadajesz :),niby czemu byś miała się nie nadawać??
bo wiecej bym sie smiała, niz Cie nauczyła xD
No to trudno :),jakoś bym to przeżył :)
no to sie ciesze ;d
to kiedy i gdzie zaczynamy??
a kiedy Ci pasuje ? ;d a gdzie, a nie wiem xD
Mi nawet od zaraz :D,no ja też właśnie nie wiem :D
oo t od zaraz mi tez pasuje ;d hm tylko gdzie ;d
no nie wiem właśnie,wymyśl coś :P
no ja tez nie wiem xD Może na łące ;d w deszczu ;d
no to raz
Hah nie lubię za bardzo moknąc :P
a co z cukru jestes ? ;d
Nie :P,no dobra przekonałaś Mnie :P
<jupi> xDD heh bedzie swietna nauka ;d
Aby dodać post, musisz się zalogować.