ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

ohoho ;p
;p
ale jaki przebój śpiewały xdd
jesteś szalona chyba
No pewnie że szalona...
Przebój wszystkich pokoleń .;))
no pewnie
Trzeba było coś zrobić żeby się nie nudzić ;))
az zachcialo mi sie tanczyc ;d
Haha to tańcz xD
tańcz, tańcz, królowo dyskoteki ^^
widzę że przeboje z lat 90 żądzą na tym wątku:)
a pewnie ^^
trzeba czasami poszaleć ^^
nieee czasem to trzeba być poważnym :D:D:D
Szaleć trzeba cały czas:)
Ja tam nie umiem tańczyć :P
a ja kocham tańczyc ;p

Emil1802:
Ja tam nie umiem tańczyć :P

Nauczyc Cie xDD ;p
No jak tam chcesz ;)
no wiesz, ja moge ;d
No to dobrze :),a co z odległością??;>
hm przymknijmy na nia oko xD
ok :)
1 416 417 418 419 420 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.