ohoho ;p
ostatni post wygrywa
;p
ale jaki przebój śpiewały xdd
jesteś szalona chyba
No pewnie że szalona...
Przebój wszystkich pokoleń .;))
Przebój wszystkich pokoleń .;))
no pewnie
Trzeba było coś zrobić żeby się nie nudzić ;))
az zachcialo mi sie tanczyc ;d
Haha to tańcz xD
tańcz, tańcz, królowo dyskoteki ^^
widzę że przeboje z lat 90 żądzą na tym wątku:)
a pewnie ^^
trzeba czasami poszaleć ^^
trzeba czasami poszaleć ^^
nieee czasem to trzeba być poważnym :D:D:D
Szaleć trzeba cały czas:)
Szaleć trzeba cały czas:)
Ja tam nie umiem tańczyć :P
a ja kocham tańczyc ;p
Nauczyc Cie xDD ;p
Ja tam nie umiem tańczyć :P
Nauczyc Cie xDD ;p
No jak tam chcesz ;)
no wiesz, ja moge ;d
No to dobrze :),a co z odległością??;>
hm przymknijmy na nia oko xD
ok :)
Aby dodać post, musisz się zalogować.