ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

No nawet bardzo daleko :D
hehe :p
Jakieś 700 kilometrów :D
:p kibicujesz naszej Wisełce? :)
No oczywiście ;)
ale dała Ciała z Karabachem :(
no niestety :(,nie chce mi się pisać o tym nawet
i niestety raczej odpadną ....
No zobaczymy,ale niestety pewnie tak :(
i Kasperczak straci prace .....
pogadałabym z wami, ale az tak nie interesuje sie pilka ;d
hehe, to czym sie interesujesz?
No zobaczymy,ale pewnie tak
a co wygrywa ?? :lol:
tu nikt, nigdy nie wygra, zwycięstwo to tutaj tylko pojęcie względne ;p
oglądał ktoś podryw na głupka?? Ja właśnie oglądam ;d
Czekoladka2210 - o mnie mówisz?
to jest taki film Adrianku ;P
aaa.... to fajnie :)
noo też Cie lubie ;P
1 395 396 397 398 399 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.