ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

dobre piwko, pare razy piłem ;p
noo ;d
jutro ide do roboty al tata mnie tu opija... ;P
a tam ;p przynajmniej pozniej w dobrym humorze :p
przynajmniej pojdziesz w dobrym humorze do pracy *
taa... jeszcze jak byłam w Porąbce wypiłam pół kielszka wiśniówki ;D
to mało :p
no tak ;d
masz już 1000 postów tutaj :p
ooo ja ;d
i to dzieki mnie masz tyle : P
taa ;P
:p no ba
jasne ;P
no może troszeczke :p
te wasze 1008 i 748 do moich i Weroniki to pikuś :P
bo my tu nowi jesteśmy raczej :p
Emil jak ty masz tak naprawde na imie ?:p
No i dobrze,że jesteście aktywni nowa Krew zawsze się przyda tutaj :),no tak mam na imię a co??
bo daleko masz do Weroniki ? ( chodzi o odleglosc ) : p
1 394 395 396 397 398 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.