ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

KamilKatowice:
Spoko załatwię. Niektóre dziewczyny z fotki to są tępe. Za byle dodają ludzi do czarnej listy

Akurat jeśli chodzi o Nią, to gwarantuję, że tępa nie jest ;)
Nie chodzi mi o nią. Chodzi mi o 2 tępe istoty. Oto one: Achceszmnie i malinaktkk1990. Ta pierwsza za to, że jej powiedziałem, że ma swoje urodziny dzień po moich urodzinach, a ta 2 za to, że wysłałem jej zaproszenie do znajomych z wirtuala i za to, że dałem jej ocenę 11.
jakie dramaty :)
jak w Modzie na xD
:)
KamilKatowice:
Nie chodzi mi o nią. Chodzi mi o 2 tępe istoty. Oto one: Achceszmnie i malinaktkk1990. Ta pierwsza za to, że jej powiedziałem, że ma swoje urodziny dzień po moich urodzinach, a ta 2 za to, że wysłałem jej zaproszenie do znajomych z wirtuala i za to, że dałem jej ocenę 11.

No cóż, bywa...
Co do inteligencji sporej części użytkowników tego portalu wypowiadać się nie będę nawet, bo szkoda na to czasu ;]
Nie oglądam tego typu seriali. Wolę coś typu kryminalne seriale albo sf.
Jeżeli mamy rozmawiać na temat dziewczyn to istnieją jeszcze na tym świecie takie, które są ułożone. Podziękują za życzenia urodzinowe i niestety takie, które nie usołożone i nie podziękują za życzenia.
Szkoda, że na Operze nie można edytować postów. Zauważyłem, że na Operze fotka działa w 90%. Na IE śmiga w 100%
statytaty xd
dobra spadam bo jeszcze dostane z pięty w czoło i sie skończy dzień dziecka :))
Ode mnie na pewno nie dostaniesz z pięty w czoło. Jak się kiedyś w przyszłości spotkamy to możesz dostać różę i całusa
widzę że ostatnio się rozgadaliście
No bardzo;)
U mnie wszystko gra oprócz wczorajszej nocy. A u was?
U mnie też wszytko gra:D
gra gitara ;)
;)
;p
;]
ej masz świetny nick:D
ze niby ja ? :)
1 197 198 199 200 201 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.