Spoko załatwię. Niektóre dziewczyny z fotki to są tępe. Za byle dodają ludzi do czarnej listy
Akurat jeśli chodzi o Nią, to gwarantuję, że tępa nie jest ;)
Spoko załatwię. Niektóre dziewczyny z fotki to są tępe. Za byle dodają ludzi do czarnej listy
Nie chodzi mi o nią. Chodzi mi o 2 tępe istoty. Oto one: Achceszmnie i malinaktkk1990. Ta pierwsza za to, że jej powiedziałem, że ma swoje urodziny dzień po moich urodzinach, a ta 2 za to, że wysłałem jej zaproszenie do znajomych z wirtuala i za to, że dałem jej ocenę 11.