ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

KamilKatowice:
Chyba wicemistrz

No vice - sorry :D ja jestem MiSzCzem...on jest po mnie ;]
PannaDygresja93:
No vice - sorry :D ja jestem MiSzCzem...on jest po mnie ;]

nie ma tak dobrze :P
bejbuszku..jest zawsze jak ja chcę;D jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?:D
no chyba Ci się tylko tak wydaje ;D
Tak samo Tobie
KamilKatowice:
Tak samo Tobie

nikt Ci nie powiedział, że nie ładnie jest się wtrącać w rozmowy innych?
Ja się nie wtrącam kolego
uuu ... brrr .. wieje chłodem :(
KamilKatowice:
Ja się nie wtrącam kolego

mam inne zdanie na ten temat
GoracaHerbataxD:
uuu ... brrr .. wieje chłodem :(

zima idzie ;p
no taaa... ale tu u was tez nie za wesoło
GoracaHerbataxD:
no taaa... ale tu u was tez nie za wesoło

czasem lekcja wychowawcza też musi być ;D
ooo ja strach sie bać ;)
Jeżeli coś Tobie się nie podoba to odchodzę z klanu. Widzę, że masz jakieś wąty. To ma być zabawa a nie jakaś lekcja wychowawcza.
Jeżeli coś Tobie się nie podoba to odchodzę z klanu. Widzę, że masz jakieś wąty. To ma być zabawa a nie jakaś lekcja wychowawcza.
Jak chcesz wiedzieć to Tobie też by się przydała ta sama lekcja. Jestem starszy od Ciebie o 5 lat
GoracaHerbataxD:
ooo ja strach sie bać ;)

dla dziewczyn nieco łagodniejszy jestem xD :P
KamilKatowice:
Jeżeli coś Tobie się nie podoba to odchodzę z klanu. Widzę, że masz jakieś wąty. To ma być zabawa a nie jakaś lekcja wychowawcza.

fochy widzę... a mi to rybka ;]
nieco ? super :)
I nie żadne fochy tylko jestem wkurzony, m.in na pannę dygresję za usunięcie wyrazu kończącego się na literę.
KamilKatowice:
Jak chcesz wiedzieć to Tobie też by się przydała ta sama lekcja

człowiek całe życie się uczy :mrgreen:
KamilKatowice:
Jestem starszy od Ciebie o 5 lat

I? :D
KamilKatowice:
I nie żadne fochy tylko jestem wkurzony

Nie ma się co wkurzać ;D
KamilKatowice:
m.in na pannę dygresję za usunięcie wyrazu kończącego się na literę.

To już sobie z Nią załatw ;]
Spoko załatwię. Niektóre dziewczyny z fotki to są tępe. Za byle dodają ludzi do czarnej listy
1 196 197 198 199 200 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.