Chyba wicemistrz
No vice - sorry :D ja jestem MiSzCzem...on jest po mnie ;]
Chyba wicemistrz
No vice - sorry :D ja jestem MiSzCzem...on jest po mnie ;]
Tak samo Tobie
Ja się nie wtrącam kolego
uuu ... brrr .. wieje chłodem :(
no taaa... ale tu u was tez nie za wesoło
ooo ja strach sie bać ;)
Jeżeli coś Tobie się nie podoba to odchodzę z klanu. Widzę, że masz jakieś wąty. To ma być zabawa a nie jakaś lekcja wychowawcza.
Jak chcesz wiedzieć to Tobie też by się przydała ta sama lekcja
Jestem starszy od Ciebie o 5 lat
I nie żadne fochy tylko jestem wkurzony
m.in na pannę dygresję za usunięcie wyrazu kończącego się na literę.