Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
kulturystyka

kulturystyka

konto usunięte
BB-MAG 6, to nie tylko konkursy i akcje promocyjne dla Czytelników. To przede wszystkim możliwość kształtowania ciała i umysłu dzięki wiedzy i poradom zawartych w specjalistycznych artykułach. To również relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym kraju oraz wywiady ze „znanymi i lubianymi”. Jest to ostatni numer w tym roku, który jest zakończeniem „prób i błędów” – od nowego roku ruszamy pełną parą, aby sprostać Waszym oczekiwaniom!

Losowanie: Standardowo - lista nagrodzonych próbkami w ciągu 2 dni na stronie głównej.
Konkursy ubiegłe: Wyniki w ciągu 2 dni na stronie głównej.
Konkursy obecne:
- Aminostar
- Activlab
- Megabol (wkrótce na Facebooku)
Nabór do test supli: Wyniki w ciągu 2 dni na stronie głównej.

Zapraszamy na Facebooka: www.facebook.com/BodyBuildingNews
Do szukania nas na NK
Oraz na stronę główną: www.bb-mag.plKonto usunięte
ujdzie
10 stycznia 2012
Konto usunięte
super:)))
5 stycznia 2012
więcej komentarzy ( -1)
konto usunięte

Ku przestrodze.

Piszę tego bloga głównie kierując go do Pań odchudzających się, chcę Wam opowidzieć moją historię i ostrzeć jakich błędów nie popałeniać.

Zaczęłam się odchudzać w marcu tego roku impulsem do tego były 2 rzeczy , a mianowicie zobaczenie zdjęć i płyty ze studniówki na , której byłam w lutym a następnie chęć przypodobania się Pewnemu Panu.
Kiedy zobaczyłam wcześniej wspomniane zdjęcia i nagranie po prostu przeraźiłam się tym jak wyglądałam
http://www.zielonezspg2.nazwa.pl/ vardata/galeria/ 10000029/n_dsc_4705.jpg
Pani w lewym dolnym rogu to ja, jak widać byłam naprawdę GIGANTYCZNA.
Uznałam , że czas najwyższy wziąć się za siebie i doprowadzić do ładu.Zaczełam od diety początkowo przez pierwszy tydzień jadłam to samo co zawsze, ale w maleńkich ilościach i odrzuciłam słodycze , chipsy, fast foody, napoje gazowane, ale w następnym tygodniu przeszłam na dietę 1000kcal zaczełam jeść zdecydowanie mniej i głównie 4 produkty pierś z kurczaka gotowaną [ mdłą jak cholera ] , ogórki świeże i pomidory , serki wiejskie i jogurty naturalne i wielkie ilości wody, jadłam max do 18.Po 2 tyg zważyłam się i na wadze było 79kg [ po 2 tyg DIETY !!! ] co oznacza , że przed rozpoczęciem diety musiałam ważyć jakies 81-2kg. I tak stopniowo chudłam dołączyłam do tego biegi , skakanke , brzuszki byłam w nieustannym ruchu , zaczęłam wpadać w obsesję, zważyłam się w maju nie pamiętam jaki dokładnie to był dzień i moim oczom ukazała się magiczna 6 z przodu wagi , chyba 69kg wtedy to było. Ja chcąc schudnąć jeszcze więcej i szybciej zaczełam jeszcze bardziej się katować no i nadszedł lipiec weszłam na wagę i zobaczyłam 63kg oczywiście byłam przedumna i bardzo bardzo zadowolona z siebie , ale oczywiście było mi mało i wtedy zaczęły się poważne kłopoty. Wiadomo latem więcej imprez , wypadów ze znajomymi i zaczeły się chęci na "niedozowolne" jedzenie.
To był początek mojego koszmaru , starałam się trzymać dietę , ale zaczeły się ataki głodu co za tym idzie opychanie się jedzeniem a następnie wymioty i tak niestety mam do dziś , tak to bulimia , niestety. To nie był koniec moich problemów we wrześniu zaczełam mieć mocne zawroty głowy , byłam blada jak ściana , brak apetytu , wieczne zmęczenie i ciągłe nerwy , płaczliwość, do furii potrafił doprowadzić mnie złe postawiony kubek, płakałam z takich powodów jak np. supełek na sznurówce przy bucie , diagnoza lekarza była jednoznaczna- anemia , może nie brzmi to strasznie , ale czułam się naprawdę fatalnie.Przepisano mi żalazo w tabletkach , które przyjmowałam , ale cóż z tego skoro i tak codziennie jadłam a następnie wymiotowałam i tableti wracały tam skąd przyszły.Przyszedł czas na psychologa , okazało się , że nabawiłam się nerwicy , do teraz nie potrafię zasnąć jeżeli nie jestem idealnia ubrana i nic mi przypadkiem nie odstaje,fobia na punkcie tego czy wyglądam dobrze i szczupło ,przeglądanie się w każdym lustrze , szybie , czymkolwiek po prostu wpadłam w obsesje.
Rozpad związku , problemy ze znajomymi , ale przede wszystkim problemy zdrowotne tyle kosztuje mnie bycie szczupłą.


Drogie Panie to tylko krótka historia nie napisałam w niej wszystkiego czego bym chciała , po prostu wstyd mi nie pozwala , pamiętajcie odchudzanie jest dobre , ale odchudzanie z głową , nie popadajcie w obsesję , że musicie schudnąć teraz , zaraz natychmiast, lepiej wolniej a zdrowiej.

Aktualnie ważę 62kg leczę się na nerwicę , bulimię i anemię , odwiedzam psychologa i staram się jeść zdrowo bo bardzo chcę wyzdrowieć.


Nie zniszcie własnego życia i zdrowia dla pięknej sylwetki.

Olga.
Konto usunięte
jak mnie wkurwisz to co sie dziwisz
4 grudnia 2011
Konto usunięte
Tu napisze , że piękna a potem jebnie , że przeciętniara :D
3 grudnia 2011
Konto usunięte
ale on pięknie kłamie :]
3 grudnia 2011
więcej komentarzy ( 6)
konto usunięte
Zgarnijcie suple Activlab i przeprowadźcie test z BodyBuilding Magazine!

Zgłosić się może każdy! Zapraszamy do próbowania. Do tego testu wyznaczymy 1 osobę. Osoba wybrana uzyska informację zwrotną drogą mailową.

O teście można przeczytać również wewnątrz numer 5 BodyBuilding Magazine, który można pobrać na naszej stronie głównej: www.bb-mag.pl

Do rozpakowania pliku (dla Windowsa) najlepiej użyć 7zip.

Wstępny nabór do 14.11.2011 - zgłoszenia wraz ze zdjęciem na redakcja@bb-mag.pl

Zapraszamy na naszego Facebooka: www.facebook.com/BodyBuildingNews
Oraz szukania BB-MAGAZINE na NK.

Pozdrawiamy i zapraszamy.

DuntTouchIt
Skoro activlab nie odbiera mi jakością od Treca to porównaj składy np Gainerów , zrób badania na zawartość aktualnych wartości odżywczych w poszsczególnych suplementach a dowiesz się jakiej jakości na prawdę są suplementy activlab'a :-) Trec firma je
15 września 2012
Konto usunięte
krzysiek5537: na treningu to może się znasz, ale na suplach chyba nie bardzo... Activlab nie odbiega w zasadzie niczym od Olimpa i Treca obecnie...
13 kwietnia 2012
Konto usunięte
sam syf
10 stycznia 2012
więcej komentarzy ( 6)
konto usunięte

Jedziemy dalej z tym wszystkim Panowie i Panie!

Kolejny numer BB-MAGAZINE już jest! Więc… „I’m going to hell – who’s coming with me?!”

Kolejne konkursy:
- Trec Nutrition
- Marbo Sport
- Megabol
- Activlab

Kontynuujemy dalej nabór dla osób piszących artykuły. Szykują się MEGA NIESPODZIANKI i MEGA ROZWÓJ! Staliśmy się Patronem Medialnym zawodów Federacji NAC!

Testy, testy, testy! Ogłaszamy też rozpoczęcie naboru na Test Suplementów marki Activlab – zgłaszajcie się. Szczegóły w magazynie. Losowanie próbek i gadgetów oraz zasady również wewnątrz.

Kolejny numer ukaże się 1 grudnia i będzie ostatnim numerem tego roku… A może nie… Może uda nam się zrobić Wam małą niespodziankę. W listopadzie składam dokumenty o działalność gospodarczą i numer będzie wychodził w granicach 1-go każdego miesiąca! Firma zobowiązuje proszę Państwa ;)

NUMER MOŻNA POBRAĆ NA: www.bb-mag.pl (duży przycisk na głównej stronie)

WYNIKI konkursów ukażą się na naszej stronie niebawem!

Dziękujemy Patronom Medialnym, Organizatorom Konkursów oraz Partnerom, a w szczególności Czytelnikom – dzięki Wam jest nadal sens wydawania pisma.

Na Waszych Facebookach, NK itp. Udostępniajcie proszę na swoich tablicach info o BodyBuilding Magazine.


Konto usunięte
:tak: jest dobry
3 lutego 2012
więcej komentarzy ( -2)
konto usunięte
Zapraszamy do zadawania pytań naszemu Team'owi - na pewno wszystkich świetnie kojarzycie! Przy każdej osobie podany jest mail na stronie z linku: bb-mag.pl/index.php/bb-mag-team

1-2 pytania do każdej osoby zostaną opublikowane wraz z odpowiedziami w BodyBuilding Magazine [ www.bb-mag.pl ]

Witamy w Team'ie również Michała Karmowskiego!


konto usunięte
Witamy po wakacjach! Tym razem opóźnienie spowodowane nowym wydaniem BodyBuilding Magazine w formie flash! Za kilka dni ruszy strona internetowa, gdzie zamieścimy wyniki poprzednich KONKURSÓW.

Teraz coś na co zapewne czekacie: KONKURSY. W numerze 4, trochę więcej niespodzianek dla osób, które pobiorą magazyn z linku: www.bb-mag.pl/ Files/BBmag04.7z

Konkursy tego numeru:
- Trec Nutrition [torby Trec, Whey Creamy Cocktail, S.A.W.]
- Aminostar [BCAA Powder]
- Activlab [DAA-1000, 6 Protein Blend]
- Discovery [ETR-011, Inh-AR]
- ABC Fitness [pas neoprenowy, drążek rozporowy, mini-masażer]

LOSOWANIA
próbek i gadgetów pod koniec każdego miesiąca: Dla wszystkich, którzy klikną „Lubię to” na:
- Facebooku BodyBuilding Magazine: www.facebook.com/BodyBuildingNews

- Facebooku wrocławskiego sklepu Body-Zone: www.facebook.com/pages/BODY-ZONE -Wroc%C5%82awskie- Centrum-Od%C5%BCywek/ 244409908921418

Wywiady:
- Rafał „Borys” Borysiuk w Zespole BodyBuilding Magazine
- Natalia Mlekicka
- Artur Przybysz [KSW]

Zapraszamy do lektury!Konto usunięte
Jeżeli plik nie chce się wypakować, to ściągnijcie 7zip lub zaktualizujcie zipa ;)
22 września 2011
więcej komentarzy ( -2)
konto usunięte
Konto usunięte
I TAK TRZYMAJCIE CHLOPAKI:)
12 września 2011
Konto usunięte
Dopiero zaczynam ;)
11 września 2011
golfikwk
Activlab mass up ehh to zalezy od treningow jak rozplanowales.. ;D
11 września 2011
więcej komentarzy ( 10)
konto usunięte
Zapraszam do pobierania magazynu - już trzeci numer!

Wewnątrz wywiad z gościem specjalnym, czyli ROBERTEM BURNEIKĄ aka. HARDKOROWYM KOKSEM!! Dodatkowo 3 proste konkursy (oraz wyniki poprzednich) i mega artykuły!

Pobierajcie: www.bb-news.pl

Klikajcie "Lubię to" żeby wziąć udział w losowaniach próbek, shakerów, gadgetów: www.facebook.com/BodyBuildingNewskarasewicz
Witam Wstawie wieczorkiem Zdjecie przy napieciu . Doradzcie mi jakiego białka mam uzywac i jaki cwiczenia na klatke , barki i Bajcepsy mam wykonywac.
10 września 2011
Konto usunięte
dobre konto :) tylko nie piszcie o grach tylko o tematyce związanej z kulturystyką :)
7 września 2011
Konto usunięte
Robercik :P
9 sierpnia 2011
więcej komentarzy ( 3)
RybskoRPK

SPRZĘT do siłki

Kupi prawie każdy sprzęt do siłki z bielska-białej i okolic , moga byc to ławeczki, hantle ,obciazenia, atlasy, gryfy, i akcesoria rozne drobne jak jakies maty , sciskacze, itp pisac na prywatne widomosci! lub na gg 32201743
Konto usunięte
Mam do sprzedania 9 placków żeliwnych o wadze 22 kg każdy zrobionych na siłkę. Krążki mają wspawane punktowo tuleje o średnicy otworu 2,9 cm, aby pasowały na oryginalny gryf. Grubość obciążenia 6 cm, średnica 25cm.Cena: 70zł sztuka. Nie wiem jaki był
27 lipca 2011
Konto usunięte
Ogarnij dział Targowisko na SFD.pl
12 lipca 2011
więcej komentarzy ( -1)
konto usunięte
kupie obciązenia 2 x 10 kg ..jak cos to pisac
Konto usunięte
Allegro.pl
12 lipca 2011
więcej komentarzy ( -2)