NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 marca 2012 (pierwszy post)


Pary 1/4 finału Pucharu Polski w sezonie 2011/2012. Pierwsze mecze tej fazy odbędą się 13 i 14 marca, a rewanże 20 i 21 marca.



Kto awansuje dalej?
Czy Legia sięgnie po Puchar 2 raz pod rząd?
Jak nie Legia to kto wygra puchar pasztetowej ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  20 marca 2012
Enkido
Enkido: Co nie znaczy, że sędzia ma sędziować w takim stylu jak Lech gra.

aż takich strasznych błędów, które zaważyłyby na wyniku to narazie nie popełnił, więc nie ma sensu.
Gdyby Lech grał dobrze to nawet sędziowie im by nie przeszkodzili.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież rutkowski ma wy..ane na nas, na klub. Dla niego liczą się tylko pieniądze.

Ja tam się nie znam na tej całej polityce klubu, ale kurdę skoro wygrywa drużyna to chyba kasa jest większa niż jak daje na każdym kroku dupy hm ?

Konto usunięte
Konto usunięte: ehh, mnie już to nawet aż tak nie ruszyło

Ja baba, muszę mieć jakąś wrażliwość większą :ninja:.
:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  20 marca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja tam się nie znam na tej całej polityce klubu, ale kurdę skoro wygrywa drużyna to chyba kasa jest większa niż jak daje na każdym kroku dupy hm ?

no więc dlatego teraz rutkowski pewnie dostaje po kieszeni, co jakoś mnie nie martwi.
Gorzej jak nadal bd kierował Lechem, na następny sezon znowu ceny biletów mogą pójść w górę. Musi na czymś przecież zarabiać, ale jeśli Lech nie zacznie grać to na trybunach bd pustki. narazie takie błędne koło :and:

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja baba, muszę mieć jakąś wrażliwość większą

rozumiem ;)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: aż takich strasznych błędów, które zaważyłyby na wyniku to narazie nie popełnił, więc nie ma sensu. Gdyby Lech grał dobrze to nawet sędziowie im by nie przeszkodzili.

To nie muszą być straszne błędy. Wystarczy parę prostych i to od razu deprymuje piłkarzy.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  20 marca 2012
Enkido
Enkido: To nie muszą być straszne błędy. Wystarczy parę prostych i to od razu deprymuje piłkarzy.

moim zdaniem najbardziej deprymuje ich niemoc strzelecka i to, że im nic się nie klei, a nie sędzia.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem najbardziej deprymuje ich niemoc strzelecka i to, że im nic się nie klei, a nie sędzia.

To deprymuje nas, nie ich. Jednak trochę czasu minie zanim Rumak poskłada to co Kopernik zniszczył.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To deprymuje nas, nie ich.

napisałeś, że deprymuje piłkarzy ;p

Enkido
Enkido: Jednak trochę czasu minie zanim Rumak poskłada to co Kopernik zniszczył.

haha nie wiem czy Rumak da radę to poskładać ;d
jeśli dotrwa do końca sezonu na stanowisku trenera to bd cud. Chyba, że Lech zacznie strzelać bramki i wygrywać mecze.
Gutek909
Gutek909
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: napisałeś, że deprymuje piłkarzy ;p

aaa sorry, mój błąd teraz, ale mimo wszystko myślę, że piłkarzy takie coś także deprymuje.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: haha nie wiem czy Rumak da radę to poskładać ;d jeśli dotrwa do końca sezonu na stanowisku trenera to bd cud. Chyba, że Lech zacznie strzelać bramki i wygrywać mecze.

Jak nie da rady poskładać to przynajmniej zrobi solidne podstawy ku temu.

Konto usunięte
Konto usunięte: aaa sorry, mój błąd teraz, ale mimo wszystko myślę, że piłkarzy takie coś także deprymuje.

Chyba się zdążyli przyzwyczaić po prostu.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  20 marca 2012

Rumak chyba chce wyniku bronić ;D
wpuszcza obrońce za pomocnika ;D

WueRZet
WueRZet
  20 marca 2012

Dojście na 20 metr od bramki Wisły to dzisiaj sukces. Zespół bez jakiejkolwiek taktyki, bo walenie długich do przodu to można robić na Orlikach.

Rumak skończ waść ten sezon bez spadku i wypi***aj :ninja:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 marca 2012

Zonk i and.

:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  20 marca 2012

nie mam pytań :and:
jak już nie wpada, to nie wpada ...
Kamiński, poprzeczka. Rudniew zamiast iść szczupakiem to prawie się w czoło kopnął :and:
żal
teraz słupek
nie, nie wierze

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 marca 2012

Zaraz mnie coś trafi.

Słupek !

:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 marca 2012

Alez ten Lech slaby, kolejny mecz bez gola, Slask ich poduczy w weekend :zabawa:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.