mathiuz
mathiuz
  20 lutego 2012 (pierwszy post)

Mamy jednego bramkarza oprócz Boruca,
który regularnie gra jest to Wojciech Szczęsny.Przypuśćmy, że Wojciech Szczęsny złapie kontuzje i kto
wejdzie za niego? Nie mamy dobrego bramkarza, który gra regularnie w dobrej lidze oprócz
Boruca. Fabiański rezerwowy bramkarz Arsenalu i to się nie zmieni. Sandomierski nie poradził sobie w
Belgii. Nie zagrał ani jednego meczu! To jest priorytet, żeby walczyć o dobro kadry. Tutaj już nie chodzi
o to jaki on charakter, ale dla kadry trzeba poświecić nawet fakt, iż kogoś się nie lubi. W tym przypadku
widać ewidentnie, że Smuda niecierpi wręcz Boruca. A Boruc wiele by wniósł do kadry i nie należy
podawać absurdalnych wręcz powodów nie powołania do kadry takich jak słaba forma podczas eliminacji MŚ
RPA 2010. Nie należy patrzeć do tyłu tylko żyć dalej. Smudzie proponowałbym jednak obejrzenie Serie A, a
co za tym idzie mecz Fiorentiny. Smudę wybrali kibice. Od razu zaznaczam, że nie byłem za tym, aby objął
te stanowisko. Ale skoro udało się kibicom wywalczyć trenera dla polskiej reprezentacji, to moze i
wywalczymy też Boruca. Smuda mówił, że Peszko nie dostanie powołania, a jednak potem znów go powołał.
Może wystarczyłoby, aby Boruc przeprosił Smudę, choć jak mówił już w jednym z wywiadów chciałby
jeszcze wystapić w kadrze. "Zawsze jestem otwarty na grę w reprezentacji. Nasz selekcjoner jednak nie chce
mnie zauważyć. Mimo to każdego dnia ciężko pracuje. " Wszystko jest możliwe. Kiedyś powiedział, że
Niemcy to farbowane lisy, a dzisiaj podobnie postepuje jak oni. Szuka piłkarzy nawet w Argentynie.
Bardzo bym was prosił oto, abyście poparli tą akcje. Myślę, że razem możemy wiele osiągnąć.
Wstawiajcie na fejsa. Klikajcie "mocne" jeśli macie konto na demotach. Kadra to dobro narodowe. Dlatego trzeba o nie walczyć i licze na was.
Oto link do całej akcji ---------->
http://demotywatory.pl/3704481

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Smudzie proponowałbym jednak obejrzenie Serie A, a co za tym idzie mecz Fiorentiny.

Obejrzałem jak wpuścił ostatnio 3 farfocle z Napoli. W dodatku jest tak słaby, że Fiołki oddają go za darmo po sezonie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kaminek4536
kaminek4536
  20 lutego 2012
Enkido
Enkido: Obejrzałem jak wpuścił ostatnio 3 farfocle z Napoli. W dodatku jest tak słaby, że Fiołki oddają go za darmo po sezonie.

przynajmniej nie puszcza po 4-8 bramek
Renifer
Renifer
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypuśćmy, że Wojciech Szczęsny złapie kontuzje i kto wejdzie za niego?

Maciej Szczęsny.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 lutego 2012
Enkido
Enkido: Obejrzałem jak wpuścił ostatnio 3 farfocle z Napoli. W dodatku jest tak słaby, że Fiołki oddają go za darmo po sezonie.

Oczywiscie jak Szczesny wpuscilby takie bramki to pisalbys ze nie do obrony :rotfl:

bo dwa gole Cavaniego sam na sam, no i ostatnia bramka jak gol na 3:0 Robinho przy slupku strzal:tak:
mathiuz
mathiuz
  20 lutego 2012
Enkido
Enkido: mathiuz:Smudzie proponowałbym jednak obejrzenie Serie A, a co za tym idzie mecz Fiorentiny. Obejrzałem jak wpuścił ostatnio 3 farfocle z Napoli. W dodatku jest tak słaby, że Fiołki oddają go za darmo po sezonie.

Śmiszny jesteś ziomek, że po jednym spotkaniu oceniasz tak klasowego bramkarza. Aż mi ręcę opadają. To teraz powiedz mi kto by się nadawał? Kto gra regularnie? No powiedz. Boruc wiele razy udowodnił już, że jest wielkim bramkarzem.
kaminek4536
kaminek4536
  20 lutego 2012
LeonGrande
LeonGrande: Oczywiscie jak Szczesny wpuscilby takie bramki to pisalbys ze nie do obrony

czytaja o Arsenalu najczesciej spotykam sie z tym
"Szczesny bezradny" "Szczesny bez szans"
Wenger po tym sezonie odejdzie to i Szczesny zacznie grzac lawe
mathiuz
mathiuz
  20 lutego 2012
Renifer
Renifer: mathiuz:Przypuśćmy, że Wojciech Szczęsny złapie kontuzje i kto wejdzie za niego? Maciej Szczęsny.

Maciej Szczęsny uważa, iż błędem jest omijanie Artura Boruca tutaj cytat:
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie rezygnowałbym z takiego gościa. Choćby po to, że jak Wojtek dozna kontuzji albo straci formę, to w następnym meczu wpuszczam Artura - dodaje Szczęsny.

Wojciech Szczęsny powiedział, że chciałby rywalizować z kimś na bramce. A z Fabiańskim przecież wygrywa (w klubie)...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: "Szczesny bezradny" "Szczesny bez szans" Wenger po tym sezonie odejdzie to i Szczesny zacznie grzac lawe

Boruc w kadrze, ciekawsza rywalizacja bylaby o 1 miejsce na Euro, a tak ... Wojtuś moze czuc sie pewnie bo nikt mu nie zagraza :ziew:
Renifer
Renifer
  20 lutego 2012

Szczęsny nie jest dla mnie żadnym autorytetem.
Dyzma nie otacza się piłkarzami którzy mają coś więcej do powiedzenia.
Franz znany jest z szybkich zmian poglądów ale w tej sprawie na pewno ich nie zmieni.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 lutego 2012

Jakaś dyscyplina musi być. Jak się piło podczas zgrupowania to trzeba ponosić tego konsekwencje ;) W ogóle Boruc to już prawie piłkarski emeryt, lepiej stawiać na młodzież.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 lutego 2012

przecież jest jeszcze Kuszczak :ninja:

...Ignorance is bliss...
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  21 lutego 2012

niestety Smuda jednych lubi innych mniej strzelil focha i uj a prawda jest taka że nie mamy aż takiego wyboru aby pozwolić sobie aby ktoś taki jak Boruc był poza kadrą ....Cóż smuda po ME odejdzie a Boruc będzie za stary żęby zagrać na kolejej tak dużej imprezie.

kzyhu
kzyhu
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido: W ogóle Boruc to już prawie piłkarski emeryt, lepiej stawiać na młodzież.


no faktycznie 32 lata jak na bramkarza to sędziwy wiek...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido: Jakaś dyscyplina musi być. Jak się piło podczas zgrupowania to trzeba ponosić tego konsekwencje ;) W ogóle Boruc to już prawie piłkarski emeryt, lepiej stawiać na młodzież.

no tak, w Serie A to sami nastolatkowie bronią.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.